Forum dyskusyjne BLOOD BROTHERS

- polskiego fanklubu Bruce'a Springsteena i The E Street Band
Teraz jest Wt sty 23, 2018 5:13 pm

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Najlepszym albumem Bossa jest...
1. Greetings From Asbury Park, N.J. 2%  2%  [ 1 ]
2. The Wild, the Innocent, and the E Street Shuffle 0%  0%  [ 0 ]
3. Born to Run 22%  22%  [ 13 ]
4. Darkness on the Edge of Town 7%  7%  [ 4 ]
5. The River 5%  5%  [ 3 ]
6. Nebraska 5%  5%  [ 3 ]
7. Born in the U.S.A. 14%  14%  [ 8 ]
8. Live 1975-1985 8%  8%  [ 5 ]
9. Tunnel of Love 5%  5%  [ 3 ]
10. Chimes of Freedom 0%  0%  [ 0 ]
11. Human Touch 2%  2%  [ 1 ]
12. Lucky Town 0%  0%  [ 0 ]
13. In Concert MTV Plugged 0%  0%  [ 0 ]
14. Greatest Hits 3%  3%  [ 2 ]
15. The Ghost of Tom Joad 2%  2%  [ 1 ]
16. Tracks 0%  0%  [ 0 ]
17. 18 tracks 0%  0%  [ 0 ]
18. Live in New York City 2%  2%  [ 1 ]
19. The Rising 17%  17%  [ 10 ]
20. The Essential Bruce Springsteen 2%  2%  [ 1 ]
21. Devils & Dust 0%  0%  [ 0 ]
22. Hammersmith Odeon London '75 2%  2%  [ 1 ]
23. We Shall Overcome: The Seeger Sessions 3%  3%  [ 2 ]
Liczba głosów : 59
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr wrz 22, 2004 8:06 pm 
Blood Brothers + Admin

Zapraszam do udziału w ankiecie!
Głosować można tylko na jedną płytę!
Wybór nie będzie łatwy, ale z pewnością będzie ciekawie ;)

Ostatnio edytowano Pn sie 07, 2006 10:34 am przez Wojtek Markos Markiewicz, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 22, 2004 10:36 pm 
Niezmordowany forumowicz

łał co za ciekawa kolejność na liście chyba nie alfabetyczna :lol: Oddałam głos na jedną płytkę ale chciałabym wyróżnić jeszcze chociaż 3 !?!

A więc numerek 5, 13 i 15 u mnie te płyty mają najwięcej rysek, poprostu są w ciągłym ruchu :wink:

Tytuł: ...
PostNapisane: Cz wrz 23, 2004 1:56 am 
Blood Brothers + Admin

Myślałem że kolejnosć płyt wyda Ci się znajoma :wink: Ułożone są kolejności od najstarszej do najnowszej 8)

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 23, 2004 7:43 am 
Blood Brothers

Nigdy nie patrzyłem na twórczość Springsteena pod kątem najlepszej jego płyty. Bo poprostu nie umiem . Każda jego płyta posiada odpowiedni dla mnie potencjał emocjonalny dostosowujący sie do danego mojego nastroju.
I w taki sposób klasyfikować jego twórczość mogę ,np:
-czuje się samotny , zagubiony - najlepsza na ten nastrój to "Tunel of love"
-gdy mam ochotę przenosić góry- włączam "Born in the USA"
-itd.itp
Dlatego nie oddam głosu w tej sądzie.
Aczkolwiek wyniki mnie interesują.
:D :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 23, 2004 9:18 am 
Blood Brothers

Markos dałeś czadu!!!!! I jak ty sobie to wyobrażasz???? Kurcze zmarnowałem pół godziny w pracy zastanawiając się którą płytę wybrać. Zagłosowałem a po sekundzie już chciałem zmienić zdanie. To co zrobiłeś to intelektualne i uczuciowe katusze. TY SADYSTO!!!!!!!!!!!!!

Zagłosowałem na NEBRASKE I TAK ZOSTAJE

Tytuł: sonda...
PostNapisane: Cz wrz 23, 2004 2:35 pm 
Uwazam ze nieda się wybrac całej płyty jako najlepszej! ranking utworami ma większy sens... I tu mój głos : Human Touch!
jako największe osiągnięcie kompozytorskie a z płyt chyba najczęsciej sięgam do refleksyjnej Tunnel of love

PostNapisane: Cz wrz 23, 2004 2:42 pm 
Blood Brothers + Admin

Paweł! O to mi chodziło! :) Lubie jak coś się dzieje ;)

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 23, 2004 2:51 pm 
Forumowicz

a ja zaglosowałem na Greetings From Asbury Park, N.J. :)
samo życie...ach te lata 70' super dzwieki, zanikajace na kolejnych plytach...no i bezkompromisowa szczerość w glosie..ja bym to okreslil jako glos ulicy czy cus takiego :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz wrz 23, 2004 4:11 pm 
Blood Brothers

A ja głosowałam i głosuję na LIVE 1975-1985. To moja pierwsza (ale przecież jest ich pięć! :D) kupiona płyta, dzięki niej studia upłynęły mi miło. Musiałam sobie przegrać te winylki na kasety i słuchać na walkman'nie, bo nie miałam ze sobą gramofonu. Wierzcie mi, znałam każdy uroczy pomruk Bossa czy śmiech.
Ale tak naprawdę to jest morderczy wysiłek jednoznacznie określić która... Każda ma coś w sobie. Bruce'a?!!!

Tytuł:
PostNapisane: So wrz 25, 2004 8:20 pm 
Aktywny forumowicz

Jako, że jest to mój pierwszy post na forum to chciałem wszystkich serdecznie przywitać :)

No ale do rzeczy... przyzam, że jestem raczkującym fanem Bossa (słucham go od około trzech lat ale tak naprawdę dopiero rok 'na poważnie') ale zdążyłem już liznąć trochę jego dyskografie. I tak zagłosowałem na 'Tunnel Of Love'... ale jak każdy wie, że z ulubionymi płytami jest różnie gdyż wszystko zależy od nastroju... opisanie ulubionej płyty zostawiłem na później i tak w tej chwili po głębszym zastanowieniu gdybym miał szanse to zagłosowałbym na Nebraske... przede wszystkim dlatego, iż ostatnio mam bakcyla na spokojne brzmienia... akustyczna gitara, harmonijka no i ten głos... Atlantic City - moj ulubiony utwór Bossa, który moim zdaniem odrobine odbiega pod wzgledem kompozycji od zawartości całego albumu... niby taki spokojny kawałek na akustyk a jednak ma w sobie tyle siły... zawsze napawa mnie takim dziwnym optymizmem... wersja z MTV Plugged/elektryczna jest równie wspaniała i zawsze kojarzy mi sie z tym co Dylan zrobił z 'My Back Pages'.
'Highway patrolman' - jak tylko sie dowiedziałem jakiś czas temu o tym, iż zainspirował Seana Penna do stworzenia filmu to od tamtego czasu próbuję ściągnąc z emule'a 'Indian Runner' - jednak bezskutecznie z ponad 600mb sciagnalem 12kb. Bardzo podobaja mi sie te utwory - opowieści, a ten ma w sobie niesamowitą głębie... tak jak Atlantic rowniez i 'Reason to Believe' odbiega od reszty dzieki czemu album jest bardziej urozmaicony o (jakby to powiedziec) zywiolowość... nigdy nie skupilem sie nad przeslaniem tekstowym tego utworu ale jak dla mnie jest on niesamowicie radosny... przynajmniej patrzac na linie muzyczna... 'State Trooper' - ach te krzyki/wycie na koncu utworu... sa po prostu mrożące krew w żyłach... i ten permamentnie grany na niskich progach rytm...
Pamietam, ze na poczatku nie moglem sluchac tej plyty bo byla dla mnie niesamowicie dołująca... jednak po czasie doceniłem ją i zmieniłem zdanie o 180*... w chwili obecnej bardzo lubie ja posluchac gdy po prostu chce troche gdzies tam odplynac i pojeździć Buickiem po autostradach stanu Nebraska i patrzec jak znikaja tylnie swiatla samochodu Franka Robertsa heh... :wink:

A jesli chodzi o Tunnel Of Love... Sam utwor jak rowniez i teledysk - 'Tougher Than The Rest' zawsze sprawia ze wylaczam sie na kilka tych minut... no a Patti wyglada tam naprawde... interesująco :wink:

* * *

Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 15, 2004 11:16 pm 
Forumowicz na dorobku

Oj, ciężki wybór!
Ale stawiam na BORN TO RUN,choć i Darkness,i Born in the USA,i każda inna płyta mogłaby zająć pierwsze miejsce.Zadecydowały sentymenty:)

PostNapisane: Śr paź 20, 2004 6:47 pm 
Według mnie najlepsza płyta to Darkness On The Edge Of Town.

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 21, 2004 5:28 am 
Blood Brothers

Pytanie o najllepszą płyte chyba jest z poronione ! uważam ze co najwyżej możemy mówić o najlpepszych utworach i to też w podkategoriach np. ballada , rock , pop, cos b. ostrego , country , więcj mi nie przychodzi do głowy

PostNapisane: Cz paź 21, 2004 4:47 pm 
Blood Brothers + Admin

No i dobrze, że takie jest pytanie :) Bo co to by za dyskusja była, gdyby nie było o czym dyskutować ;)

PostNapisane: Pt gru 03, 2004 10:36 pm 
Blood Brothers

mała ciekawostka - polonicum : Human Touch i Lucky Town zostały nagrana jako "taśmy matki" na wielośladowcu firmy Nagra czyli firmy pana Kudelskiego z Katowic , a co do najlepszych płyt to będą pewnie następne o ile nie przyłoży do nich ręki Brendan O`braian !

PostNapisane: So gru 04, 2004 9:48 am 
Blood Brothers + Admin

Marek, a mógłbyś rozwinąć ten temat Brendana?

Tytuł:
PostNapisane: N gru 05, 2004 11:09 am 
oczywiście , że mógłbym!
to forum nie jest klubem audifili , aczkolwiek odbiór muzyki równiez zalezy bardzo od sposobu jej nagrania i w tym przypadku ( czyli Rising) mam potęzne watpliwości . Czy takie , bardzo grangowe , brzmienie jest w przypadku Szefa właściwym ?! Czekając na płyte (R.) latem 2002 roku pod sklepem ( była pierwszą z 10 w Polsce - zamówienie z prywatnej puli pracownika Sony Polska) otrzywiście strasznie ostrzyłem sobie zęby. a w domu.... mały zawód niby Boss ale jakis inny. iema to jak Bob Clearmountain ! pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: N gru 05, 2004 11:10 am 
Blood Brothers

do diaska ! się nie zalogowałm...

Tytuł:
PostNapisane: N gru 05, 2004 11:12 pm 
Forumowicz na dorobku

Cóż,ja mam zupełnie inne zdanie :). Oczywiście zgadzam się,że płyta brzmi zupełnie inaczej niż poprzednie albumy Bossa,ale według mnie wcale nie gorzej. Po pierwszym przesłuchaniu wydała się mi pozbawiona tej magii Springsteena-że każdy kawałek od razu pozostaje w mojej pamięci( z wyjątkiem "Waiting on the sunny day").Dopiero po kilkukrotnym jej przesłuchaniu zdałem sobie sprawę,że znajdujące się na płycie utwory także zawierają jakąś magię-tyle,że (dla mnie) dużo bardziej mroczną,przywodzącą na myśl zupełnie inny klimat.Wydaje mi się,że Boss zmieniając producenta,chciał pokazać,że on też się zmienia-w końcu,jak napisane jest jest na opakowaniu-jest to jego pierwsza płyta z TESB od czasów "Born in the USA" z 1984 roku.W końcu nawet Bruce też się starzeje :(

Tytuł: :)
PostNapisane: Pn gru 06, 2004 8:45 pm 
Blood Brothers + Admin

Ja akurat lubię dobrze brzmiące płyty i pod tym względem miałem sporo zastrzeżeń do starszych płyt Bossa. Ale zaznaczam, że nie chodzi mi w tym momencie o grę kapeli, a to jak płyte słychać. "The Rising" słucham chętnie (pomijając w tym momencie najważniejsze przy odbiorze muzyki względy sentymentalno-emocjonalne), bo ta płyta dobrze brzmi w porównaniu z innymi Bossa. Takie jest moje zdanie. A czy to brzmienie ma takie lub inne zabarwienie i czy to komuś pasuje czy nie, to już rzecz gustu i trudno o tym dyskutować. W każdym razie uważam, że The Rising jest bardzo dobrze, jak na zwykłą rockową produkcję, nagrana.

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 08, 2004 6:17 am 
Blood Brothers

widze że jestem osamotniony w pragnieniu płyt "klarownych brzmieniowo" a wręcz oszczędnych w instrumentarium , takich w aranżacji klasycznie rockowych.... :(

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 08, 2004 10:55 am 
Aktywny forumowicz

Jako kilkuletni 'swiezoupieczony' fan Bossa musze przyznac, ze The Rising bylo jak dobrze pamietam moja czwarta plyta B.S., ktora zakupilem (po Greetings, Shuffle i Darkness) i absolutnie nie zauwazalna byla dla mnie roznica pomiedzy tymi plytami jesli chodzi o lata powstania i zwiazane z tym: roznica brzmien, czy nazwijmy to 'wypalenie sie' artysty (ktore przeciez u Bossa nie ma miejsca!!) - chodzi mi o to, ze spojnosc utworow na Rising stoi na takim samym poziomie.
Dodam, ze w tamtym okresie sluchalem jej najczesciej... no coz ale takie byly moje poczatki... dzisiaj Rising nie zapuszczam moze az tak czesto jak kiedys ale nadal uwazam ja za jedna z najlepszych pozycji w dorobku Bossa.

PostNapisane: Śr gru 08, 2004 12:26 pm 
Blood Brothers + Admin

Też tak uważam i nawet zagłosowałem na tę płytę w naszej ankiecie :)

Tytuł: dyskografia
PostNapisane: Śr sty 05, 2005 4:31 pm 
Blood Brothers

Witam wszystkich nieobecnych ! :twisted: coś cicho ostatnio na forum , niewiem czy to poswiateczno-sylwestrowe zmęczenia ?! jednak wszystim najlepsze zyczenia noworoczne ! i oczywiście nowej genialnej płyty studyjnej szefa lada dzień...

Tytuł:
PostNapisane: So kwi 16, 2005 9:21 pm 
Konto zamrożone

Cześć, w ogóle to mój pierwszy post :)

Cóż, za najlepsza uważam Darkness On The Edge Of Town. Jest bardzo niezwykła i różniąca się od innych. Słychać tu coś z Art Rocka, odnoszę wrażenie, że pod względem artystycznym jest najlepsza. Mnóstwo niezwykłych dźwięków. Partie solowe na gitarze (może Boss nie jest Claptonem jeśli chodzi o gitarę, ale jego solówki również są dosć ciekawe) no i ten cudowny głos Bossa. Sam nie wiem, którą piosenkę lubie z tego albumu najbardziej. Chyba najbardziej imponuje mi Darkness On The Egde Of Town, gdyż nastrój momentami zupełnie się zmienia. Spokój opanowanie, nagle wrzask, hałas, tak jakby chciał coś podkreślić, coś co leży mu na sercu. A jak wy oceniacie album DOTEOT?

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 19, 2006 9:07 pm 
Niezmordowany forumowicz

Ja też wybrałam The Rising- poprostu.
Nie będę się zbytnio rozpisywać, ponieważ nigdy nie analizowałam twórczości Bruce`a pod względem solówek czy rokowego brzmienia... Jakoś nie zastanawiałam sie nad tym, która płyta jest dla mnie najlepsza, ale jak trzeba, to zagłosowałam.
Największy sentyment mam do piosenki My City Of Ruins...

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 20, 2007 8:11 pm 
Początkujący forumowicz

Pamiętam, że kiedy dopiero zaczynałem słuchać Springsteena przeczytałem w GW wzmiankę, że w jakimś plebiscycie wybrano płytę Born to run najlepszą czy najważniejszą płytą w XX w. czy coś w tym stylu. Wtedy mnie to zdziwiło ale teraz nie mam żadnych wątpliwości. Nawet gdyby ta płyta składała się z trzech piosenek (backstreets, thunder road, jungleland) tylko byłaby najlepsza :P

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 20, 2007 11:04 pm 
Blood Brothers + Admin

Kamil, a zaglądasz czasem na naszą własną stronę www.springsteen.pl? ;) Tam już kilka razy o plebiscytach i wysokich notowaniach Born To Run pisaliśmy :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 26, 2007 6:40 am 
Blood Brothers

gdyby ktos potrzebował ( np. dla nowego fana ) pełną (prawie) kolekcje Bossa :
http://www.allegro.pl/item247993968_bru ... kcja_.html

Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 02, 2007 8:39 pm 
Niezmordowany forumowicz

Dawno nikt nie głosował...
Więc ja zagłosowałem... Na "Nebraskę"...

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 04, 2007 7:22 pm 
Blood Brothers + Admin

A wogóle to ja chcę głosować na kilka płyt :P :P :P

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 04, 2007 8:35 pm 
Niezmordowany forumowicz

Mirka,
Ale powiedz, czy według Ciebie głos Bruce'a zmienił się na lepsze czy na gorsze? ;-)

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 04, 2007 8:42 pm 
Blood Brothers + Admin

Maciek (Bad Scooter) napisał(a):
Mirka,
Ale powiedz, czy według Ciebie głos Bruce'a zmienił się na lepsze czy na gorsze? ;-)

Na tak postawione pytanie nie udzielę odpowiedzi, gdyż ja jestem niemal bezkrytyczną fanką Bossa :D pisząc o zmianie brzmienia chciałam jedynie podzielić się swoim spostrzeżeniem, że brzmi inaczej :) nie wiem czy lepiej czy gorzej, inaczej :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 04, 2007 9:25 pm 
Forumowicz

Według mnie "zmienił się na lepsze". W cudzysłowie, bo to kwestia gustu. Mnie bardziej odpowiada ta bossowska "chrypa". Nie znam wszystkich płyt BS, ale dla mnie im Bruce starszy tym lepszy. Nie tylko głosem. Muzyką też. Od Live in NYC łykam wszystko bez zastrzeżeń, z wcześniejszymi różnie bywa.

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 9:35 am 
Aktywny forumowicz

Nebraska, Nebraska!! Nie wiem czy jest najlepsza, dla mnie ukochana, bo jedna z pierwszy poznanych (obok wspaniałego LIVE 3 CD) i choć tak naprawdę te płyty są zbyt liczne i zbyt różnorodne (a w dodatku wszystkich jeszcze nie znam) żeby wybrać - nie można wybrać, to Nebraska jest szczególna bo taka autentyczna do bólu i taka klimatyczna jak żadna.

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 12:33 pm 
Forumowicz

Ja jestem w tym szczęśliwym położeniu że każda następna płyta bossa wydaje mi się najlepsza. Więc nie musze pisać gdzie wylądował mój głos, ale przyznaje że gdybym mógł zagłosował bym na " Live in Dublin " ona mnie porywa. No dodać musze że zasadzie tej nie podlega " Devils ..." poza tytułwym utworem nie podoba mi się . :oops:

Tytuł:
PostNapisane: So gru 08, 2007 12:22 pm 
Forumowicz

Wybrałem "Hammersmith Odeon London' 75' - może dlatego że słucham jej dopiero od pół roku i jestem jeszcze "głodny" tej płyty (polecam DVD z tego koncertu - można poczuć klimaty, zwłaszcza BOSSA w czapeczce)
Pół roku temu wybrałbym "Live in Dublin", rok - dwa do tyłu "Rising". Wybitne są także: "The wild, the Innocent...", "Born to Run" - w końcu materiał z tych albumów jest na "London'75"
Oczywiście "Live in New York City" to też odlot, a taka "Nebraska" czy "The Ghost of Tom Joad" - lepiej głosować na 10 czy nawet 15 ulubionych albumów.

Tytuł:
PostNapisane: So wrz 27, 2008 7:30 pm 
Aktywny forumowicz

Jesteście okrutni, bo wybór łatwy nie jest... ale zagłosuję ...na The Rising.
Jest to zdecydowanie najczęściej słuchana przeze mnie płyta w całości (no może bez utworu "Let's Be Friends" ), tzn. zawsze jak chcę sobie posłuchać jednego nagrania, to nie mogę przestać...i tak jakoś leci całe CD. :D
Bardzo lubię ten dorosły głos Bruce'a w tym albumie, no i całe brzmienie, co oczywiście nie znaczy, że nie lubię piosenek Bossa sprzed 30-stu lat. Dla mnie każda płyta(którą znam) ma coś w sobie.

Zawsze jak słucham "Rising" nie mogę się powstrzymać od udawania Maxa na perkusji, czy oczywiście Bruce'a na gitarze przy tych żywiołowych utworach, po prostu nie mogę usiedzieć w miejscu. A przy nagraniach koncertowych to już w ogóle dla mnie jest odlot, zawsze mam gęsią skórkę... :D
Uwielbiam się również zasłuchać w spokojne "You're Missing", które zawsze tak porusza moje serce "Paradise", czy "Nothing Man".

Dla mnie ta płyta jest genialna i myślę że nie będę mieć wyrzutów sumienia głosując na nią, choć najchętniej za wszystkie dałabym Szefowi Oscara. :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 29, 2008 5:05 am 
Blood Brothers

przy okazji zaglądam na wątek z "ankietą" i co widze ? Niema Magic ! poprosze o korektę !

Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 30, 2008 1:28 pm 
Blood Brothers + Admin

Marek, to nie ma większego sensu (dodawanie Magic) do już działającej ankiety. 1) drugi raz nie zagłosujesz 2) inne płyty wiszą ty od miesięcy, więc jak Magic ma z nimi konkurować ;)

Myślę, że za jakiś czas (gdy wyjdzie kolejna płyta) zrobimy sondę na stronie głownej, a ten wątek po prostu zamkniemy.

Tytuł:
PostNapisane: N maja 10, 2009 8:04 pm 
Niezmordowany forumowicz

Naprawdę ciężko wybrac tę jedną jedyną. Zdecydowałem się na " The Rising". Za ładunek emocji, piękne teksty i melodie. Za całokształt. Oczywiście oba " Born...", jak najbardziej. Kamienie milowe. Dają kopa. Ponadczasowe. Lubię bardzo "Tunnel Of Love". Nie ukrywam, że zawsze wzruszam się przy okazji. Ten nastrój. No i jest również " Live 1975- 1985". Czuje się, jakby tam się było. Piękna dekada z B. S. Podobnie, jak na " Live In New York City" z dwoma cudownymi premierami. Moc ciagle była ( i jest) z Mistrzem.

Tytuł:
PostNapisane: N maja 10, 2009 8:13 pm 
Aktywny forumowicz

Jacek Tyc napisał(a):
Naprawdę ciężko wybrac tę jedną jedyną. Zdecydowałem się na " The Rising". Za ładunek emocji, piękne teksty i melodie. Za całokształt. Oczywiście oba " Born...", jak najbardziej. Kamienie milowe. Dają kopa. Ponadczasowe. Lubię bardzo "Tunnel Of Love". Nie ukrywam, że zawsze wzruszam się przy okazji. Ten nastrój. No i jest również " Live 1975- 1985". Czuje się, jakby tam się było. Piękna dekada z B. S. Podobnie, jak na " Live In New York City" z dwoma cudownymi premierami. Moc ciagle była ( i jest) z Mistrzem.

A ja wciąż nie posiadam tej płytki i nigdy nie słuchałam, więc trudno mi ocenić. A naprawdę taka fajna?
No i na TRACKS jeszcze nie znalazłam czasu...trzeba będzie nadrobić kiedyś zaległości :wink:

Tytuł:
PostNapisane: N maja 10, 2009 9:54 pm 
Aktywny forumowicz

Natalka Bujnowska napisał(a):
...trzeba będzie nadrobić kiedyś zaległości :wink:

Natalka KONIECZNIE :!:

Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 12, 2009 7:10 pm 
Niezmordowany forumowicz

Powtórzę za Gosią. Niektórych numerów na studyjnych płytach nie znajdziesz. " War" wgniata. No i " Jersey Girl" Toma Waitsa. Jeśli chodzi o ten album, to nie ma problemu, Natalka. Spokojnie mogę go Tobie przegrać. Tak samo, jak " Tracks". Tylko, że będzie to skrócona wersja- " 18 Tracks". Jeśli będziesz w " Media", to dasz wcześniej znać. Umówimy się, a ja w danym dniu przyniosę przegrane płytki. Lub mogę przesłać. W końcu Brzeg i Oława rzut beretem. Na drugi dzień byś mogła nacieszyć ucho. Naprawdę bezproblemowo, dla mnie sama przyjemność, a dla Ciebie radość słuchania :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 13, 2009 1:03 am 
Blood Brothers + Admin

Marek Biernacki napisał(a):
przy okazji zaglądam na wątek z "ankietą" i co widze ? Niema Magic ! poprosze o korektę !

To wątek, który powstał kilka lat temu. Nie ma możliwości dołączania płyt do trawjącej ankiety.

Myślę że w 2010 roku zrobimy nową :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 13, 2009 1:04 am 
Blood Brothers + Admin

Jacek Tyc napisał(a):
Powtórzę za Gosią. Niektórych numerów na studyjnych płytach nie znajdziesz. " War" wgniata. No i " Jersey Girl" Toma Waitsa. Jeśli chodzi o ten album, to nie ma problemu, Natalka. Spokojnie mogę go Tobie przegrać. Tak samo, jak " Tracks". Tylko, że będzie to skrócona wersja- " 18 Tracks". Jeśli będziesz w " Media", to dasz wcześniej znać. Umówimy się, a ja w danym dniu przyniosę przegrane płytki. Lub mogę przesłać. W końcu Brzeg i Oława rzut beretem. Na drugi dzień byś mogła nacieszyć ucho. Naprawdę bezproblemowo, dla mnie sama przyjemność, a dla Ciebie radość słuchania :)

Kochani, na nasze forum zaglądają również ludzie z Sony. Sprawę przegrywania płyt omawiajcie raczej na PW, a nie publicznie, zgoda?

Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 13, 2009 6:30 am 
Blood Brothers

Oczyma wyobrazni widze za to najlepszą płyte koncertową XXI wieku :
"Bruce Springsteen & E Street Band 1999-2009 : Live Decade " ! ( 3 CD i 4 godz. materiału )

Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 13, 2009 10:03 am 
Blood Brothers + Admin

Marek, pójdźmy po całości - tytuł jest OK, ale zestaw ma się składać z 5 CD lub 5 Blu-rayów, a wersja deluxe - 5 CD+5BD :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 13, 2009 10:41 am 
Blood Brothers

bądzmy realistami ! ( nowa składnaka dla Europy to strata czasu i robienie niepotrzebnego zamieszania )
- swoją drogą brakuje wydawnictwa dvd/bd z trasy Magic

Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 13, 2009 7:52 pm 
Blood Brothers + Admin

Mirka Suwarska napisał(a):
Jednak zakupię :)

Ja pewnie też, bo będzie fajna na preznety dla znajomych, którzy uważają, że wszystkie kawałki Bossa są takie same. I sam siebie teraz pytam: jak oni mogli zostać moimi znajomymi?!? ;) :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 13, 2009 7:54 pm 
Blood Brothers + Admin

Świetne :) o swoich znajomych myślę to samo :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 13, 2009 11:19 pm 
Niezmordowany forumowicz

Wojtek Markos Markiewicz napisał(a):
Jacek Tyc napisał(a):

Kochani, na nasze forum zaglądają również ludzie z Sony. Sprawę przegrywania płyt omawiajcie raczej na PW, a nie publicznie, zgoda?
Oczywiście. Prostuję. "Przegrać" tzn., gdy w puli o wysoką wygraną płyty Bossa będą na samym szczycie stawki, a mnie niepisane byłoby wygrać. Chociaż hazard to nie mój temat. Ale dla Bossa zrobiłbym (prawie) wszystko.

Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 14, 2009 8:21 pm 
Aktywny forumowicz

Jacek Tyc napisał(a):

"18 tracks" posiadam. :D
TRACKS też, tyle, że nigdy jeszcze nie poświęciłam czasu, żeby przesłuchać te cztery krążki, jedynie to skrócone 18. ...a nie przepraszam słuchałam jedna płytę raz (nie pamiętam którą, było tam wspaniałe "brothers under the bridge" i kilka jeszcze fajnych kawałków, natomiast klimat całości niezbyt mi podszedł)
Trzeba by było nabyć tylko"'live 1975-85". ...ale może najpierw wezme się za tamte zaległości. :)

A we Wrocku już bym była sto razy, tylko kurde ciągle te mecze i mecze w weekendy...

Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 15, 2009 9:36 pm 
Niezmordowany forumowicz

O. K. Mam nadzieję, że może przed koncertem jeszcze zobaczymy się w Galerii. Jak dobiegnie Cię z daleka muza Brusika, to bądz pewna, że jestem wtedy na " stanowisku" :wink:

Tytuł:
PostNapisane: N maja 17, 2009 7:08 pm 
Aktywny forumowicz

Ja też. :wink: ...kurde nie miałam kłopotu...to zapisałam się na piłkę nożną...lubię nogę, ale nie w weekend. :?

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 18, 2009 5:24 pm 
Niezmordowany forumowicz

Nie ma sprawy. Zapraszam. A co do nogi, to też swego czasu grałem trochę. I do dziś ta miłość przetrwała. Ale to już temat na inny wątek.

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 31, 2009 11:27 pm 
Aktywny forumowicz

Kurcze, gdybym mogła jeszcze raz zagłosować....to chyba by nie było to "Rising".
Ostatnio kompletnie pochłonęło mnie Greetings i Darkness i nie mogę się oderwać te płyty są niesamowite! Z tej pierwszej obsesyjnie słucham-Lost in the flood, a z Darkness Streets of fire-ta gitara jest tam genialna, Something in the night-tak nam działa, że... serducho wali a ciarki przechodzą po plecach.
Bez Born to run też bym nie mogła żyć oczywiście-Jungleland np....ahhh :D

Ja wciąż nie mogę uwierzyć jak można napisać TYLE wspaniałych utworów. I słowa zachwytu są tu kompletnie...no nieużyteczne, bo i tak w pełni nie oddadzą tego co mam na myśli ale przecież wiadomo o co chodzi. :wink:

Strefa czasowa: UTC [ DST ]