Forum dyskusyjne BLOOD BROTHERS

- polskiego fanklubu Bruce'a Springsteena i The E Street Band
Teraz jest Wt cze 19, 2018 7:30 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: So wrz 26, 2015 11:19 am 
Blood Brothers

Pełny tytuł wątku powinien brzmieć: CD Bruce Springsteen & The E Street Band The Fox Theater, Atlanta, Georgia 1978.

W czasie ubiegłotygodniowego 6-dniowego (pierwszego w życiu) pobytu w Londynie, spełniłem m. in. swoje marzenie i wpadłem na godzinkę do kultowego sklepu His Master Voice. Choć bałem się, że już nie istnieje. Oczywiście ten przybytek miał wszystko, co Boss wydał i wiele ponadto. Wśród znanych wydawnictw, było kilka albumów koncertowych na CD z lat 70. i 80. Niestety, jednocześnie uzupełniałem kolekcję płyty o innych artystów, niedostępnych w Polsce, więc na chybił trafił kupiłem boxa, jak w tytule. Decyzji nie żałuję, bo wydawnictwo zaskakująco dobrze zrealizowane i nagrane. Szef w 110 % formie, a co ciekawsze, wokalnie brzmi, jak z ostatnich lat.
Wśród 23. utworów niejednokrotnie w wersjach kilkunastominutowych takie perełki jak Night Train, czy Gloria i mój ulubiony Good Rockin` Tonight.
To było dobrze wydane 10. funciaków...

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
PostNapisane: N paź 04, 2015 6:05 pm 
Forumowicz

Uwielbiam ten koncert, zdecydowanie jeden z moich ulubionych w ogóle. Badlands jest tutaj odegrane niemal z punkową wściekłością.

PostNapisane: Wt paź 04, 2016 12:35 pm 
Blood Brothers

Ze swojej strony polecam całościowy box z radiowymi koncertami z 1978 - Complete 1978 Radio Broadcasts - między innymi także z The Fox Theather, do kupienia na Amazonie:

https://www.amazon.co.uk/Complete-1978- ... steen+1978

Bardzo ładne wydanie 15 cd (5 koncertów) w naprawdę dobrej jakości, z książeczką, za cenę niecałych 15 funciaków. :)

Strefa czasowa: UTC [ DST ]