Forum dyskusyjne BLOOD BROTHERS

- polskiego fanklubu Bruce'a Springsteena i The E Street Band
Teraz jest N maja 20, 2018 12:39 pm

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 10, 2006 2:10 pm 
Blood Brothers

Ja jestem zainteresowana :) Ale problem z kasą... Najpierw depresja,że nie jedziemy,a teraz rozpacz-za co? Robert,daj pomyśleć do wieczora(aukcja jest ważna do jutra).Ja muszę sprawdzic jak będę pracować,jaki mam dojazd do Poznania itp
W przypływie szaleństwa chodzi mi po głowie: jedźmy,bez wzgledu na kasę(muszę chyba zrezygnować z neostrady :D )

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 10, 2006 2:51 pm 
Blood Brothers + Admin

Ja też wstrzymuję się do wieczora, ale generalnie tak. Choć Dorota chyba mnie ze skóry obedrze jak się dowie o kosztach :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 10, 2006 2:51 pm 
Forumowicz

widzę, że pewne szaleństwa się tutaj wkradają :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 10, 2006 2:52 pm 
Blood Brothers + Admin

Paweł Rost napisał(a):
...możemy napisać list przez kontakt z Sony do Tour managera Brossa jako oficjalny (odnotowany w oficjalnym wydawnictwie Springsteena i jedyny fanklub polski z informacją ze nie udało nam sie drogą oficjalną kupić biletów na żaden koncert wiec prosimy o kilka biletów na występ w jakimś europejskim miesicie dla członków klubu...

Jestem za. Kto podejmie się napisania listu?

Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 10, 2006 3:01 pm 
Forumowicz

Bardzo chciałabym żeby Wam się udało :D Jakby co to ja jestem z Wami duchem :wink: niestety moje plany na ten czas są zupełnie inne i nawet nie myślę o koncercie.

Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 10, 2006 4:58 pm 
Blood Brothers

Paweł podaj jakis namiar elektroniczny do tego menagera czy jak to si e zwie... potrzebuje jakikolwiek mail do kogos kto ma cos wspolnego z Bossem... tylko nie do Sony Polska!!!

Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 10, 2006 7:57 pm 
Forumowicz

Siostry i Bracia!
Przeglądałem inne aukcje i fakty są takie: szanse na bilety inną drogą są mało prawdopodobne. Niemcy nie chcą sprzedawać poza Rzeszą a wszystkie stojące są po ok. 140 Euro. Dublin i Londyn są generalnie droższe. Cena 139 Euro + 25 Euro/4 = 145,25 Euro = 581 PLN jest dość wysoka ale w kasie bilet kosztowałby 85 Euro = 340 PLN ale bez wysyłki. Transport to 1000 km w jedną stronę czyli 180 litrów ropy czyli 720 zł (4 PLN/litr) czyli 180 zł na osobę. Bilet autobusowy to 380 PLN w dwie strony czyli w zasadzie dzięki Pawłowi i jego aucie zysk na transporcie prawie zrekompensuje droższy bilet. Umowa byłaby taka: ja wykładam pieniądze na bilety 581 Euro (ok. 2300 zł) i je kupuję. Paweł zapewnia samochód. Wojtek aranżuje na forum całe to szaleństwo a Ewa poświęca neostradę:-)
Pomimo, że nie znamy się osobiście to widząc wkład pracy Wojtka w fanklub oraz zaangażowanie choćby na forum Pawła i Ewy wiem, że mogę mieć do Was zaufanie.
Jak jedziemy to tylko razem. Innej opcji nie ma.
Ready for a ride!

P.S. Nie chciałbym aby ktoś decydował się tylko dlatego, że nie chce psuć wyjazdu. Jeśli ktoś zrezygnuje z oczywistych przyczyn finansowych to myślę że wszyscy to zrozumiemy.

Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 10, 2006 8:43 pm 
Forumowicz

Właśnie dostałem tłumaczenie strony z aukcją. Jest to profesjonalna firma dystrybująca bilety a nie "pan Kazio" więc ryzyko zakupu jest minimalne. Są to jedyne miejsca z szansą dostania się pod scenę!
Moje szacunkowe wyliczenia jak sami widzieliście są ciut zawyżone a 180 zł w obie strony może wynieść nawet 150 zł. W "okienku" biletów nie było po 15 minutach. Bardzo chcę jechać! Co Wy na to!!!

Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 10, 2006 8:50 pm 
Blood Brothers

Ja też chcę.Najgorsze to to,że jeszcze musimy dojechac do Poznania.No ale jak Paweł nakarmi nas kanapkami,to będzie ok. W sumie czekam na decyzje własną,ale też naszego być może w przyszłości "driver'a" Pawła,bo od niego zależy cena podróży,a nawet bardziej czas.W zeszłym roku obawiałam się czy zdążę dojechać na czas do Berlina. :roll:

Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 10, 2006 8:59 pm 
Forumowicz

Trzymam kciuki!!!! Baaaaaaaaardzo wierzę, że Wam się uda!!! :D Dajcie znać jak już będzie full skład :D i w ogóle wszystko dopięte na ostatni guzik! :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 10, 2006 9:44 pm 
Blood Brothers + Admin

Dobra - ja wchodzę. Razem z Ewą Robertem i Pawłem chcę reprezentować Blood Brothers we Frankfurcie!

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 11, 2006 8:30 am 
Forumowicz

Siostry i Bracia,
właśnie zrobiłem rezerwację naszych biletów poprzez email bo okazało się, że płatności poprzez niemieki ebay mogę dokonać tylko z niemieckiego konta i niemieckiego banku, co zresztą Tobi potwierdził. Oto potwierdzenie rezerwacji:
"Hi,
great that we can handle it this way. Yes, I have in summery 16 standing tickets and I have made a reservation about 4 tickets for you. So you can be sure that you will definitely get your tickets. Please just let me know when you come back from your bank and tell me if the bank transfer was successful.
Bye,
Tobi"
Zaraz zrobię przelew 581 Euro i czekamy na przesyłkę!

Pozdrawiam

Robert

P.S. Paweł, pomimo że nie napisałeś potwierdzenia to traktuję twoje wcześniejsze deklaracje jako aktualne - chcesz bilet za 139 Euro i możemy pojechać twoim busem.Potwierdź proszę.

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 11, 2006 10:27 am 
Blood Brothers

dziś są też nieco tańsze :)
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... R4_PCN_BIX

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 11, 2006 10:31 am 
Blood Brothers

może jeszcze ktoś sie skusi :)
Na eventim są bilety...ale z hotelem! 209 lub 249 eur
Wszyscy postanowili zbic majątek przy okazji tego koncertu :?: :evil: :!:

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 11, 2006 10:56 am 
Forumowicz

zadałem pytanie sprzedającemu którego poleciła Ewa czy sprzedaje poza ebayem i ile sobie winszuje za przesyłkę do polski.Tylko że ten sprzedawca wydaje sie być mniej wiarygodny.
Zamówiłem już cztery bilety ale przelewu nie dokonałem. Ewa, czy chcesz spróbować z kupnem tych za 124 Euro, czy mam wpłacić za cztery po 139 jak ustaliliśmy?

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 11, 2006 1:17 pm 
Blood Brothers

Przepraszam ale nie miałem dostępu do netu. Oczywiście potwierdzam swój udział w tej eskapadzie. Nocleg i wyżywienie w Poznaniu tez aktualne. Dajcie znać gdzie i jak mam przelać pieniądze za swój bilet. Samochód załatwię. Auto jest wprawdzie firmowe, ale do mojej dyspozycji. Jakby był problem to załatwi się jakieś osobowe. Czyli co mam sie już cieszyć i wypisywać wniosek o urlop na ten termin?

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 11, 2006 1:49 pm 
Blood Brothers + Admin

Robert, daj znać kiedy kasę mamy Ci przelać.

Proponuję też żebyś bilety trzymal u siebie, bo wydaje mi się, że nie warto ryzykować ich wysyłki pocztą, w sytuacji gdy jedziemy razem, a spotykamy się w Poznaniu u Pawła.

Ewa, Paweł, czy zgadzacie się ze mną?

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 11, 2006 2:01 pm 
Forumowicz

Za 15 minut kończę pracę i jadę do Banku wpłacić za 4 bilety (cztery!!!).
Facet z aukcji którą podała Ewa nie odpowiedział na email więc tak jak myślałem albo nie mówi po angielsku , albo nie sprzedaje Polakom.
Jest tańszy ale mniej pewny.
Człowiek którego ja znalazłem zwie się Tobi Klosel, świetnie mówi po angielsku i profesjonalnie zajmuje sie dystrybucja biletów. Jak sami widzieliście ma aż 16 stojących. Podałem mu adres fanklubowej strony i macie pozdrowionka:-)
Rozumiem Pawle że nie jesteś w necie cały czas. Dziękuję za odpowiedź. Połowicznie możemy sie cieszyć, ale całkowita radośc będzie wtedy jak dostaniemy bilety DHLem. Trochę sie boję, że wpłacę kasę a facet ich nie przyśle, ale ma dużo pozytywów na ebayu jeśli chodzi o sprzedaż biletów, podał adres i telefon.Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Poza tym czego sie nie robi żeby zobaczyć Brucea na żywo.
Jesli chodzi o pieniądze za bilety to mogę emailowo podać wam numer mojego konta. Robiąc przelew przeliczą mi złotówki po dzisiejszym kursie banku millenium na Euro więc wolałbym abyśmy rozliczyli się w złotówkach.Generalnie szczegóły finansów wolałbym uzgadniac prywatnie z każdym z Was. Pamiętajcie, że ma do Was zaufanie!

Pozdrawiam

Robert

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 11, 2006 2:30 pm 
Blood Brothers + Admin

Robert, do każdego z nas możesz wysłać wiadomość prywatną z namiarami na Twój bank i kwotą jaką mamy Ci wpłacić.

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 11, 2006 3:01 pm 
Blood Brothers

Robert jak tylko dostane od ciebie wiadomości z kwotą i nr konta robię przelew. Bilety faktycznie przywieź na nasze spotkanie w Poznaniu ale jak je dostaniesz to zrobimy skan i zamieścimy na naszej stronie żeby pochwalić się reszcie bractwa. Ja już się cieszę.

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 11, 2006 3:04 pm 
Blood Brothers

szczesciarze :).... licze ze tym razem Fanklub pokaze nieco zdjec z koncertu i komentarzy opisujacych eskapade!!! a nie tak jak to mialo miejsce do tej pory!!!!

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 11, 2006 3:25 pm 
Blood Brothers

Robert! Dzięki !:D
Już nie mogę się doczekać kiedy zrobię taaaaaaaki minus na koncie.
Czekam na potwierdzenie, że masz bilety,no i przede wszystkim na nr Twojego konta :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 11, 2006 4:09 pm 
Blood Brothers + Admin

Popieram pomysł Pawła ze skanami biletów... Robert, daj znać czy masz skaner. Jak nie to się spotkamy przy piwie i zeskanujemy u mnie :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 11, 2006 8:18 pm 
Forumowicz

napięcie sięga zenitu :twisted: :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 11, 2006 9:07 pm 
Forumowicz

Dzisiaj po 15 złożyłem zlecenie przelewu a wykonają go jutro od rana (bo wykonuja je od 9 do 13 cholera)i po pracy odbirę potwierdzenie. Pieniąde powinny dotrzeć do Tobiego w ciągu trzech dni. Mam skaner więc wyślę mu jutro potwierdzenie przelewu i poproszę żeby na jego podstawie puścił DHLa z biletami. Tak jak Wy nie mogę się doczekać magicznej przesyłki. Jak tylko je dostanę to pierwsze co zrobię to je zeskanuję (wszystkie cztery!) i wkleję na forum. Kurcze już czuję adrenalinkę. A z Toba Wojtek nawet bez okazji chętnie bym piwko wypił. Wybieram się na Dżem do Dekompresji 21 kwietnia, może też wpadniesz.
Jeśli chodzi o sprawy finansowe to poczekajmy jak będę miał potwierdzenie przelewu. Wtedy złotówki podzielimy na cztery i skan przelewu wraz z moim kontem które zresztą będzie na potwierdzeniu prześlę wam emailami. Możemy też z tym poczekać jak dojdą bilety. Jak wolicie.
A tak w ogóle to fajna z nas paczka bruceomaniaków. Żałuję tylko że nie zamawiałem 16 bietów u Tobiego a tylko 4!
Już zacząłem planować wyjazd. Pierwszy pomysł: Wojtek może pojedziemy razem z Łodzi do Poznania moim autem?

Trzymajcie się cieplutko.
Będę dawał znać co i jak.

Robert

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 11, 2006 10:06 pm 
Blood Brothers + Admin

Robert, jestem za tym abyśmy skorzystali z Twojego auta - bo o pociągach z Łodzi do Poznaia, to lepiej zapomnieć :)

Mam nadzieję, że Paweł ma jakiś solidny parking, żeby Ci auta nie podprowadzili jak będziemy we Frankfurcie.

A tak na marginesie, to może warto porównać Twoje i Pawła auto pod względem komfortu podróży i zużycia paliwa... Może wtedy okaże się że nie będziemy Twojego auta zostawiać w Poznaniu, tylko zostanie tam auto Pawła :)

Biorę ze sobą GPS'a będzie nam łatwiej na miejsce dojechać - halę już mam zlokalizowaną :) A teraz pytanie - czy koledzy kierujący życzą sobie wyszukania trasy pod kątem najkrótszego czasu jazdy czy najmniejszego dystansu oraz czy preferujemy autostrady i drogi główne czy interesują nas drogi lokalne (w tym jazda zwykłymi ulicamu we Frankfurcie)? W razie co mogę przygotrować kilka alternatywnych tras...

Kolejne pytanie do obu kolegów kierowców: jak według Was powinien wyglądać szczegółowy kalendarz naszego wyjazdu...

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 11, 2006 10:37 pm 
Blood Brothers + Admin

Moje propozycje dwóch tras możecie zobaczyc tutaj:
http://blood-brothers.org/frankfurt.htm

Obrazki są trochę duże, no ale na znaczkach pocztowych niewiele widać :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 7:09 am 
Blood Brothers

Co do samochodu którym pojedziemy to musi się zdeklarować Robert. Moje auto jest do naszej dyspozycji. Jest to VW z dziewięcioma miejscami więc komfort jak na 4 osoby gwarantowany, można sie nawet położyć i przespać. Ale jak to duże auto sporo pali wiec trzeba by to przeliczyć. Jeśli chodzi o trasy to doświadczenie mnie uczy ze szybciej jest autostradą nawet jeśli pozornie trasa jest dłuższa. A ze autostrady Niemcy maja darmowe to kosztów z tym związanych nie będzie. Jak będzie wyglądała trasa trzeba pomyśleć ale to możemy chyba zostawić Tobie Markos. Trzeba by sie zastanowić ile zajmie nam podróż i o której trzeba wyjechać. Na autostradach możemy spokojnie jechać 140/h można i więcej bo auto da radę ale lepiej godzinę dłużej a bezpieczniej. Jeśli zdecydujemy ze jedziemy moim autem to Roberta samochód zostawimy na parkingu strzeżonym na moim osiedlu (trzeba będzie zapłacić). Ale jakby, co to może tez stać u mnie pod blokiem (ja tak swoje zostawiam).

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 9:33 am 
Blood Brothers + Admin

Ja też optuję za dłuższą kilometrowo trasą, ale po autostradzie. Jak wrócę do domu, to przeliczę czas jazdy przyjmując 140 na autostradzie.

Również sam przejazd przez Frankfurt wydaje się dużo prostszy dla trasy autostradowej...

Ostatnio edytowano Śr kwi 12, 2006 9:56 am przez Wojtek Markos Markiewicz, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 9:42 am 
Forumowicz

No, no jestem pod wrażeniem. Z takim sprzętem (GPS) to nie zginiemy! Jesli chodzi o trasę to zdaję się na Wojtka - ma dobre mapy i na Pawła - wie więcej o Niemczech niż ja (jeszcze wczoraj myślałem, że do kosztów podróży trzeba będzie doliczyć koszt autobanów).
Co do auta to mam starego golfa dwójkę który jest już troszkę zużyty. Nie pojedzie więcej jak 130 a przy tej prędkości dudni w uszach.Bałbym sie wypuścić nim w taką trasę.Pali na trasie 8 litrów gazu, w mieście około 10. Zdecydowanie wolałbym skorzystać z uprzejmości Pawła.
Biorąc pod uwagę wiek i wartość mojego pojazdu spokojnie można go zostawić pod blokiem (ew. dla pewności wyjąć akumulator).
Godzina wyjazdu to bardzo istotna kwestia. Koncert jest w środę 17 maja o g.20.
Proponuję Wojtku wyjazd z Łodzi 16 maja o g.16. Na 20 spokojnie bylibyśmu u Pawła (210 km ok. 4 godziny jazdy).
Proponowałbym wyjazd do Frankfurtu 17maja o g.8 rano. Na g.18 powinniśmy być a wejście na obiekt jest od g.18.30.
Wracamy chyba zaraz po koncercie, czy kimniemy sie troszkę w busie?
Są to tylko pierwsze przemyslenia.Jeszcze się wspólnie zastanowimy.

Tymczasem pozdrawiam!

Robert

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 9:53 am 
Blood Brothers + Admin

Myślę, że do Frankfurtu trzeba wyjechać sporo wcześniej. Jeśli prawdą jest, że mamy bilety na miejsca stojące, warto pamiętać, że na koncertach Bossa bez numerowanych miejsc obowiązuje zasada: im wcześniej jesteś pod halą, tym bliżej sceny będziesz :) Myślę, że trzeba nastawić się na wyjazd z Poznania o 5 najpóźniej 6 rano.

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 9:55 am 
Blood Brothers

Panowie z GPS'em to juz przesadziliscie :)...przeciez jedziecie do Niemiec (kraju z najlepszymi drogami i oznakowaniem) a nie w góre Amazonii....

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 10:02 am 
Blood Brothers + Admin

Powiem Ci Piotrek, że GPS świetnie sprawdza się nawet na dobrze znanych drogach, ostatnio kumpel był mi wdzięczny za GPSa na trasie z Warszawy do Łodzi :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 10:44 am 
Blood Brothers + Admin

Słuchajcie! Trzeba przygotować dużą polską flagę. Może z napisem "Blood Brothers Poland"? Boss musi nas zobaczyć i wiedzieć kim jesteśmy :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 12:37 pm 
Blood Brothers

Co do wyjazdu to tez myślę ze wartoby wyjechać wcześniej i najwyżej zrobić sobie przerwę na trasie niz gnac na złamanie karku. Pomysł z flaga jest genialny i koniecznie trzeba zaznaczyć ze to polski fanklub żeby gość widział ze istniejemy. Poza tym na 100% wyjdzie bootleg DVD z tego koncertu i może sie zobaczymy a to byłoby super.

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 1:52 pm 
Blood Brothers

dobra jedziecie to super!!!! : ...........pytanko mam takie czy ktoś z Was obecnych na koncercie kupiłby mi koszulkę np,kasę wysyłam oczywiiście przed Waszym wyjazdem,pewnie cenę można jakoś ustalić ile?Wy bywacie na koncertach zagranica więc może ktoś mi podpowie.....?
Strzała!!!

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 2:05 pm 
Blood Brothers

ja sie przylaczam do prosby Darka...plus do tego pare jakis gadzetow - plakat czy cos tam takiego... Bardzo, bardzop bardzo bym prosil....!!!

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 2:09 pm 
Blood Brothers + Admin

Myślę, że takie zakupy są realne, tylko musielibyśmy dostać wcześniej kasę, bo trochę bilety nasz "nadwyrężą" - przynajmniej mnie.

Ceny koszulek są chyba między 25 a 40 euro, ale Paweł powinien lepiej pamiętać, bo w Berlinie kupił i program i koszulkę i coś tam chyba jeszcze.

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 2:15 pm 
Blood Brothers + Admin

Paweł Rost napisał(a):
Pomysł z flaga jest genialny i koniecznie trzeba zaznaczyć ze to polski fanklub żeby gość widział ze istniejemy

No dobra, a czy ktoś ma pojecie gdzie kupuje się polskie flagi i ma pomysł jak zrobić napis "Blood Brothers Poland". Bo mazanie sprayem jakoś średnio mi się podoba... Choć, kto wie...

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 2:17 pm 
Blood Brothers

Za koszulkę dałem 20 euro ale to był najprostszy T shirt z małym logo. Koszulki z długim rękawem bydły droższe a bluzy to już wogóle... Ale z tymi koszulkami to jest problem gustu bo wzory są różne i jak dla mnie w większości tandetne wie ciężko jest podając decyzje.

Za program dałem 10 euro i jest wart swojej ceny bo ładnie wydany ze zdjęciami których nigdzie nie widziałem. Plakaty to już była mega tandeta jak dla nastolatek. Nie było można kupić plakatu reklamującego koncert a taki jak dla mnie jest najbardziej wartościowy.

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 2:17 pm 
Blood Brothers

Wojtek Markos Markiewicz napisał(a):
Paweł Rost napisał(a):
Pomysł z flaga jest genialny i koniecznie trzeba zaznaczyć ze to polski fanklub żeby gość widział ze istniejemy

No dobra, a czy ktoś ma pojecie gdzie kupuje się polskie flagi i ma pomysł jak zrobić napis "Blood Brothers Poland". Bo mazanie sprayem jakoś średnio mi się podoba... Choć, kto wie...

ja bym sprayem nie mazal!!! :) lepiej kupcie literki samoprzylepne bedzi eo wiele ladniej wygladac...jesli nie bedzie wielkoformatowych to chyba pozostaje wycinanie z duzego arkusza...jesli Wam sie chce :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 2:21 pm 
Blood Brothers

Wojtek,już wysłałem pytanie do Pawła,25-40 Euro to no nie powiem ..drogo.ale pamietam że na koncercie wWarszawie czapeczka z haftem THE gHOST.ITD kosztowała 100 PLN !!!wtedy tyle lat temu a koszulka typy bokserka bez rekawków chyba 120!!!z malutkim drukiem z prawej strony........w zeszłym roku robiłem koszulkę włąśnie z tej trasy koncertowej to zapłaciłem w agencji 65 pln....to tak dla ciekawości....

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 2:23 pm 
Blood Brothers

Flagę na pewno dostaniesz w sklepie z dewocjonaliami albo w ksiegarnich katolickich a napis trzeba by zrobić w punkcie gdzie robią nadruki na koszulkach ale nie sitodrukiem bo to jest spory koszt ale jakąs bardziej prymitywna metoda w stylu naprasowanki. Wiem gdzie takie rzeczy robia w Poznaniu więc mogę się podając produkcji koszt to ok. 35 zł razem z flagą ale musiałbym sprawdzić dokładnie. Ustalmy tylko co ma być napisane na fladze.

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 2:24 pm 
Blood Brothers

a pomyśleliście jaki rozmiar tej flagi?.bo ja moge sięd odwiedziec u nas W WAWIE w sklepie z artykułamim propoagandowymi......oni robią

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 2:25 pm 
Blood Brothers + Admin

Paweł Rost napisał(a):
Ustalmy tylko co ma być napisane na fladze.

Moim zdaniem "BLOOD BROTHERS POLAND" lub samo POLAND.

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 2:28 pm 
Blood Brothers + Admin

Darek Burzyński napisał(a):
a pomyśleliście jaki rozmiar tej flagi?.bo ja moge sięd odwiedziec u nas W WAWIE w sklepie z artykułamim propoagandowymi......oni robią

Najlepiej żeby była na tyle długa żeby mogły ją trzymać 4 osoby stojące obok siebie :) A jednocześnie jej wyskość powinna być taka, że jak podniesiemy ją w rękach do góry, to nad głowami otoczenia powinno być widać zarówno biały jaki i czerowny pas...

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 2:30 pm 
Blood Brothers

Flaga powinna być standardowa bo jak rozciągniemy wielka i będziemy zasłaniać to nas Niemcy rozniosła a jak sobie przypomnę tą faszystowską ochronne która mi chciała zabrać aparat w Berlinie to myślę ze mogli by nas i wyrzucić z sali

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 2:33 pm 
Blood Brothers + Admin

Paweł, spoko - przecież nie będziemy jej trzymać w górze przez cały czas, bo ręce by nam odpadły, a i sami nic byśmy nie widzieli :)

Tak na oko - nie mam żadnej miarki pod ręką - powinna ona mieć ok. 170-200 cm długości i jakieś 60-70 cm wysokości... Ale zaznaczam, że to szacunkowe wymiary, bardzo "na oko" :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 2:48 pm 
Blood Brothers

ok to w takim razie ja jutro podjadę u nas do sklepu i zapytam się,dam znać co i jak. :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 7:37 pm 
Bracia!
po pierwsze poszedł przelew za bilety i puściłem tłumaczone potwierdzenia do Tobiego z prośbą o jak najszybszą wysyłkę. Czekam na odpowieź. Dodam że nasz drogi DHL jest ubezpieczony na 100 wartości przesyłki.
Po drugie: Darek jedź z nami!!! Mogę spróbować przekonać Tobiego żeby wysłał jedną przesyłką 5 biletów. Wojtek, Paweł - pomóżcie!Darek, Darek!!! Co Ci po koszulce, wspomnienia z konceru zostaną na całe życie!
Proponuję zlecić zrobienie napisu jak zasugerował Paweł. Robiłem tak koszulki z okładkami płyt "Lucky Town " i "The Rising" i nie było to drogie.
Wojtek, jest taki punkt w Łodzkim Geancie na Piłsudskiego.
Swoją drogą ciekawe jak klasyczne utwory będą brzmieć z Segger Session Band!?
Proponuję zacząć wątek: które legendarne utwory Bruce zaprezentuje podczas obecnej trasy!

Robert

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 7:39 pm 
Forumowicz

Ten gość powyżej to ja - Robert.
A tak wogóle to byłem zalogowany. Czary jakieś?!

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 12, 2006 9:53 pm 
Blood Brothers + Admin

Robert, odwagi! Nie proponuj zakładania wątku, tyklo sam go załóż :) Chyba w dziale Trasy koncertowe?

Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 13, 2006 8:13 am 
Blood Brothers + Admin

KOCHANI!!!!!!
Wiem, że w tym wypadku jestem złym posłańcem, ale ceny są po 139, EURO za bilet. :cry: :cry: :cry:
pamiętam jak byłem w 2000 w Madison Square Garden to bilety w cenie 35,USD zostały kupione za 150,-$ za sztukę. ludzie pod sceną płacili 1500,-$ za bilet.
NIESTETY wybraliście (ja zresztą też) takiego Artystę, że Jego koncerty rozchodzą się w mgnieniu oka.
ALE :lol: :lol: :lol:
i tu się zaczyna dobra część wiadomości, przed każdym koncertem pojawia się pula biletów po cenie oficjalnej i to nierzadko pod samą sceną.
jak obejrzycie sobie koncerty Bossa, to zobaczycie pod sceną ludzi z różnymi kolorowymi "opaskami - bransoletkami" na przegubach.
polega to na tym, że przed koncertem (i to raczej ładnych parę godzin) fanów znakuje się taką opaską i spisuje dane z paszportu. przed samym koncertem ludzie z listy ustawiają się pod halą i kupują w kasie bilet po cenie.
Wiem, bo sam miałem możliwość nabycia w ten sposób biletu na ostatni koncert w MSG, ale niestety musiałem wybrać rodzinę a nie Bossa. Ale nie ząłuję.
Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawili na koncercie . trzymam za Was kciuki - ja niestety nie dam rady pojechać.

Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 13, 2006 1:43 pm 
Blood Brothers + Admin

Krzysiek, metody wpuszczania ludzi do sektora przed sceną są różne. W Berlinie w 2002 r. np. odliczyli X osób stojących w kolejce do wejścia ogrodzili ich biało-czerwoną taśmą i już. Najpier wich wpuszczono do hali, a potem resztę.

W Paryżu w 2003 r. były trzy bramki prowadzace na płytę stadionu, a potem wyścigi do sektora pod sceną na zasadzie: kto pierwszy ten lepszy. Podobnie było chyba na wiedeńskim koncercie.

Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 13, 2006 3:43 pm 
Blood Brothers + Admin

Wojtku zgadzam się z Tobą, zresztą chyba nawet zrobilismy zdjęcie listy wiszącej na płocie przed wejściem. Mnie bardziej chodziło o zdobywanie biletów (to dla tych którzy jeszcze nie mają). http://tickets.search.ebay.com/
Biorąc pod uwagę liczby jakie tam są (ilość biletów na aukcji) to nic dziwnego, że się tak szybko rozeszły.

Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 13, 2006 8:15 pm 
Forumowicz

Dziękuję Ewie i Pawłowi za kontakt. Na wysyłkę DHLa musimy poczekać, aż Tobi będzie miał pieniądze na koncie - twarde reguły, ale sam bym tak zrobił jakbym sprzedawał bilety. I tak robi wyjątek że sprzedaje poza ebayem. Potrzebujemy więc trochę cierpliwości.
Co do informacji Krzyśka, to widziałem akcję z opaskami podczas The Rising Tour w takim reportażu przed sławnym koncertem w Barcelonie transmitowanym na żywo przez MTV utrwalonym na oficjalnym DVD.Pamiętam jak Bruce mówił: " If You will be early enough, You will be in the first row".

Pozdrawiam

Robert

Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 14, 2006 9:53 am 
Blood Brothers + Admin

Słuchajcie! Można rezerwować bilety na koncert do Paryża!

http://www.ticketnet.fr/shop/en/manif.a ... ier=145753

Ceny od 86 do 42 euro... Miejsca stojące za 53 euro - jak to u żabojadów :) Na Stad de France w 2003 roku najatrakcyjniejsze z punktu widzenia fana miejsca na płycie były tańsze niż na trybunach - chyba to był jedyny taki przypadek na poprzedniej trasie. Teraz znów to samo :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 14, 2006 10:41 am 
Co do biletów na Francję to mam wątpliwości: skoro w całej Europie bilety sprzedano w 15 minut a na tzw. rynku wtórnym są po 150 Euro i lepiej to dlaczego akurat we Francji zostały i to za śmieszne jak na koncert Brucea pieniądze. Jak próbowałem "na niby" kupić bilety to strona nie chciała się załadować.
Wojtek, kupowałeś juz kiedyś przez ten ticketnet?
A poza tym Paryż jes 600 km dalej niz Frankfurt więc koszty przejazdu byłyby większe.

Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 14, 2006 10:43 am 
Forumowicz

znów mnie wylogowało, a ten post wyżej napisał niejaki Robert Czaplicki;-)

Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 14, 2006 11:11 am 
Blood Brothers + Admin

Tak - w 2003 roku na Stad de France. A dziś zanim wysłałem posta sprawdzilem czy strona działa i czy można kupić bilet.

Co do cen i dostępności. Zauważ, że żabojady dopiero dziś rozpoczęli przyjmowanie rezerwacji, a ceny na miejsca siedzące są rzędu 85-65 euro i tylko na stojące (moim zdaniem najlepsze, bo przed sceną) są najtańsze. Ale to francuska specyfika - oni wszsystko robią od tyłu :) W 2003 roku za bilety na płycie stadionu zapłaciłem o połowę mniej niż kosztowały bilety na płytę stadionu w innych miastach. Tam bilety na trybuny zwykle było tańsze o kilkadziesiąt euro od płyty, a w Parużu na odwrót...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]