Forum dyskusyjne BLOOD BROTHERS

- polskiego fanklubu Bruce'a Springsteena i The E Street Band
Teraz jest Pt maja 25, 2018 12:28 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 05, 2006 6:11 pm 
Blood Brothers + Admin

Wg oficjalnej strony Bossa http://www.brucespringsteen.net/live/index.html jesteśmy PIRATAMI :twisted: :twisted: :twisted:
ponieważ zgodnie z ich listą koncerty Bossa promujące album We Shall Overcome rozpoczęły się 27 maja, jesli nie liczyć występu na Jazz Fest 30 kwietnia. :shock: :shock: :shock:
Także jak się Nasze rodzinki dowiedzą, że nie byliśmy na Koncercie Bruce Springsteena, to w niejednym domu "zupa może być za słona" :wink: :wink: :wink:
Ale swoją trogą ten gość, co to u nas grał miał diabelsko podobną do Bossa "gębę" :D :lol: :D :lol: :D :lol:

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 07, 2006 8:36 am 
Niezmordowany forumowicz

Jak czytam sobie stronę główną z dnia 7 czerwca, to wyobraźnia działa "na najwyższych obrotach" i tak bardzo chciałabym być na jeszcze jednym koncercie tej trasy - hmm, chyba się nie da.
Jednak fantastycznie, że miałam tą niewątpliwą przyjemność bycia we Frankfurcie... Teraz pozostają tylko relacje pisane przez Markosa, które potrafią świetnie człowieka rozbudzić i spowodować, że dzień rozpoczyna się z uśmiechem :D.

Wielkie dzięki :!:

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 07, 2006 12:41 pm 
Forumowicz

Amerykanie to są pomyleni :x . Już lepiej nic by nie pisali. Specjalnie pomijanie część Europejskiej trasy, na której Bruce był wg. mnie w lepszej formie niż obecnie to szczyt. Nie wiem jak wy, ale ja oglądając ostatnie teledyski z AOL do których link dał Markos (dzieki Wojtek :D) odnoszę wrażenie, że Boss jest troszkę przemęczony.

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 07, 2006 1:15 pm 
Blood Brothers + Admin

Ty też byś był zmęczony jakbyś grał tyle czasu dla "baranów" ( w tym miejscu przepraszam wszystkich fanów, którzy na koncertach bawili się przynajmniej w połowie tak dobrze jak my) :lol:
Nawet Boss podczas koncertu w LA sam zauważył schodząc ze sceny z Charliem Giordano :"Patrz Charlie, Nie Wierzę, wstali i tańczą".
Już samo to pokazuje podejście Amerykanów do Koncertów :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 07, 2006 10:07 pm 
Niezmordowany forumowicz

Robert Czaplicki napisał(a):
Nie wiem jak wy, ale ja oglądając ostatnie teledyski odnoszę wrażenie, że Boss jest troszkę przemęczony.

W końcu udało mi się obejrzeć te teledyski i jestem takiego samego zdania co Ty Robert!
Jednak mimo wszystko fajnie jest popatrzeć na Bossa, bo o słuchaniu już nie wspomnę :roll:

Z tym Aolem, to miałam malutki problemik: We're sorry, this feature requires the Mozilla ActiveX Plugin.
Jednak Pielgrzym w mig mi pozwolił się go pozbyć: napisało Ci Sorki Winetu, ale jak se chcesz gołe ... poglundać zainstaluj the Mozilla ActiveX Plugin.

I zostałam skierowana do innego działu www. i ... wielkie dzieki Krzysiek :lol: 8)

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 07, 2006 10:22 pm 
Niezmordowany forumowicz

Tak sobie tutaj piszemy o tych teledyskach, tylko pominęlśmy fakt, że to już nie europa!! Tak jak pominięto fakt, ze Bruce dawał koncerty u nas :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 08, 2006 10:37 am 
Blood Brothers + Admin

No to chyba założymy wątek "Teledyski AOL z amerykańskiej trasy"? Oto odsyłacz: http://www.blood-brothers.org/forum/viewtopic.php?t=316

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC [ DST ]