Forum dyskusyjne BLOOD BROTHERS

- polskiego fanklubu Bruce'a Springsteena i The E Street Band
Teraz jest So cze 23, 2018 1:41 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 24, 2009 9:53 pm 
Niezmordowany forumowicz

Ola Nowak napisał(a):
Maćku tego http://www.youtube.com/watch?v=hHOwE9i5kmA zazdroszczę Ci najbardziej! :)

Ola, źle że dodałaś tego linka. Ja niestety obejżałem to przed chwilą, noc mam już z głowy. Nie zasnę bo cały chodzę :D .

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 24, 2009 10:28 pm 
Niezmordowany forumowicz

Rafał Bochenek napisał(a):
Ola Nowak napisał(a):
Maćku tego http://www.youtube.com/watch?v=hHOwE9i5kmA zazdroszczę Ci najbardziej! :)

Ola, źle że dodałaś tego linka. Ja niestety obejżałem to przed chwilą, noc mam już z głowy. Nie zasnę bo cały chodzę :D .

No to jest nas (na razie) dwoje :lol: Fajnie jakby na Junglelandzie znalazło się DVD z Udine.

Tytuł:
PostNapisane: Pt lip 24, 2009 10:56 pm 
Blood Brothers + Admin

Oczywiście, że bardzo źle, że dodała, przecież ile można buszować po YT, ja już na oczy moje bidne nie widzem, dziś :)
Ktoś napisał: one dream, one man, one word: The Boss :)
ładnie :)

Tytuł:
PostNapisane: So lip 25, 2009 9:15 pm 
Niezmordowany forumowicz

Streets of Fire dla Macka i wszystkich, ktorzy jeszcze moga "cos" sledzic na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=03tAbJIUhHk
Odnosnie fanow z Wloch, mam podobne odczucia jak Maciek - pit ok, ale reszta...troche przereklamowana...spodziewalam sie wiecej po wloskich fanach, bo pisze sie na forach, ze sa najlepsi, a tymczasem poruszali sie moze przy dwoch utworach i to nie wszyscy...wazne, ze sa raczej niscy :D wiec widocznosc dobra, bo jak mi taki niderlandzki ponad dwumetrowiec stanie, to nic nie widze :D

Tytuł:
PostNapisane: N lip 26, 2009 10:59 pm 
Niezmordowany forumowicz

iza barczynska napisał(a):
Streets of Fire dla Macka i wszystkich, ktorzy jeszcze moga "cos" sledzic na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=03tAbJIUhHk
Odnosnie fanow z Wloch, mam podobne odczucia jak Maciek - pit ok, ale reszta...troche przereklamowana...spodziewalam sie wiecej po wloskich fanach, bo pisze sie na forach, ze sa najlepsi, a tymczasem poruszali sie moze przy dwoch utworach i to nie wszyscy...wazne, ze sa raczej niscy :D wiec widocznosc dobra, bo jak mi taki niderlandzki ponad dwumetrowiec stanie, to nic nie widze :D

I druga zaleta Włochów (w porównaniu z Niemcami czy Austriakami) - znacznie mniej palą. ;-)

Ale potwierdzam, że jeśli chodzi o koncertowy szał, to my wcale nie jesteśmy od nich gorsi.

Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 27, 2009 1:58 pm 
Niezmordowany forumowicz

I jeszcze parę myśli...

Koncert był krótszy niż w Wiedniu. Myślę, że Bruce bardzo mocnym początkiem zmęczył się bardzo, zwłaszcza, że upał był niemiłosierny. Nocą, gdy wracałem było 28C, a w dzień grubo ponad 30C.
Poza tym był chyba rozczarowany tym, że publiczność nie rozumie po angielsku. Swój normalny "rant" w czasie "Working on a dream" powiedział w wersji mocno skróconej, i prawie cały po włosku.
Gdy w czasie "Twist and shout" prosił "A little bit softer" albo "A little bit louder" publiczność kompletnie nie reagowała i darła się na całe gardło. A gdy podczas "American Land" zaśpiewał "the Italian and the Jews" - zero reakcji.

Bruce musiał też być rozczarowany słabą sprzedażą biletów. Bilety były dostępne w kasie przed samym koncertem, a "konie" błagały, by kupić od nich bilet za 80% ceny (chcieli 50 Euro za bilet na płytę, który normalnie kosztował 58 Euro), a jestem pewien, że byli tak załamani, że można było jeszcze sporo stargować. Płyta boiska była zapełniona w około 4/5, trybuny też.

Przed stadionem było pełno budek z koszulkami z Brucem, ale wszystkie były "pirackie", czyli spoza oficjalnego obiegu, a sprzedawcy mieli ciemniejszy kolor skóry niż Włosi ;-)
Oficjalna budka była dopiero po wejściu na stadion - bez sensu, jak dla mnie.

Jak mi się coś jeszcze przypomni, to powiem. :-)

Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 27, 2009 6:47 pm 
Niezmordowany forumowicz

Zaskoczony jestem tym, że pozwolono na postawienie budek z " pirackimi" koszulkami. Chyba, że nikt nie sprawdzał wcześniej tego.

Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 27, 2009 8:28 pm 
Początkujący forumowicz

3 koncerty w Italii to i tak bardzo dużo ( U2 X 2 , COLDPLAY X 1 ,MADONNA X 1 ) .W przypadku tych artystów promocja ze strony np. live nation.wytwórni płytowej jest 300% większa.Jestem ciekaw jak będą się sprzedawać bilety na Madonne w wieku 60 lat !!!.Wystarczyło iść na łatwizne i zagrać 2 razy na SAN SIRO.Bilety na w/w. artystów w niektórych krajach są jeszcze do kupienia ( w tym na U2 w iRLANDII i na WEMBLEY !!!!! ). Takie czasy.

Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 27, 2009 8:31 pm 
Blood Brothers + Admin

Czytałam jakiś czas temu, iż odsetek znających język angielski we Włoszech jest taki sam jak u nas :?
Ja byłam we Włoszech trzy razy turystycznie, w różnych rejonach i faktycznie znajomość angielskiego średnio się przydaje :)
Pomyślałam teraz jak bardzo Bruce będzie się czuł rozczarowany jak podczas ewentualnego koncertu u nas publika nie odśpiewa "o o o o o o o o" podczas np. "Badlands" :( nie odśpiewa nawet linijki z "The River" :( a my przecież sami nawet jak będzie nas więcej niż jeden Bossbus nie damy rady...... jedynie nadzieja w przyjezdnych fanach :(

Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 27, 2009 8:42 pm 
Blood Brothers

Mnie to zszokowało po raz pierwszy w 2006 roku, przy okazji koncertu w Rzymie / w ramach Seeger Sessions w Palalottomatica Sport Arena / Przed wejściem w obreb terenu hali czułam się jak na tureckim bazarze , a nie w stolicy kraju UE - wszędzie pirackie stoiska, głównie z koszulkami, w ilościach wręcz niepojętych, a wokół policja, która kompletnie nie reagowała. Porównałam to z sytuacją przed koncertami w Londynie czy w Berlinie, nic z tych rzeczy / dopiero po koncertach, gdzieś nieśmiało ,pojedyncze osoby próbowały sprzedawać "na lewo"; choć tego nie uznaję, to nie mogłam się nie skusić na genialny poster z okresu "Born to run" po koncertach na Wembley Arena :oops: but :D /

Podobnie było w tym roku w Rzymie. Praktycznie można było się ubrać w "Bossa" od stóp do głów: tiszerty / designe okrutny jak dla mnie tzn. mnóstwo świecących elementów, istne "Las Vegas" :lol: , bandamy, kapelusze , bluzy / A policja? Pilnowała nas :evil:
O dziwo, nic podobnego nie działo się rok temu w Barcelonie, więc to nie kwestia, że południe Europy itp. klimaty. To chyba kwestia mentalności.

Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 27, 2009 8:52 pm 
Blood Brothers + Admin

Nie wiem czy Policja w Italii zwraca uwagę na cokolwiek.
To kraj, w którym na ulicy na oczach przechodniów, turystów pobiera się tzw. pitsu czyli mafia zbiera haracz. Widziałam na własne oczy np. w Neapolu, w biały dzień.

Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 27, 2009 9:56 pm 
Blood Brothers + Admin

A propos "A little bit softer" to ogromnie mi się podobała reakcja publiczności w Wiedniu na tę prośbę, tak pięknie było, ciszej, coraz ciszej :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 28, 2009 12:55 am 
Blood Brothers + Admin

Policja włoska przed koncertami nie zwraca uwagi na nic. dzieki temu mozna bedzie wkrotce obejrzeć koncert włoski na DVD - mix 9 kamer :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 28, 2009 12:09 pm 
Niezmordowany forumowicz

Mirka Suwarska napisał(a):
A propos "A little bit softer" to ogromnie mi się podobała reakcja publiczności w Wiedniu na tę prośbę, tak pięknie było, ciszej, coraz ciszej :)

A tutaj było coraz głośniej :-D

Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 28, 2009 12:11 pm 
Niezmordowany forumowicz

Krzysiek Marecki-Pielg... napisał(a):
Policja włoska przed koncertami nie zwraca uwagi na nic. dzieki temu mozna bedzie wkrotce obejrzeć koncert włoski na DVD - mix 9 kamer :lol:

Tak, to prawda. Prawie nikogo nie sprawdzają.
A ze sprzedawcami "tureckich" koszulek urządzają sobie miłe pogawędki.

A co do tego DVD - niech będzie chociażby z dwóch. Bo tyle dni minęło, a na Junglelandzie wciąż nic... :-(

Tytuł:
PostNapisane: Wt lip 28, 2009 12:20 pm 
Niezmordowany forumowicz

Normalnie " Meksyk" we Włoszech.

Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 30, 2009 7:30 pm 
Niezmordowany forumowicz

Mirka Suwarska napisał(a):
Podobnież zaczęło się od SHERRY DARLING :)

A tu:
http://www.youtube.com/watch?v=zdEKp2al4DU
można zobaczyć ten FENOMENALNY początek :-)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC [ DST ]