Forum dyskusyjne BLOOD BROTHERS

- polskiego fanklubu Bruce'a Springsteena i The E Street Band
Teraz jest Pt cze 22, 2018 9:54 pm

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Który z utworów zagranych w Kolonii był najlepszy?
Radio Nowhere 0%  0%  [ 0 ]
The Ties That Bind 0%  0%  [ 0 ]
Lonesome Day 0%  0%  [ 0 ]
Gypsy Biker 0%  0%  [ 0 ]
Magic 4%  4%  [ 1 ]
Reason To Believe 22%  22%  [ 5 ]
Because The Night 17%  17%  [ 4 ]
She's The One 4%  4%  [ 1 ]
Livin' In The Future 0%  0%  [ 0 ]
The Promised Land 0%  0%  [ 0 ]
Waitin' On A Sunny Day 0%  0%  [ 0 ]
The River 30%  30%  [ 7 ]
I'll Work For Your Love 0%  0%  [ 0 ]
Devil's Arcade 0%  0%  [ 0 ]
The Rising 0%  0%  [ 0 ]
Last To Die 0%  0%  [ 0 ]
Long Walk Home 0%  0%  [ 0 ]
Badlands 4%  4%  [ 1 ]
Girls In Their Summer Clothes 0%  0%  [ 0 ]
Kitty's Back 17%  17%  [ 4 ]
Born To Run 0%  0%  [ 0 ]
Dancing In The Dark 0%  0%  [ 0 ]
American Land 0%  0%  [ 0 ]
Santa Claus Is Coming To Town 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 23
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 18, 2007 2:51 pm 
Blood Brothers + Admin

Monika Schubert napisał(a):
Mam nadzieję że tak nie jest zawsze w USA?

Podczas Seeger Sessions, w czasie trasy Amerykańskiej Boss podczas któregoś z koncertów oparł się o Charliego Giordano (jeśli dobrze pamiętam) i szczerze zdziwiony powiedział do Niego:
Ty popatrz, oni na prawdę potrafią ruszyć dupska ze stołków.
To Najlepiej oddaje atmosferę na koncertach w stanach. Przynajmniej w siedzących sektorach.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 18, 2007 3:21 pm 
Blood Brothers + Admin

Zapraszam do galerii zdjęć z Kolonii. Autorem nowej gaterii jest Leszek Kozłowski, który był w picie!

Baner i odsyłacz na www.springsteen.pl

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 18, 2007 3:55 pm 
Niezmordowany forumowicz

Super zdjęcia! Troszkę szkoda, że też tak blisko nie staliśmy.

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 18, 2007 4:14 pm 
Blood Brothers + Admin

Mamy motywację na Hamburg :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 18, 2007 4:31 pm 
Blood Brothers + Admin

No to tera Ja :D
Początek wiadomo.
Najpierw szaleństwo ze zorganizowaniem wyjazdu do Poznania.

Nie dość, że nowy rozkład (Markos z Basią przyjechali pociągiem Widmo - nie było go na rozkładzie) Lądowanie na Wschodnim, a tam ...
maniana. Naraz wjeżdżają DWA pociągi do Poznania.
Jednocześnie. A na Centralnym czeka na nas Jacek.

Na szczęście udało się, bo ostrzegliśmy Jacka, że nie lubi niebieskiego (Pociąg Kijów - Berlin przez Poznań pomalowany był na niebiesko) i spotkaliśmy się w przedziale.
Co prawda nie był to ten przedział, w którym się ulokowaliśmy na początku, ale chyba Pan był z tego faktu bardzo zadowolony.

Podróż upłynęła nam szybko i bezproblemowo. I wreszcie Poznań.
Pierwsze powitania na Dworcu i wyjście "pod most" :);).

A tam ...
oczywiście, jak kazdy środek lokomocji, z którym mieliśmy tego dnia do czynienia BUS się spóźnił (to znaczy my czekaliśmy na niego, a nie on na nas).
Gdy przyjechał, była seria zdjęć na dzień dobry, i do Rzeszy.

Na dzień dobry okazało się, że Panowie kierowcy nie byli dostosowani do Boss-kiej muzyki (nie wiem, Pablo zapomniał ich ostrzec, czy co?? ), potem granica i nieprzyjemny Pan WOPista sprawdzający dokumenty (jak się nie przeprowadzi to od soboty będzie bezrobotny :) )

A potem droga do Kolonii.

Sporo z tego przedrzemałem (A to na "dzięcioła" a to na "popiołę") ale nic to. Na postojach byłem "wypoczęty".

Po drodze Korki jak na Marszałkowskiej w godzinach szczytu (albo protestu przed sejmem).
przez to pod Halę dojechaliśmy póóóźźźno. za to Panowie kierowcy, żeby nas przyzwyczaić do Hali, cobyśmy nie zeszli na zawał z okazji samego patrzenia, obwieźli nas dookoła hali.
Parking dla Busów, "wypad z baru" aparat w cholewkę i "do boju".
Najpierw runda honorowa Fanclubu wokół zmarzniętych fanów pod halą odszukanie właściwego wejścia i do kolejki.
Gdy staliśmy w kolejce doszło do spotkania "w realu" z Izą i Michaelem. Przyjechali do Nas specjalnie, żeby się spotkać. o 22 z minutami mieli pociąg do domu.
szybkie "macanie" pałeczki, którą Iza dostała od Maxa w Arnhem i radość ze spotkania.
Godzina była chyba 18:00 gdy "bramy do nieba" otworzyły się. Szybki przemarsz przez pierwszą kontrolę, potem sprint do schodów i następna kontrola. tym razem zabierali bilety (no ale "nie będzie niemiec ... itd). Jak mi zabrał mój, to ja zabrałem potem jemu (z worka gdzie mieli te bilety odłożone) i powolutku po schodach, coby nie było łubudu na pysk i już jestesmy na płycie.
Białe koszulki fanclubowe były tak widoczne, że nie miałem problemów z odnalezieniem Swoich.
okazało się, że jesteśmy w 3 - 4 rzędzie ... za PITEM.
przed nami "ulungi" na glebie obżerały się i paliły fajki. nie pomogło proszenie, żeby zgasić. na szczęście szwab obiecał, że będzie dmuchał "w drugą stronę" i podczas koncertu nie będzie palił.
I to oczekiwanie.

Aż wreszcie zgasły światła ...
pojawiła się "katarynka" (i Man on The Flying Trapeze)
A potem ...
IS THERE ANYBODY ALIVE OUT THERE !?!?!?
I tak trzy razy. Jak zabrzmiało Radio Nowhere to już wiedziałem, mając bootlegowe doświadczenia z wcześniejszych koncertów, że będzie dobrze.
I było.
Kazdy kolejny utwór, to kolejna porcja energii: Ties, Lonesome Day, nawet Gypsy Biker brzmiał tak jakoś "żywiej" niż do tej pory słyszałem.

A po Magic zaczął się koncert życzeń:
Reason to Believe - w wersji tak odjazdowej, ze wymiękłem, Because The Night (na specjalne "życzenie" Eli) i Polska Flaga przez cały utówr w górze (kto nie wierzy zapraszam na YouTube), She`s the OneLivin in a Future, Promised Land,,
i nagle... Waitin on A Sunny Day (tu niestety Niemiecki Ochroniarz się "zagotował" i kazał zwinąć flagę) z pieknym "publicznym" wykonaniem, a potem
...
zupełnie jak we Wiedniu Sprawili Nam wieeelką niespodziankę The River w wersji Full Band (+ full publiczność). Mój usmiech rozpłynął się w dziękach utworu. :lol:
I`ll Work for Your Love [/i]ze specjalną dedykacją dla wszystkich Lovers ... ;)
Przy Long Walk Home nie wytrzymałem. przecież to BYŁO SPECJALNIE DLA NAS :!: znowu wyciągnąłem flagę (tym razem nie narażając nikono na pobyt "na barana". I znowu Niemiec kazał mi zwinąć flagę, tym razem bardziej stanowczo.
Przy Badlands już głos mi trochę wymiękł, ale nic to.

Przerwa i Bisy
Klasycznie na początek Girls in Their Summer Clothes a zaraz potem, bez chwili przerwy niespodzianka ... Na żądanie Fanów z tyłu sceny (kolejny dowód na to, że Boss wszystkich traktuje jednakowo, zabrzmiało Kitty`s Back.
Luuudzieeeee!!!!
Jak E-streetersi zaczęli wymiatać, jak Roy z Charliem, zaczęli się prześcigać w plumkaniu w klawisze.
po prostu miodzio :)
Born to Run, Dancing, i kolejne wymiatanie ... American Land. Po raz kolejny Mr Giordiano udowodnił, ze nie pojawił się z E-streetersami przypadkiem. Razem z Royem grali, jakby się wychowali w tej samej piaskownicy.
A potem Boss padł na glebę i nie miał siły wstać. :wink: :lol:
Pablo stwierdził, że to jeszcze nie koniec i miał Chłop rację.
Big Man założył czapeczkę, Boss drugą, a na scenie pojawił się Wolfgang Niedecken.
i tu mała rozterka Będzie Hungry Heart, czyli standard tego duetu, czy jednak Santa.
Wygrało Santa. i znowu My "jednym" głosem "pomagalismy" Bossowi w koncercie.
A potem
Pa Pa
zgasły reflektory ... i do domu.
Jan i Kornelia, niemieccy Fani, którzy byli przez cały czas koło nas mieli oczy jak "pięcioozłotówki" jak się dowiedzieli, że my po koncercie od razu do domu (15 godzin).
Szybki "przelot" przez sklepik zdobyczne koszulki i do Busa.

Przed Busem jeszcze komentarza "na goraco" i do domu.
W drodze zrzucanie fotek od każdego na laptopa (i stres ..."skasowałeś moje zdjęcia" :shock: :twisted: :lol: )
po przekroczeniu granicy powrót do "rzeczywistości".
Toaleta na polskim parkingu ... po prostu nieszczęście.
Potem Poznań i pożegnanie z Wami. Na szczęście nie ze wszystkimi :)
U Kali i Pawła szybki zrzut fotek z laptopa i bateria zdechła ...
Z Markosem i Basią spotkałem się jeszcze w Kutnie (Wódz przykleił GPS-a do Busa i tam go zostawił).
A teraz oczekiwanie na Hamburg....

PostNapisane: Wt gru 18, 2007 6:39 pm 
Forumowicz

Witam pierwszy raz na forum.
Jestem „polskim fanem,który był w picie” jak to określił Markos. Mój wizerunek też jest z Kolonii-piję grzane wiśniowe wino na jarmarku adwentowym pod Katedrą. Razem z moją żoną Elżbietą zjawiliśmy się w Kolonii dzień przed koncertem Bruce’a. Bilety na koncert (stojące) kupiliśmy przez Shortcut. Pierwszy raz na koncercie Bossa byliśmy w Paryżu na Stade de France, oj zmokliśmy wtedy,po koncercie w wagoniku metra ciekło ze mnie ostro.

A Kolonia?
Pod Areną byliśmy o 10.30. W sumie to chodziło oto aby zapoznać się z terenem. Mieszkaliśmy w hoteliku 20 minut pieszo od Areny. Podeszliśmy pod wejście „Sudwest”a tam już leżała,siedziała i stała ekipa ok. 20 ludzi. Jeden namiot,śpiwory,styropiany,koce,foteliki rozkładane. Pytamy się jak wygląda sytuacja przedkoncertowa. Jedna z fanek numeruje nasze dłonie,mamy numery:81 i 82, wręcza nam pisak i mówi,że mamy numerować następnych przybywających. Mówi też,że o 11 przyjdzie Jerry z ekipy Bruce’a i da nam opaski.

Pierwszy raz był o 10.Fani z tej godziny mieli numery od 1 do 50,no i już żółte opaski z czerwonymi kolejnymi numerami. Ta fanka,która nas o wszystkim informowała była angielsko-niemiecko-holendersko lub belgijsko języczna,mówiła,że są pod Areną od 5 rano,a pierwsi byli już o 2 w nocy. Z tego co można było usłyszeć to pierwsi byli Hiszpanie i Holendrzy –Belgowie (trudno ich po mowie rozróżnić!). Belgowie zaraz po koncercie Bossa w Antwerpii. Byli jeszcze Amerykanie i Niemcy. No i my z numerkami na rękach. Po 11 było już 120 numerów!

Około 11.30 przybył Jerry z żółtymi opaskami,no i mamy je my!!! Mówi,że będzie ok.17-17.30 i uformuje rzędy pierwszych wchodzących do Areny. My jesteśmy jeszcze pod Areną do 12.30 i idziemy na obiad i przygotować się na koncert. Wracamy o 15.30 pod wejście „Sudwest” no i tam... nikogo nie poznajemy! Stoją jacyś „obcy”, pytamy się gdzie są „Ci z opaskami”? ”Obcy” mówią,że „Ci z opaskami”są pod wejściem „Sudost”, pokazujemy nasze żółte opaski - „obcy” chcą się „zamieniać z nami”. Znajdujemy „naszych z opaskami”. Wszyscy stoimi karnie przed wejściem „Sudost” do 18.30.

Niemiecka ekipa wpuszczająca(głównie kobieca) zaczyna nas wpuszczać. Ja już jestem w środku, Elżbietę bada,a właściwie jej torebke i plecak, jeszcze dokładna wpuszczająca. Sekundy się przedłużają,no wreszcie razem i biegniemy na dół do wnętrza Areny. Jesteśmy 30 m od sceny,co rusz któryś z porządkowych woła żeby nie biec!
No i Elżbieta podcięta przez któregoś z „szybkich fanów” pada na boczne barierki. Podnoszę Elę, jest ok. Oprócz zdartego kolana i przetartego uda...Od razu iluś tam porządkowych i nie tylko interesuje się stanem Elżbiety. No i dochodzimy do sceny! Wstęp tylko na żółte opaski!

Jesteśmy w 3(Elżbieta) i 4(ja) rzędzie przed sceną tuż przed statywem Bossa!!! 3 metry od Niego! Przed nami Belgowie lub Holendrzy, pod samą sceną Hiszpanie i najbardziej wyróżnione Belgijki lub Holenderki. W trakcie koncertu udało mi się przemieścić obok Elżbiety tzn do 3 rzędu! Cóż tu pisać?! Super! Boss na wyciągnięcie ręki! Ale tylko Elżbiecie udało się Go dotknąć za nogę.Elżbieta mówi, że nie wie co nią kierowało. Na początku koncertu Boss przywitał się z jedną z Belgijko-Holenderek z pierwszego rzędu. Miała szeroką żółtą,inna niż nasze wąskie,opaske.

Potem w trakcie występu,po jednym z „harmonijkowych utworów” obdarował ją lub kogoś obok harmonijką! Pod koniec koncertu Boss znowu podał jej rękę, a Max obdarował ją pałeczkami,trochę było walki o te pałeczki, fan obok też je chciał, za to dostał od Stevie’go kostkę! Zdjęć trochę zrobiłem choć sprzęt miałem taki sobie,parę foto wyszło! Boss większość koncertu radośnie uśmiechnięty,choć z daleka mogło jego poruszanie wyglądać na zmęczone lub po tej grypie. Nie miałem za dużo czasu oglądać się za siebie,a i tak widziałem tylko las rąk. Obok stał facet z numerem 122 (więc opaskę dostał około południa), przede mną numer 22, no i Number 1-Boss.

Nic dodać,nic ująć. Z Kolonii wróciliśmy w sobotę w południe.No i te wiadomości o rozdawanych opaskach dla pierwszych fanów wziąłem z tego forum,chyba wpis Markosa lub Krzyśka (Pielgrzyma) (wyedytował "cenzor" :wink: 8-) ).

Tytuł: foto galeria
PostNapisane: Wt gru 18, 2007 6:51 pm 
Forumowicz

Zdjęcia z foto galerii dla wszystkich fanów Bossa,szczególnie dla wszystkich forumowiczów i członków i członkiń fan clubu Bossa :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 18, 2007 6:56 pm 
Blood Brothers + Admin

A tak jeszcze dla przypomnienia :)
Radio Nowhere - http://pl.youtube.com/watch?v=O__kLU99v24
Lonesome Day - http://pl.youtube.com/watch?v=62upytdZ0lI
Gypsy Biker - http://pl.youtube.com/watch?v=2nMtd4CTvrE
Magic - http://pl.youtube.com/watch?v=zlUvPmsP1Pc
Reason to Believe - http://pl.youtube.com/watch?v=ND4LXCOVka8
Because The Night - http://pl.youtube.com/watch?v=bZF1mhc_MH4 WERSJA Z FLAGĄ (http://pl.youtube.com/watch?v=5udpR46wA6o - Wersja bez Flagi)
The Promised Land - http://pl.youtube.com/watch?v=QJ3l5lEm72A
Waitin on a Sunny Day - http://pl.youtube.com/watch?v=2oExzVzy3hQ
The River - http://pl.youtube.com/watch?v=FV8fmXLwhiQ
Girls In Theirs summer clothes - http://pl.youtube.com/watch?v=Ap6qxXiqMtE
Born to Run - http://pl.youtube.com/watch?v=SHV-1v51oVU
Dancing in the Dark - http://pl.youtube.com/watch?v=xYG2N9-tb10
Santa Claus is Comin` to Town - http://pl.youtube.com/watch?v=MAw1ay2rJrI

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 18, 2007 7:57 pm 
Blood Brothers + Admin

A wiesz, jak Giermaniec się zagotował przy Waitin`??

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 18, 2007 8:18 pm 
Blood Brothers + Admin

Dzięki Leszkowi mamy najlepsze w Europie zdjęcia Bossa - chyba nie przesadzam? :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 18, 2007 8:24 pm 
Blood Brothers + Admin

Mirka Suwarska napisał(a):
Zeznawaj :P

Przy Because Ela pojechała do góry i przez cały utwór była na barana i wymachiwała Flagą.
podczas Waitin` zrobiłem to samo z Basią, ale zaraz pojawił się ochroniarz i zaczął wymachiwać łapą, żebyśmy się zwinęli. przyznam szczerze, że myslałem, że chodzi mu o to by Basi nie stała się krzywda. Ale jak podczas Long Walk Home nie wytrzymałem, bo przecież to był utwór dla Nas, i wyciągnąłem flagę (ale nikogo już nie brałem na barana), a ten szkop pojawił się od razu i zaczął wymachiwać grabiami, to od razu wiedziałem, że jemu wtedy nie chodziło o Basię, tylko o POLSKĄ flagę w Niemieckim mieście (nie wiem, może w poprzednim wcieleniu widział jak Janek Kos położył ułańską rogatywkę koło Polskiej Flagi na Bramie Brandenburskiej :D;) ) .
Na szczęście tylko on był taki nieuprzejmy no i te giermance co to palili fajki przed koncertem.
Pozostali Fani na koncercie (nie licząc tego zabulgotanego "Pana" pod sklepikiem z koszulkami) byli rewelacyjni (bo przed naszymi "Maleństwami" stali skandynawowie albo inne niderladzkie pomioty)

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 18, 2007 8:59 pm 
Aktywny forumowicz

Cudna te wasze opowieści, gdy je czytam oczy robią mi się jak złotówki :shock: , a usta z wrażeenia otwierają się same :o
Zdjęcia pierwsza klasa.

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 19, 2007 5:46 am 
Blood Brothers

Wojtek Markos Markiewicz napisał(a):
Dzięki Leszkowi mamy najlepsze w Europie zdjęcia Bossa - chyba nie przesadzam? :wink:

Swiete słowa - wczoraj pokazywałem je tesciowej która ze zdziwieniem zapytała dlaczego wy takich nie macie...

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 19, 2007 8:20 am 
Blood Brothers

Leszku... zdjęcia rewelacyjne !!! :D DZIĘKUJEMY !!!

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 19, 2007 3:16 pm 
Blood Brothers

Dziś w końcu i ja mam chwilę żeby napisać klika słow. Niestety zaraz po powrocie z koncertu musiałem uciekać do pracy i zostałem tak z przerwami na sen do wczoraj. No ale teraz już powinien być większy luz.

Powiem tylko jedno oglądanie takiego artysty jak Bruce na siedząco to nie jest najlepszy pomysł. Na koncercie w Madrycie, którym byłem zachwycony czegoś mi brakowało. Po Koloni już wiem - tej atmosfery pod scena, tego wydzierania się na całe gardło i obecności tych wszystkich ludzi którzy czują to samo co Ty. (Teraz kiedy to pisze Bruce gra Marry Xmas w radiu Merkury).

To był piękny, energetyczny koncert a kiedy usłyszałem, a raczej poczułem Kitty`s Back to zwariowałem. Czy czuliście jak ta Estreetbandowa machina gładko chodziła jak powoli się rozpędzała żeby na koniec gnać na złamanie karku.... To była piękna noc. Dziękuję że mogłem ja przeżyć z Wami.

Ewa, Kalina kazała Cię uściskać i podziękować za prezent :D :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 19, 2007 7:04 pm 
Blood Brothers

:D

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 19, 2007 8:28 pm 
Aktywny forumowicz

Paweł własnie na kitty's Back poszedł mój głos. Chociaz Beacue The Night też nie kiepskie było

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 19, 2007 8:32 pm 
Blood Brothers + Admin

Ja miałem przynajmniej 6 absolutnie magicznych momentów... Który tu wybrać?! Sam sobie założyłem pętlę na szyję :) Może jak wrócę z redakcji to się zdecyduję...

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 19, 2007 9:00 pm 
Blood Brothers + Admin

Lista jest niekompletna :(

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 19, 2007 9:12 pm 
Aktywny forumowicz

Mikołaja nie ma

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 19, 2007 9:30 pm 
Blood Brothers + Admin

Sorry, wklejałem ale najwyraźniej nie ten klawisz wcisnąłem :) Zaraz poprawiam.

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 19, 2007 9:35 pm 
Blood Brothers + Admin

No nie ma, że boli. musiałem oddac głos na Kitty`s back. choc propozycji było kilka ;)
Ale te klawisze, i ten power chłopaków "zmusiły" mnie do tego :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 19, 2007 10:06 pm 
Forumowicz

The River. Zawsze przy tym odpadam ...

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 19, 2007 10:19 pm 
Niezmordowany forumowicz

Ja też głosowałem na The River. Dostarczyła mi nieopisanych wzruszeń...

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 19, 2007 11:24 pm 
Niezmordowany forumowicz

A nie można by tak 24 głosów oddać? :lol:
Wszystkie były niepowtarzalne! ...i jeden rodzynek :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 20, 2007 6:11 am 
Blood Brothers

Widze że do tej pory głos ogółu zgadza sie z moimi odczuciami . Zagłosowałem na Reason ( Kittys był by kolejny ) Co do River - po cwierć wieku słuchania tego utworu w najróżniejszych wersjach przestał robic na mnie takie wrażenie jak dawniej choć wersja fullbandowa jest jak najbardziej OK

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 20, 2007 4:15 pm 
Forumowicz

A ja nie zagłosowałem :D . Ponieważ dla mnie cała lista utworów była wspaniale zagrana przez Bruca & TESB. I naprawde jest mi trudno wybrać konkretny kawałek 8-) 8-)

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 20, 2007 4:43 pm 
Niezmordowany forumowicz

To prawda! Ale trzeba przyznać, że wykonanie Reason To Believe było niepowtarzalne!

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 20, 2007 9:11 pm 
Forumowicz na dorobku

No, dla mnie to wszystkie utwory były wyjąkowe, może z tego powodu że to mój pierwszy koncert :wink: ............ale muszę przyznać ze przy The River , oczy mi się zaszkliły, od zawsze mam do tego utworu wielki sentyment!!!!!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 20, 2007 11:18 pm 
Niezmordowany forumowicz

Wahałam się, ale w końcu wybrałam "She's The One"

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 21, 2007 12:56 am 
Forumowicz

Reason To Believe - po długich bólach wyboru (po nagraniach ze Stanów wiedziałem, jaka to będzie jazda i nie zawiodłem się).
Muszę tu jeszcze wspomnieć sprint Lofgrena w Because The Night i ciary na plecach jakie czuję do tej pory, ale, że głosowanie ma być na utwór, a nie na fragment, to Reason....

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 21, 2007 3:23 pm 
Blood Brothers + Admin

http://www.blood-brothers.org/forum/vie ... 0364#10364
Kolonia dla zainteresowanych

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 25, 2007 5:58 pm 
Blood Brothers

Chyba po tej awarii wykasowało moją odpowiedź na teman Kolonii. Do dziś nie mogę zebrać mysli ( tym bardziej, że jestem już po "największym" w sensie dosłownym koncercie na trasie zimowej w 02 Arena w Londynie - jest nie wyobrażalna, do swojego sektora na poziom 4 wjeżdżałam ruchomymi schodami , a Boss po przywitaniu się, po trzecim utworze, Hallo Londyn, stwierdził "wielki budynek, mam nadzieję, że nas nie przytłoczy" Oj nie przytłoczył, a wręcz przeciwnie. Obok mnie, za wyjątkiem jednego amerykańskiego grubasa, wszyscy wstali przy pierwszym utworze i tak było do końca. Za mną fajnie szalała grupka młodzieży, a ja z nimi. Zabawna sytuacja była rząd przede mną. Na sześciu miejscach zameldowala się cała rodzinka tj. troje dorosłych i troje dzieci ( dwie dziewczynki i chłopiec w wieku około 10-lat ) W połowie koncertu zobaczyłam na siedzeniach przed soboą jakieść duże tobołki, a to dzieciaki posnęły na ubraniach rodziców - to jest dopiero sztuka - uśpić dzieciaki przy tak energetycznej muzyce ) A sam koncert - odpowiedź jest jedna. Tak jak po Kolonii napisałam, że na pewno jadę do Hamurga, tak po w koncercie w O2 na pewno będę 30 maja w Londynie na koncercie na stadionie E. Arena. Nigdy za dużo Bossa i legendarnego EST.

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 25, 2007 10:02 pm 
Blood Brothers + Admin

A tu wersja AUDIO http://www.blood-brothers.org/forum/vie ... 0467#10467

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 26, 2007 4:37 am 
Aktywny forumowicz

Dzięki Krzysiek !!!

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 01, 2008 10:48 am 
Forumowicz

Krzysiek
Ściągnąłem za pomocą torrentów dwa urywki koncertów z Magic Tour.
Wszystkie pliki video mają rozszerzenie; VOB.
Jak to wypalić na dvd by można było odtwarzać nie tylko w kompie?

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 01, 2008 1:59 pm 
Aktywny forumowicz

jako dvd video

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 01, 2008 3:13 pm 
Blood Brothers + Admin

Wojtek Pękała napisał(a):
Krzysiek
Ściągnąłem za pomocą torrentów dwa urywki koncertów z Magic Tour.
Wszystkie pliki video mają rozszerzenie; VOB.
Jak to wypalić na dvd by można było odtwarzać nie tylko w kompie?

Proponuję kontynuować ten wątek w dziale o bootlegach. Możecie np. utworzyć oddzielny wątek ;)

A odpowiadając na pytanie Wojtka, to powiem, że wg mnie struktura płyty DVD wymaga nie tylko plików VOB, więc nawet wybierając w Nero opcję płyty DVD i przeciągając tam pliki VOB nie stworzy się płyty, którą odtworzy się w odtwarzaczu DVD.

Ale jak mówiłem... dyskusję o tym (jeśli są chetni ja kontynuować) przenosimy do wątku bootlegowego ;)

Tytuł:
PostNapisane: So lut 02, 2008 12:49 am 
Blood Brothers + Admin

Zapraszam tutaj http://www.blood-brothers.org/forum/vie ... 1119#11119 WAŻNE!!!

PostNapisane: Pt lut 08, 2008 1:13 pm 
Forumowicz

Jest nowy 2XCD Kolonia 13 XII 2007
http://jungleland.dnsalias.com/torrents ... 9869&hit=1
Pozdrawiam!!!(w czasie zasysania)

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 13, 2013 7:22 am 
Blood Brothers

dokładnie 6 lat temu był ten najważniejszy wieczór ostatniej dekady . Choć pewnie z 10-20 lat za późno.....
Wzruszenia i emocje tamtego dnia zostaną w pamięci do końca życia ,niezależnie jak doskonałe były i będą kolejny koncertowe wieczory .

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 13, 2013 12:09 pm 
Blood Brothers + Admin

Marek Biernacki napisał(a):
dokładnie 6 lat temu był ten najważniejszy wieczór ostatniej dekady . Choć pewnie z 10-20 lat za późno.....
Wzruszenia i emocje tamtego dnia zostaną w pamięci do końca życia ,niezależnie jak doskonałe były i będą kolejny koncertowe wieczory .

O rany, to już tyle lat. Tez często wspominam ten koncert i nasz fanklubowi wyjazd...

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 13, 2013 2:52 pm 
Blood Brothers + Admin

11 dni wcześniej, bo dokładnie 02.12.2007 r., ja przeżyłam chyba też najważniejszy wieczór tamtej dekady, pierwsze moje koncertowe spotkanie z Brucem w SAP Arena w Mannheim :-)
Wiele wysiłku, w sumie chyba 2700 km autem, 3 dniowa wycieczka okupiona zmęczeniem i wysokimi kosztami, ale będzie zapamiętana na zawsze :-)

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 13, 2013 9:27 pm 
Blood Brothers

Marek Biernacki napisał(a):
dokładnie 6 lat temu był ten najważniejszy wieczór ostatniej dekady . (...)

To był mój "pierwszy raz" z koncertowym Bruce'em i pierwsze spotkanie
face to face z Blood Brothers. Nigdy nie zapomnę tej naszej kameralnej
grupy, bodaj 23. osób i najzabawniejszej kompaniji, z jaką przyszło mi,
z początku z wielką nieśmiałością mą, podróżować naszymi "kochanymi"
kolejami państwowymi. :) I NIGDY nie zapomnę tego "wariactwa", w efekcie
którego dane mi było w tym uczestniczyć (i osób, które wyciągnęły pomocną
dłoń i serce)... Jeszcze raz dziękuję Wam za to. :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 31, 2013 1:53 am 
Aktywny forumowicz

Było pięknie, nawet ostatnio odgrzałem bootleg. Z tego koncertu najbardziej pamiętam Elę podczas Because The Night i biss - kitty's back. Niemcy nie mogli uwierzyć, że przyjechaliśmy na koncert i zaraz wracamy bez nocy w hotelu :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC [ DST ]