Forum dyskusyjne BLOOD BROTHERS

- polskiego fanklubu Bruce'a Springsteena i The E Street Band
Teraz jest Wt cze 19, 2018 3:45 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N sty 04, 2009 10:04 pm 
Aktywny forumowicz

No chyba tak. :D
Ja codziennie muszę sobie puścić przynajmniej jedno nagranko z Barsy, ale to nie rutyna! Za każdym razem jestem oczarowana. :P

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 05, 2009 11:41 am 
Aktywny forumowicz

:) :) :) Napiszę napiszę ;) Po prostu przez weekend jakoś nie miałam czasu :-) A zresztą chciałam obejrzeć koncert więcej niż raz i wtedy coś dodać od siebie... no i udało się, obejrzałam przez weekend 3 razy Barcelonę po pełne 3 godziny :)

I... reeety, jestem pod ogromnym wrażeniem! Od samego początku, od "The Rising", widać już, że będzie to niesamowity koncert. Ta ekspresja na twarzy Bruce'a (uwielbiam wyraz jego twarzy podczas śpiewania)... widać, że daje z siebie wszystko (heh co po niedługim czasie widać w postaci potu :)) Cudne było też to jak się zaczęło "Prove It All Night" :D Silne uderzenia Maxa w "drumsy" sprawiają, że aż ciarki przechodzą po plecach :) Ogólnie lubię patrzeć jak Max gra, siedzi prosto, uderza równo pałeczkami... Dla mnie jest to coś pięknego (moim zdaniem końcówka "Born In The USA" należy właśnie do niego :D ). Max rzeczywiście "brings power hour after hour, night after night!" :D A "masterpieces" w tym koncercie to dla mnie na pewno solówki gitarowe Bossa w "Prove...", "Worlds apart" czy "Born In The USA". Tak naprawdę to ciężko jest mi opisać cały ten show, nie potrafię tego dobrze określić, nie znajduję odpowiednich słów :) Widać na nim, że wszyscy członkowie TESB dobrze się na nim bawią (zwłaszcza przy "Dancing In The Dark" czy "Ramrod":) to było dobre). No cóż, Garry, którego lubię, mógłby się częściej uśmiechać (wyłapałam tylko parę momentów z jego lekkim uśmieszkiem, zawsze bidny stoi sobie z tyłu i gra na swoim basie :) ) Na moją uwagę zasługują też utwory wykonywanie przez Bossa na pianinie ("Spirit.." "Incident..." i "My City Of Ruins"). Coś mają w sobie, że z chęcią do nich wracam. Poza tym atmosfera na stadionie - miodzio, fani - super, koncert - ideał! Na koniec... żałuję, że nie było mnie w Barcelonie, żałuję, że nie urodziłam się wcześniej i nie byłam na jego wcześniejszych koncertach. A "Live in Barcelona"? Nie widziałam zbyt dużo jego występów (na żywo czy też na DVD - to się zmienia z czasem :D) ale bardzo się cieszę, że mam tę płytę w swojej kolekcji i to m.in. dzięki niej mam ochotę na zebranie wszystkiego co tylko jest o Bossie i The E Street Bandzie :-) po oglądaniu codziennie Bruce'a sny z jego udziałem to u mnie już normalka... książkę mogłabym napisać :D heh to są właśnie moje luźno pisane wrażenia po Live in Barcelona :) Pozdrawiam!

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 05, 2009 9:24 pm 
Blood Brothers + Admin

Reakcja prawidłowa :P
Ja widziałam ten koncert nie wiem ile razy, za każdym ciarki przechodzą mi po całym ciele :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 05, 2009 9:46 pm 
Aktywny forumowicz

:) :) Ja jestem pewna, że ten koncert obejrzę jeszcze nie raz! :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 07, 2009 4:05 pm 
Forumowicz

A nie mówiłem :?: :?:
A o tych ciarkach nie będe pisał hehe
pozdr.
B.S.

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 08, 2009 12:45 pm 
Aktywny forumowicz

Taaak, ta radość płynąca z ich twarzy na scenie, z tego co robią jest po prostu wspaniała. Solówka w Born In The USA jest świetna, no i Maks tam już wycisnął co się tylko dało ze swoich garnków. :D

P.S. Też zawsze żałuję, że nie urodziłam się wcześniej oglądając to DVD. :wink:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC [ DST ]