Forum dyskusyjne BLOOD BROTHERS

- polskiego fanklubu Bruce'a Springsteena i The E Street Band
Teraz jest N cze 24, 2018 7:39 pm

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz mar 16, 2017 11:17 pm 
Blood Brothers + Admin

Chciałbym kupić sobie trzy koncerty - najlepsze - z europejskiej części trasy The River Tour 2016. Czy ktoś mógłby mi doradzić, które koncerty wybrać i dlaczego?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
PostNapisane: Pt mar 17, 2017 10:52 am 
Blood Brothers

Jak zawsze polecę Rzym z lipca 2016. To najlepszy koncert, jaki zaliczyłem w życiu, choć brak było nowszych piosenek.

PostNapisane: Pt mar 17, 2017 10:16 pm 
Mr. Darkness

Serwus,

ode mnie Barcelona (świetna atmosfera Camp Nou, różnorodna i ciekawa setlista, pierwszy koncert = pierwsze emocje), Rzym (wyjątkowy spektakl), drugi Goteborg (Racing In The Street, niesamowity koncert, atmosfera Ullevi), oba Mediolany (jedne z najlepszych koncertów na San Siro, setlisty, atmosfera San Siro), drugi Paryż (dla albumu The River), trzeci Goteborg (dla albumu The River, atmosfery Ullevi), oba Dubliny (różnorodne i ciekawe setlisty).

Pozdrawiam!

PostNapisane: Pt mar 17, 2017 10:40 pm 
Blood Brothers + Admin

Jacek Kubiak napisał(a):
Serwus,

ode mnie Barcelona (świetna atmosfera Camp Nou, różnorodna i ciekawa setlista, pierwszy koncert = pierwsze emocje), Rzym (wyjątkowy spektakl), drugi Goteborg (Racing In The Street, niesamowity koncert), oba Mediolany (jedne z najlepszych koncertów na San Siro, setlisty, atmosfera San Siro), drugi Paryż (dla albumu The River), trzeci Goteborg (dla albumu The River), oba Dubliny (różnorodne i ciekawe setlisty).

Pozdrawiam!

Mam Barcelonę i szczerze powiedziawszy średnio się jej słucha... Stąd moje pytanie. I bardziej od oceny przez pryzmat setlist interesują mnie głosy i opinie na temat "pozytywnych wibracji między muzykami na scenie i takowych wibracji płynących z głośników. ;)

PostNapisane: Pt mar 17, 2017 10:45 pm 
Mr. Darkness

Wojtek, pozytywne wibracje, te płynące ze sceny, jak i te bijące od publiczności, ująłem jako atmosferę. :)
Mnie Barcelony słucha się bardzo dobrze, więc jak widać Twoje pytanie niekoniecznie Ci wskaże dobry wybór. :)
Może jednak Marek ma rację i dobrym pomysłem byłby wybór koncertu pod kątem setlisty i sentymentu do miejsca/obiektu.

Mam nadzieję, że będziesz zadowolony. :)

PostNapisane: So mar 18, 2017 12:59 pm 
Blood Brothers + Admin

Jacek Kubiak napisał(a):
Wojtek, pozytywne wibracje, te płynące ze sceny, jak i te bijące od publiczności, ująłem jako atmosferę. :)
Mnie Barcelony słucha się bardzo dobrze, więc jak widać Twoje pytanie niekoniecznie Ci wskaże dobry wybór. :)
Może jednak Marek ma rację i dobrym pomysłem byłby wybór koncertu pod kątem setlisty i sentymentu do miejsca/obiektu.

Mam nadzieję, że będziesz zadowolony. :)

Tego się obawiałem. Jacek a Ty nie trafiłeś gdzieś np. na forum Backstreets na jakieś takie rankingi koncertów?

PostNapisane: So mar 18, 2017 1:25 pm 
Mr. Darkness

Jeśli mnie pamięć nie myli, to ludzie polecali także nagranie z koncertu z Coventry.
Wojtek, może za dużą wagę przywiązujesz do tego, czy koncert spełni Twoje oczekiwania?
Może spróbuj wpierw kupić jeden, który Cię najbardziej kusi, posłuchaj go i z tamtego miejsca szukaj kolejnego.
Masz jeszcze jakiś koncert poza Barceloną? Co Ci nie odpowiada w tym nagraniu?

PostNapisane: So mar 18, 2017 4:57 pm 
Blood Brothers + Admin

Jacek Kubiak napisał(a):
Jeśli mnie pamięć nie myli, to ludzie polecali także nagranie z koncertu z Coventry.
Wojtek, może za dużą wagę przywiązujesz do tego, czy koncert spełni Twoje oczekiwania?
Może spróbuj wpierw kupić jeden, który Cię najbardziej kusi, posłuchaj go i z tamtego miejsca szukaj kolejnego.
Masz jeszcze jakiś koncert poza Barceloną? Co Ci nie odpowiada w tym nagraniu?

Z trasy 2016 mam chyba ze 3-4 koncerty... Z Barcelony brzmienie mi nie odpowiada - źle mi się tego słucha. Może sobie w jakiejś aplikacji do edycji audio troszkę pogmeram "suwakami" żeby było milej dla uszu ;)

Strefa czasowa: UTC [ DST ]