Forum dyskusyjne BLOOD BROTHERS

- polskiego fanklubu Bruce'a Springsteena i The E Street Band
Teraz jest Śr sty 24, 2018 2:31 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt maja 31, 2016 12:09 pm 
Początkujący forumowicz

Witajcie! :)

Czy ktoś wybiera się do Londynu na koncert? Może spotkamy się gdzieś i przeżyjemy to razem? :)
Z chłopakiem zamierzamy być przed stadionem ok 3-4 h wcześniej.
Mamy bilety na płytę.

To mój pierwszy koncert Bossa. :)

Pozdrawiam,
Martyna

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
PostNapisane: Wt maja 31, 2016 2:49 pm 
Blood Brothers

Jeżeli masz zwykła płytę, to 3-4 godz. to słabo, jeżeli masz FOS/PIT to tragicznie późno. Parę osób się wybiera do Londynu, na Polonię nie liczyłbym.

PostNapisane: Wt maja 31, 2016 3:09 pm 
Początkujący forumowicz

Kilka dni temu rozmawiałam z Panią Mirką Suwarską i dopiero poinformowała mnie, że były bilety FOS/PIT - trafiły później do sprzedaży.
Pani Mirka wskazała, że 3-4 godziny będą wystarczające na zwykła płytę, aby mieć dobre miejsca.
Co Pan proponuje? Jak się przygotować? Moje doświadczenie w takich koncertach jest zerowe. :(

PostNapisane: Wt maja 31, 2016 4:04 pm 
Mr. Darkness

Cześć, Martyna!

Moim zdaniem przybycie pod stadion na 3-4 godziny przed koncertem (15-16) umożliwi Wam zajęcie miejsc gdzieś w połowie płyty - co jest niezłym wynikiem. Na koncercie Springsteena na stadionie Wembley byłem 3 lata temu i wchodząc na płytę około 18,30 zajęliśmy bardzo dobre miejsca, choć daleko z tyłu. Wiem, że kilka osób od nas też było wtedy na Wembley i zdaje się, że oni byli wcześniej i, co za tym idzie, bliżej. Może oni podpowiedzą?

Pamiętaj, że na wyspach koncerty zaczynają się wcześniej - około 19-19,30.

:)

PostNapisane: Wt maja 31, 2016 9:24 pm 
Blood Brothers + Admin

Martyna Kiernowicz napisał(a):
Kilka dni temu rozmawiałam z Panią Mirką Suwarską i dopiero poinformowała mnie, że były bilety FOS/PIT - trafiły później do sprzedaży.
Pani Mirka wskazała, że 3-4 godziny będą wystarczające na zwykła płytę, aby mieć dobre miejsca.
Co Pan proponuje? Jak się przygotować? Moje doświadczenie w takich koncertach jest zerowe. :(

W moim przypadku 2-3 godziny były wystarczające, aby mieć dobre miejsce na płycie. Tyle, że to były koncerty w Niemczech, może tam jest łatwiej? nie wiem.
Zresztą (wbrew pozorom) im dalej na płycie się stoi (najlepiej gdzieś tak po środku), tym lepiej widać scenę, co dla osób
niskich, takich jak ja, ma duże znaczenie :), im bliżej sceny, tym większy tłok i mniej widać.

P.S. Na naszym forum wszyscy zwracamy się do siebie po imieniu, bez względu na to, czy się znamy osobiście, czy nie. :)

PostNapisane: Śr cze 01, 2016 8:43 am 
Początkujący forumowicz

Dobrze Mirko :)

Dziękuję za wskazówki co do ustawienia się na płycie. W takim razie będziemy celować w środek, my też wzrostem nie grzeszymy :).

Jacku, a co dla Ciebie oznaczają dobre miejsca z tyłu? Dobrze widzieliście telebimy? Proszę powiedz jak wygląda powrót z Wembley? Wcześniej wykupić jakieś bilety na autobus?

Mirka Suwarska napisał(a):

W moim przypadku 2-3 godziny były wystarczające, aby mieć dobre miejsce na płycie. Tyle, że to były koncerty w Niemczech, może tam jest łatwiej? nie wiem.
Zresztą (wbrew pozorom) im dalej na płycie się stoi (najlepiej gdzieś tak po środku), tym lepiej widać scenę, co dla osób
niskich, takich jak ja, ma duże znaczenie :), im bliżej sceny, tym większy tłok i mniej widać.

P.S. Na naszym forum wszyscy zwracamy się do siebie po imieniu, bez względu na to, czy się znamy osobiście, czy nie. :)

PostNapisane: Śr cze 01, 2016 8:48 am 
Mr. Darkness

Dobre miejsca z tyłu, czyli dużo miejsca wokół nas i świetny widok na telebimy, scena też dobrze widoczna, tylko mała. ;)

Powrót z Wembley - ale dokąd? Po koncercie policja konna eskortowała fanów do metra. :)

PostNapisane: Śr cze 01, 2016 9:03 am 
Niezmordowany forumowicz

Witajcie! :)

Czy ktoś wybiera się do Londynu na koncert? Może spotkamy się gdzieś i przeżyjemy to razem? :)
Z chłopakiem zamierzamy być przed stadionem ok 3-4 h wcześniej.
Mamy bilety na płytę.

To mój pierwszy koncert Bossa. :)

Pozdrawiam,
Martyna

Cześć Martyna,

Będzie nas kilka osób (dokładnie 7). My mamy bilety na trybuny, więc zbyt wcześnie nie planujemy być pod stadionem. Ale po koncercie byloby super sie spotkać :)

PostNapisane: N cze 05, 2016 2:23 pm 
Blood Brothers + Admin

Strona setlisy z Londynu już jest. Są też pierwsze zdjęcia: http://www.springsteen.pl/index.php/set ... 072-london

PostNapisane: Pn cze 13, 2016 8:58 am 
Blood Brothers + Admin

Czy jest szansa, że Koleżanki, Koledzy podzielą się choć krótko wrażeniami z koncertu na Wembley ? :)

PostNapisane: Pt cze 17, 2016 2:10 pm 
Początkujący forumowicz

Hej!

Przepraszam, niestety wcześniej nie udało mi się odpisać.

To był mój pierwszy koncert. Bruce oczywiście w formie, koncert trwał ok. 3:40 h.
Jakie moje wrażenia? Troszeczkę pozostał niedosyt, ponieważ nie zaśpiewał piosenek, na które tak bardzo liczyłam tzn. Drive all night, czy Going down.
Ogólne wrażenia - oczywiście było cudownie i koncert pozostanie w pamięci na długo :). Marzenie się spełniło :).
Jak usłyszałam pierwsze nutki "Hungry Heart" nie mogłam się uspokoić, tak zaczęłam płakać ze szczęścia :).

Jeśli chodzi o towarzystwo - ludzie bardzo pozytywni, przeszczęśliwi. Wzruszające były momenty, kiedy to wszyscy śpiewali razem z Brucem, a w szczególności jak on przestawał śpiewać i cały stadion śpiewał!

Następnym razem szykujemy się na PIT czy FOS - wcześniej nie miałam pojęcia o tych biletach :).

Dodałabym kilka fotek - niestety nie wiem jak. :)

PostNapisane: Pt cze 17, 2016 4:09 pm 
Blood Brothers + Admin

(........)

Fotki najlepiej przesłać do Markosa, wstawi je na główną stronę, oczywiście jeśli się zgodzisz :)

PostNapisane: Pn cze 20, 2016 5:44 pm 
Blood Brothers + Admin

Hej!

Przepraszam, niestety wcześniej nie udało mi się odpisać.

To był mój pierwszy koncert. Bruce oczywiście w formie, koncert trwał ok. 3:40 h.
Jakie moje wrażenia? Troszeczkę pozostał niedosyt, ponieważ nie zaśpiewał piosenek, na które tak bardzo liczyłam tzn. Drive all night, czy Going down.
Ogólne wrażenia - oczywiście było cudownie i koncert pozostanie w pamięci na długo :). Marzenie się spełniło :).
Jak usłyszałam pierwsze nutki "Hungry Heart" nie mogłam się uspokoić, tak zaczęłam płakać ze szczęścia :).

Jeśli chodzi o towarzystwo - ludzie bardzo pozytywni, przeszczęśliwi. Wzruszające były momenty, kiedy to wszyscy śpiewali razem z Brucem, a w szczególności jak on przestawał śpiewać i cały stadion śpiewał!

Następnym razem szykujemy się na PIT czy FOS - wcześniej nie miałam pojęcia o tych biletach :).

Przyślij mi w PW swój adres e-mail. Wyślę Ci link do indywidualnego folderu w chmurze przeznaczonego na Twoje zdjęcia. To dużo wygodniejsze, niż zabawa w wysyłanie zdjęć mailem.

Strefa czasowa: UTC [ DST ]