Forum dyskusyjne BLOOD BROTHERS

- polskiego fanklubu Bruce'a Springsteena i The E Street Band
Teraz jest Śr lut 21, 2018 8:28 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz lut 11, 2016 1:01 pm 
Mr. Darkness

iza&michael napisał(a):
Myslę, że Bruce niestety też powinien dostać po uszach. On zawsze wszystkiego dogląda (Max o tym wspominał)... przypadek Hagi - to było wyrazne życzenie samego Bruce'a, żeby zagrać w dużym miejscu, open air, w Holandii - stadiony nie były nawet brane pod uwagę. To do wyboru miejsca. Co do sposobu podawania info o koncertach, to już zupełnie inny rozdział.... :roll: Niesmak.
Wydaje mi się, że zobaczymy jeszcze E Street Band tour i będze to trasa pod szyldem "Farewell Tour" - Bruce co prawda zarzekał się, że nigdy nie będzie trasy o takiej nazwie, ale wcale się nie zdziwię, jesli zmieni zdanie. To samo z tą trasą - najpierw miał pomysł, żeby zagrać 2-3 koncerty w NYC, potem dodał US tour, potem je przedłużył, a po dwóch występach w Stanach, czy nawet po jednym, już była mowa o Europie (chociaż Bruce powiedział, że najpierw zobaczy, czy podoba im się granie na scenie eheee...). Pożegnalna trasa - zaspiewaja po 200 euro za bilet, a stadiony, hipodromy, lotniska i tak się wyprzedadzą...niestety. Magia Bruce'a. Wolałabym jednak, żeby nie było takiej trasy. :mrgreen: A tymczasem bilety na siedzenia w gigantycznym Croke Park po 660 funtów.. :roll: Dlaczego te strony są legalne ?

Pełna zgoda.
Czasami mi się wydaje, że te wszystkie hece z biletami są w uzgodnieniu z konikami i przy pełnej aprobacie Bruce'a. To samo było z Gilmourem kilka tygodni temu.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
PostNapisane: Cz lut 11, 2016 1:28 pm 
Niezmordowany forumowicz

Jacek Kubiak napisał(a):
Czasami mi się wydaje, że te wszystkie hece z biletami są w uzgodnieniu z konikami i przy pełnej aprobacie Bruce'a. To samo było z Gilmourem kilka tygodni temu.

:evil: Jak inaczej wytłumaczyć amerykańskie StubHub ? Bilety zakupione u nich odbiera się normalnie w okienku areny, umiejscowione obok TM.... przy odbieraniu ich jest potrzeba okazania karty kredytowej potwierdzającej zakup biletów - na to też znalezli sopsób. :roll:
W Holandii zastanawiają się nad tym, jak rozwiązać problem koników - jak na razie rynek wtórny jest legalny (viagogo itp), ale chyba już nie potrwa to długo. Rozważają możliwosć sprzedaży biletów na rynkach wtórnych, ale tylko z ograniczonym zyskiem, czyli np. 20% od ceny oryginalnej. Jestem za !

PostNapisane: Cz lut 11, 2016 1:47 pm 
Mr. Darkness

iza&michael napisał(a):
Jacek Kubiak napisał(a):

:evil: Jak inaczej wytłumaczyć amerykańskie StubHub ? Bilety zakupione u nich odbiera się normalnie w okienku areny, umiejscowione obok TM.... przy odbieraniu ich jest potrzeba okazania karty kredytowej potwierdzającej zakup biletów - na to też znalezli sopsób. :roll:
W Holandii zastanawiają się nad tym, jak rozwiązać problem koników - jak na razie rynek wtórny jest legalny (viagogo itp), ale chyba już nie potrwa to długo. Rozważają możliwosć sprzedaży biletów na rynkach wtórnych, ale tylko z ograniczonym zyskiem, czyli np. 20% od ceny oryginalnej. Jestem za !

Iza, gdyby wprowadzić ograniczony zysk od nominalnej ceny biletu, to pewnie gnojki typu viagogo zaczęłyby śpiewać po 100 euro i więcej za przesyłkę lub dołożyłyby horrendalne opłaty administracyjne itd. Najlepszym rozwiązaniem byłby całkowity zakaz sprzedaży biletów przez zarejestrowane podmioty działające na rynku (poza oficjalną agencją biletową), co oczywiście nie dałoby gwarancji, bo przecież można zawsze działać nielegalnie. Ktoś musiałby kontrolować wszystkie kanały sprzedaży.

PostNapisane: Cz lut 11, 2016 2:13 pm 
Forumowicz na dorobku

Ciężko to wszystko zrozumieć. Tu na przykład można kupić bilety na koncert w Wiedniu, którego jeszcze formalnie nie ma.

http://www.tickets75.de/Konzerte/Bruce- ... 9i6omdl2j6

PostNapisane: Cz lut 11, 2016 2:15 pm 
Mr. Darkness

Robert Latosiński napisał(a):
Ciężko to wszystko zrozumieć. Tu na przykład można kupić bilety na koncert w Wiedniu, którego jeszcze formalnie nie ma.

http://www.tickets75.de/Konzerte/Bruce- ... 9i6omdl2j6

:shock:

Dzięki za link, jak na to wpadłeś?

PostNapisane: Cz lut 11, 2016 2:19 pm 
Forumowicz na dorobku

Google pomogło, co ciekawe na austriackim Eventimie ( oeticket.com ), który zawsze sprzedawał bilety na Bossa ani słowa o koncercie.

Trochę mnie ta pokątna sprzedaż dobija.

Tu na przykład można się zapisać na listę i czekać na informacje.

https://www.willhaben.at/iad/kaufen-und ... 148553243/

PostNapisane: Cz lut 11, 2016 2:23 pm 
Mr. Darkness

I w tym roku nie będzie inaczej, ta strona tickets75 wygląda na lewiznę.
Szukają frajerów na bilety w droższej cenie, których w dodatku jeszcze nie ma w sprzedaży.

PostNapisane: Cz lut 11, 2016 2:31 pm 
Blood Brothers

Zaczynamy wchodzić w strefę szaleństwa pomieszanego z histerią. A to już zniechęca, może lepiej poczekać na... DVD z trasy.

PostNapisane: Cz lut 11, 2016 2:38 pm 
Niezmordowany forumowicz

Marek Biernacki napisał(a):
Zaczynamy wchodzić w strefę szaleństwa pomieszanego z histerią. A to już zniechęca, może lepiej poczekać na... DVD z trasy.

Marko, ja czekam na DVD z trasy Tom Joad jeszcze. :mrgreen:
...niesmak, niesmak ta euro trasa... mówiłam, że bilety do Niemiec już mogły się wyprzedać, a my nic nie wiemy... ;) (to nadal czarny humor!).

PostNapisane: Cz lut 11, 2016 8:40 pm 
Forumowicz na dorobku

Eh. Jak czytałem dziś rano o koncercie w Dublinie to pomyślałem, że ogarnę temat wieczorem. A tu już pozamiatane i to łącznie z dodatkowym terminem.

Może ktoś ma zamiar kupować bilety w odsprzedaży? Udało się tak 3 lata temu z Londynem przez ebaya (dzięki Kasia!) w rozsądnej cenie. Może uda się i z Dublinem. Ja będę polował na 2 na płycie na jeden z terminów. Dajcie znać jak ktoś będzie też szukał.

PostNapisane: Cz lut 11, 2016 9:01 pm 
Mr. Darkness

Radek, dziś sprzedali tylko pierwszą pulę na oba koncerty.
Powodzenia w kolejnych!

PostNapisane: Pt lut 12, 2016 10:39 am 
Forumowicz na dorobku

Dwa bilety na Hagę kupione! Udało się. ;)

PostNapisane: Pt lut 12, 2016 10:45 am 
Mr. Darkness

Gratuluję! :)

Skąd pomysł na koncert akurat w Holandii?

PostNapisane: Pt lut 12, 2016 1:04 pm 
Forumowicz na dorobku

Tak wyszło, na Irlandię się spóźniłem, więc będę u pomarańczowych. ;) Choć wolałbym być na stadionie(hali) niż na jakimś polu. Ale i tak cieszę się niezmiernie, gdyż to będzie mój pierwszy Bruce live. ;)

PostNapisane: Pt lut 12, 2016 9:22 pm 
Blood Brothers + Admin

Podobno dziś sprzedały się już wszystkie bilety na Hagę :shock: ładne miasto swoją drogą :-)

PostNapisane: Pt lut 12, 2016 9:33 pm 
Mr. Darkness

Mirka Suwarska napisał(a):
Podobno dziś sprzedały się już wszystkie bilety na Hagę :shock: ładne miasto swoją drogą :-)

Nie chce mi się wierzyć, że na którykolwiek z koncertów, które mają się odbyć, sprzedały się wszystkie bilety.
Raczej organizatorzy podkręcają atmosferę.

Może być też tak, że sprzedała się pula przeznaczona na sprzedaż internetową.

PostNapisane: Pt lut 12, 2016 9:37 pm 
Mr. Darkness

Darek Jurek napisał(a):
Tak wyszło, na Irlandię się spóźniłem, więc będę u pomarańczowych. ;) Choć wolałbym być na stadionie(hali) niż na jakimś polu. Ale i tak cieszę się niezmiernie, gdyż to będzie mój pierwszy Bruce live. ;)

Emocje gwarantowane. ;)

Forumowa Iza była na plenerowym koncercie Bruce'a w Holandii, więc może się podzielić wrażeniami. :)
Pamiętam, że zaliczała ten koncert do bardzo udanych na trasie Wrecking Ball.

PostNapisane: So lut 13, 2016 11:13 am 
Blood Brothers + Admin

Darek Jurek napisał(a):

Skoro pierwsze live to tu są wytyczne :)
http://www.philly.com/philly/entertainm ... _show.html

To mi się bardzo podoba: Don't worry: We have been there before. :mrgreen: :lol: :D
Ale to już nie: Not a huge fan of "Fade Away"? :evil:

PostNapisane: N lut 14, 2016 10:25 am 
Blood Brothers

Bilety na Rzym zakupione! :D To również będzie mój pierwszy raz z Bossem live, więc cieszę się jak dziecko :wink: Dzięki Mirka za link - na pewno się przyda!
Koniec czerwca Gilmour we Wrocku, 3 tygodnie później Boss w Rzymie - to będzie piękne lato!! :D

PostNapisane: N lut 14, 2016 10:39 am 
Mr. Darkness

Jakub Lyszczek napisał(a):
Bilety na Rzym zakupione! :D To również będzie mój pierwszy raz z Bossem live, więc cieszę się jak dziecko :wink: Dzięki Mirka za link - na pewno się przyda!
Koniec czerwca Gilmour we Wrocku, 3 tygodnie później Boss w Rzymie - to będzie piękne lato!! :D

Gratuluję!
Życzę Ci koncertu jeszcze lepszego niż Bruce dał w Rzymie 3 lata temu. :)
Jedna wskazówka - jeśli chcesz widzieć scenę, to rób rekonesans co 1-2 godziny w dniu koncertu. ;)

A pogłoski mówią o koncercie na Camp Nou 21 maja...

PostNapisane: Wt lut 16, 2016 9:32 am 
Mr. Darkness

Mamy Hiszpanię: http://www.doctormusic.com/new-bruce-sp ... brero-2016

PostNapisane: Wt lut 16, 2016 9:34 am 
Blood Brothers

Czyli Europa startuje 14. maja.

PostNapisane: Wt lut 16, 2016 9:40 am 
Mr. Darkness

Na to wygląda.
Jeżeli trasa rzeczywiście kończy się 16. lipca w Rzymie, to Wielka Brytania powinna się pojawić na początku czerwca, w połowie miesiąca Niemcy, Skandynawia w drugiej połowie czerwca, a reszta koncertów w pozostałych wolnych terminach.

PostNapisane: Śr lut 17, 2016 10:18 am 
Mr. Darkness

Kopenhaga - 22 czerwca.
Goteborg - 25 czerwca.
Oslo - 29 czerwca.

Brawo ja!

PostNapisane: Śr lut 17, 2016 10:55 am 
Blood Brothers + Admin

A kiedy będziemy mogli powiedzieć Brawo My :-(

PostNapisane: Śr lut 17, 2016 11:01 am 
Mr. Darkness

Dobrze, że hotel w Goteborgu zarezerwowałem 2 tygodnie temu.
Przede mną wciąż najgorsze - walka o bilety...

PostNapisane: Śr lut 17, 2016 11:02 am 
Mr. Darkness

Mirka Suwarska napisał(a):
A kiedy będziemy mogli powiedzieć Brawo My :-(

Niemcy będą na pewno i prawdopodobnie w połowie czerwca. Miałem na myśli to, że dobrze postawiłem na daty w Skandynawii. :)

PostNapisane: Śr lut 17, 2016 11:13 am 
Forumowicz na dorobku

Dzień dobry!
Przeczytałam wątek dotyczący zakupu biletów i nabrałam trochę obaw, czy mój planowany zakup na Rzym 16.07. będzie wiązał się z jakimiś niespodziankami... Planuję kupić bilet przez stronę: http://www.ticketone.it/bruce-springste ... ection=asc Strona jest po włosku, więc dodatkowo nie ułatwia sprawy. Będę wdzięczna bardziej wprawnym (częściej koncertującym) forumowiczom za pomoc w rozwianiu wątpliwości (i z góry przepraszam, jeśli pytania okażą się banalne):
1) czy cena 97 Euro jest ostateczna? W tekście (przetłumaczonym przez google) pojawia się określenie "zaliczka" - powinnam spodziewać się dodatkowych kosztów?
2) jest kilka opcji dostawy, kurier do Polski wynosi 40 euro, chętnie bym ją obeszła; opcja "Ritiro sul luogo dell'evento" jest darmowa, ale co oznacza? (google tłumaczy to jako "wycofanie na miejsce", "withdrawal at the venue" - czy to może jest odbiór w kasie obiektu? Polecacie taką formę?
3) bilet jest na płytę, ale chyba nie wskazuje sektora. Czy to oznacza, że kto pierwszy w kolejce z numerkiem na ręce, ten lepszy?

Może ktoś z Was kupował bilety przez tę stronę and knows the drill :-)
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie i wskazówki dotyczące bezpiecznego kupowania biletów.
Na BOSSa kupowałam raz, na koncert w Pradze w 2012 roku, trochę mi się już pamięć zatarła (jeśli chodzi o kupowanie biletu, bo jeśli chodzi o koncert, to wciąż jak żyw!).

Pozdrawiam!

PostNapisane: Śr lut 17, 2016 11:18 am 
Mr. Darkness

Czołem, Marta. :)

Wejdź na stronę ticketone.it i w prawym górnym rogu zmień język na angielski.
Koncert w Rzymie odbędzie się na hipodromie Circo Massimo, więc wszystkie bilety są stojące, a ludzie będą wchodzić zgodnie z kolejnością, tzn. kto pierwszy ten lepszy.
Do ceny biletu dochodzą opłaty manipulacyjne i kosmiczne 40 euro za wysyłkę. Oczywiście możesz odebrać bilet na miejscu, ale nie mam pojęcia, jak to się odbywa w Rzymie. Zakładam, że tak, jak w przypadku pozostałych koncertów. Przychodzisz przed i odbierasz bilet w kasie. Jeśli zdecydujesz się na ten wariant, to mogę podpytać Włochów z innych fanklubów.

PostNapisane: Śr lut 17, 2016 11:42 am 
Forumowicz na dorobku

Czołem, Jacek :-)

Bardzo dziękuję za odpowiedź!
Strona po angielsku działa i wszystko stało się jaśniejsze (wcześniej próbując zmienić język na angielski przekierowałam się na eventim.co.uk...)

A może Polska to jednak Europa Centralna i przesyłka będzie za 20 euro, zamiast 40 (reszta świata)? Mniej by mnie to bolało.
Rozważam odbiór w kasie, wiesz może, czy to się odbywa tylko w dniu koncertu, czy da się wcześniej?

Nie chciałabym Cię kłopotać wypytywaniem Włochów, ale jeśli sam chciałbyś być bogatszy o wiedzę, to chętnie i ja z niej skorzystam :-).
Chociaż chyba szarpnę się na kupno kuriera (20 dni czekania! rzeczywiście tyle to trwa?), bo dopóki nie będę miała biletów w garści, to nie będę pewna, że rzeczywiście idę na koncert.

Acha, jeszcze jedno; z jakiego źródła informacji o koncertach Bruce'a korzystasz? Ja wchodzę na stronę http://brucespringsteen.net/category/live-dates, ale chociaż to oficjalna strona, chyba nie przekazuje najbardziej aktualnych informacji, bo nie widzę wieści o Kopenhadze itd.

Jeszcze raz dziękuję za pochylenie się nad moimi pytaniami :-)

PostNapisane: Śr lut 17, 2016 11:50 am 
Mr. Darkness

Na stronę Bruce'a zaglądam rzadko, bo nie jest na bieżąco aktualizowana. Informacji szukam na backstreets.com (głównie forum) i greasylake.org (też forum).

Mogę zapytać o odbiór biletów, to żaden kłopot.
Bilety na Mediolan kupiłem 2 tygodnie temu (chyba) i właśnie dziś przyszły.
Obawiam się, że jesteś skazana na kuriera w cenie 40 euro.

I najlepsza rada na sam koniec. :D Odezwij się do Jakuba Łyszczka - on też będzie w Rzymie. ;)

PostNapisane: Śr lut 17, 2016 12:29 pm 
Forumowicz na dorobku

Dzięki!

Jeśli mógłbyś sprawdzić, jak wygląda odbiór w kasie Italian style, to będę wdzięczna. Jeśli miałabym stać w kilometrowej kolejce po bilety, a potem na sam koncert, to chyba jednak odżałuję te 40 euro, moje samopoczucie (szczególnie w dniu koncertu) jest tego warte :-).

PostNapisane: Śr lut 17, 2016 8:16 pm 
Blood Brothers

Wydaje się, że na trasie nie będzie żadnego koncertu, gdzie płyta będzie kosztowała mniej niż 80. euro. No bo gdzie, skoro mowa jedynie o krajach pokroju Anglii, Hiszpanii, Niemczech czy Skandynawii.

Przykra sprawa, to jak się traktuje fanów z Europy Środkowej i Wschodniej. :( Czy ktokolwiek jeszcze wierzy w obietnice przyjazdu do Polski?

PostNapisane: Śr lut 17, 2016 8:24 pm 
Blood Brothers

BTW 9 lipiec - Bruce i spółka pojawią się na festiwalu w Werchter (Belgia).

http://www.twclassic.be/en/line-up

Bilety za 100 euro, biorąc pod uwagę lokalizację (rzut beretem od Brukseli - czyli tanie loty) oraz pozostały line-up opcja warta przemyślenia.

PostNapisane: Śr lut 17, 2016 8:45 pm 
Mr. Darkness

Tylko plotki:

12.6 Köln Rheinenergie Stadium
17.6 München Olympic Stadium
19.6 Hamburg Volksparkstadium

PostNapisane: Śr lut 17, 2016 9:44 pm 
Blood Brothers + Admin

Hamburg byłby świetny, bo to niedziela a i stadion znamy, bo już tam byliśmy w 2008 roku :)
Hamburg jest bardzo ładnym miastem, jest co pooglądać, zwiedzałam gdy wszyscy siedzieli/leżeli pod bramą stadionu, dawniej Imtech Arena :)

PostNapisane: Cz lut 18, 2016 12:10 am 
Blood Brothers + Admin

Nowe potwierdzone daty - 3 x Hiszpania.
http://www.springsteen.pl/index.php/wia ... -w-europie

PostNapisane: Cz lut 18, 2016 10:01 am 
Forumowicz na dorobku

Już prawie kupuję bilety na Rzym, ale za każdym razem, jak patrzę na te dodatkowe koszty, to mnie ręka boli. Opłata za pre-sale 25 euro, przesyłka 40 euro, serwis 12 euro i z biletów za 170 euro robią się bilety za 250. :roll: Czy chociaż ta opłata za pre-sale ma szansę zniknąć? Czy zniknie wraz z biletami albo zamieni się na post-pre-sale...? Raczej nie ma się co łudzić, że bilety stanieją?

PostNapisane: Cz lut 18, 2016 10:23 am 
Mr. Darkness

Marta, jak tylko będę coś wiedział, to dam Ci znać.
Na razie nie potrafię Ci pomóc.

PostNapisane: Cz lut 18, 2016 11:11 am 
Mr. Darkness

Marta, na razie wiem tyle, że nie ma problemu z odbiorem biletu przed koncertem, ale ciężko jest powiedzieć, od której godziny kasy będą otwarte z biletami dla osób, które wybrały taką formę dostawy. Ma to istotne znaczenie w przypadku koncertu, na który przewidziane są wyłącznie miejsca stojące, nie mówiąc już o ludziach, którzy chcą atakować PIT. Proponuję, abyś wysłała maila z pytanie do ticketone.it.

Mam nadzieję, że niebawem napiszę o opłacie pre-sale.

PostNapisane: Cz lut 18, 2016 11:27 am 
Mr. Darkness

Ok, pre-sale we Włoszech obowiązuje do dnia koncertu. To znaczy, że nie jest to przedsprzedaż w dosłownym znaczeniu, a dodatkowy wpływ dla ticketone.it. pod inną nazwą. Wszystkie bilety będące w sprzedaży do dnia koncertu będą się pojawiać pod oznaczeniem pre-sale.

Mam nadzieję, że pomogłem.

PostNapisane: Cz lut 18, 2016 11:39 am 
Forumowicz na dorobku

Jacek, jesteś nieoceniony, bardzo dziękuję za zdobycie informacji! Oczywiście, że pomogłeś!

Przed chwilą kupiłam bilety :-) Wybrałam przesyłkę kurierem, będę spokojniejsza mając je w garści. Dam znać, jak przyjdą :-)
Ale jak kupowałam bilety na koncert w Pradze, to na pewno przyszły za darmo, mailem...

Tymczasem bardzo dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam i życzę udanych zabaw na koncertach! Zaliczasz kilka w Skandynawii?

Do mnie jeszcze nie dociera, że znów zobaczę Bruce'a, radość jeszcze nie wsiąka :-)

PostNapisane: Cz lut 18, 2016 12:33 pm 
Mr. Darkness

Cieszę się, że to były przydatne informacje. :)

Niestety nie na każdy koncert można kupić bilety w PDF-ie, czego też żałuję.
Gwarantuję jednak, że wygląd biletu do Rzymu pozwoli Ci zapomnieć o tych 40 euro. ;)

Kilka koncertów w Skandynawii to za dużo na moją kieszeń. Pewnie wybiorę pomiędzy Mediolanem a Goteborgiem. Kto by pomyślał, że może to zależeć od tego, czy zdołam kupić bilety na ten drugi...

Tobie również życzę mocy wrażeń, Rzym to piękne miejsce na koncert. :)

PostNapisane: Cz lut 18, 2016 2:24 pm 
Forumowicz na dorobku

Bruce, Rzym i Cicus Maximus, niezła trójca :-). Dlatego w sumie już przestałam liczyć, ile wydaję na te bilety i po prostu je kupiłam.

Tym bardziej, że chyba tym razem nie będę mogła od rana stanąć w kolejce (w Pradze byłam nr 200! taksówką prosto z autokaru) i pewnie zaliczę koncert na tyłach (w Pradze pod sceną! był szau :-) ), to przynajmniej niech to będą tyły pod włoskim niebem.

Swoją drogą bilety na Mediolan chyba już wyprzedane? Powinnam się cieszyc, że udało mi się na Rzym! I jak sprawdziłam na innych stronach, to te moje 250 euro to najbardziej okazyjna cena...

Powodzenia z biletami na Goteborg!

PostNapisane: Cz lut 18, 2016 2:34 pm 
Mr. Darkness

Dzięki. :)

Mam rozumieć, że 250 euro to oczywiście cena za 2 bilety, tak?
Ciężko ocenić, jak daleko będziesz od sceny. Myślę, że warto poświęcić kilkadziesiąt metrów i w spokoju cieszyć się porannym espresso, a później włoską pizzą i schłodzonym piwem. ;)

Na Mediolan wyprzedana została pula internetowa (około 40,000 biletów), co oznacza, że ponad 15,000 wciąż można kupić, niestety nie w tej chwili i nie przez stronę ticketone.it. Pozostają kasy i nadzieja, że część z tych biletów trafi do internetowej sprzedaży później.

PostNapisane: Cz lut 18, 2016 3:02 pm 
Forumowicz na dorobku

Tak, tak, 250 euro za dwa bilety.

Właśnie chyba ze względu na to poranne espresso nie ustawię się w kolejce skoro świt, chociaż w Pradze można było z tej kolejki wychodzić, iść na śniadanie, a w jednej przerwie nawet zdążyłyśmy dotrzeć do hotelu, wziąć prysznic i wrócić. Bajeczne wspomnienia :D

PostNapisane: Cz lut 18, 2016 3:06 pm 
Mr. Darkness

Hotel, prysznic - musiało być naprawdę fantastycznie, skoro jest tyle wspomnień. ;)

PostNapisane: Cz lut 18, 2016 3:39 pm 
Forumowicz na dorobku

:lol: :lol: :lol:

No, ale co to był za prysznic! Darmowe próbki kosmetyków w komplecie!

PostNapisane: Cz lut 18, 2016 4:16 pm 
Mr. Darkness

To musiał być luksusowy hotel. W naszym był problem z ciepłą wodą, stąd nie mam najlepszych wspomnień z prysznicem. ;)
Za to czuję sentyment do baru hotelowego. :D

PostNapisane: Cz lut 18, 2016 4:22 pm 
Blood Brothers

Dla uporządkowania bałaganu by Boss ;)

14.05.2016 Barcelona
17.05.2106 San Sebastian
19.05.2016r. Lizbona
21.05.2016 Madryt
27.05.2016r. Dublin
29.05.2016 Dublin
12.06.2016 Kolonia ?
14.06.2016 Haga
17.06.2016 Monachium ?
19.06.2016 Hamburg ?
22.06.2016 Kopenhaga
25.06.2016 Goeteborg
29.06.2016 Oslo
03.07.2016r. Mediolan
07.07.2016r. Wiedeń ???
16.07.2016 Rzym

Ostatnio edytowano Cz lut 18, 2016 6:10 pm przez Marek Biernacki, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Cz lut 18, 2016 4:44 pm 
Forumowicz na dorobku

Bardzo luksusowy, miał nawet okna! Wychodziły wprost na chodnik, ale to tylko zachęcało do dołączenia do przechodniów.

Ja mam sentyment do supermarketu obok hali koncertowej, do którego ruszyli wszyscy uczestnicy koncertu po jego skończeniu. W mgnieniu oka opustoszały półki z czipsami.

Niezapomniana była także podróż polskim busem z innymi uczestnikami koncertu Bruce’a. Jeden z nich podczas przystanku w środku nocy przywitał nową pasażerkę: ”Musi pani wiedzieć, że podróżuje pani z wirtuozami harmonijki” i od razu to zaprezentował. Nad ranem obudziłyśmy się z jego nogą między naszymi fotelami. Powrót do czasów wycieczek szkolnych :D

PostNapisane: Cz lut 18, 2016 7:25 pm 
Mr. Darkness

Rzeczywiście - supermarket i Mcdonald's to były 2 istotne punkty obok stadionu. :)

PostNapisane: Pt lut 19, 2016 10:36 am 
Forumowicz na dorobku

Dla mnie jeszcze hotel ze świetną toaletą.

Nie samym Brucem człowiek żyje :-)

PostNapisane: Pt lut 19, 2016 10:51 am 
Mr. Darkness

Święta racja. :)

A na Rzym biletów na ticketone brak. :)

PostNapisane: Pt lut 19, 2016 11:55 am 
Mr. Darkness

14.05.2016 - Barcelona, Hiszpania
17.05.2106 - San Sebastian, Hiszpania
19.05.2016 - Lizbona, Portugalia
21.05.2016 - Madryt, Hiszpania
27.05.2016 - Dublin, Irlandia
29.05.2016 - Dublin, Irlandia
12.06.2016 - Kolonia, Niemcy ?
14.06.2016 - Haga, Holandia
17.06.2016 - Monachium, Niemcy ?
19.06.2016 - Hamburg, Niemcy ?
22.06.2016 - Kopenhaga, Dania
25.06.2016 - Goteborg, Szwecja
27.06.2016 - Goteborg, Szwecja ?
29.06.2016 - Oslo, Norwegia
03.07.2016 - Mediolan, Włochy
07.07.2016 - Wiedeń, Austria ?
09.07.2016 - Werchter, Belgia
16.07.2016 - Rzym, Włochy

PostNapisane: Pt lut 19, 2016 11:59 am 
Forumowicz na dorobku

Nie gadaj! Ja pierdziu. Wczoraj tylko dzięki Tobie kupiłam!

Ale bym sobie w brodę pluła.

Omatko, aż mi się gorąco zrobiło.

No, ale jadę, jadę! :D

PostNapisane: Pt lut 19, 2016 12:01 pm 
Mr. Darkness

A pokój hotelowy z kabiną prysznicową zarezerwowany? :)

PostNapisane: Pt lut 19, 2016 12:26 pm 
Forumowicz na dorobku

Właśnie! Dobrze, że mi przypomniałeś!

Może przed wyjazdem przypomnij mi jeszcze o biletach na koncert, bo dopiero by był numer, jak bym za 40 euro żałowała, że nie zrobiłam darmowego odbioru w kasie :-)

PostNapisane: Pt lut 19, 2016 1:06 pm 
Mr. Darkness

Manchester - Wednesday, May 25
Glasgow - Wednesday, June 1
Coventry - Friday, June 4
Wembley - Sunday, June 5

PostNapisane: Pt lut 19, 2016 1:09 pm 
Mr. Darkness

14.05.2016 - Barcelona, Hiszpania
17.05.2106 - San Sebastian, Hiszpania
19.05.2016 - Lizbona, Portugalia
21.05.2016 - Madryt, Hiszpania
25.05.2016 - Manchester, Wielka Brytania
27.05.2016 - Dublin, Irlandia
29.05.2016 - Dublin, Irlandia
01.06.2016 - Glasgow, Wielka Brytania
03.06.2016 - Coventry, Wielka Brytania
05.06.2016 - Londyn, Wielka Brytania
12.06.2016 - Kolonia, Niemcy ?
14.06.2016 - Haga, Holandia
17.06.2016 - Monachium, Niemcy ?
19.06.2016 - Hamburg, Niemcy ?
22.06.2016 - Kopenhaga, Dania
25.06.2016 - Goteborg, Szwecja
27.06.2016 - Goteborg, Szwecja ?
29.06.2016 - Oslo, Norwegia
03.07.2016 - Mediolan, Włochy
07.07.2016 - Wiedeń, Austria ?
09.07.2016 - Werchter, Belgia
16.07.2016 - Rzym, Włochy

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]