Forum dyskusyjne BLOOD BROTHERS

- polskiego fanklubu Bruce'a Springsteena i The E Street Band
Teraz jest Cz kwi 26, 2018 11:56 pm

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt sie 12, 2014 6:29 pm 
Forumowicz na dorobku

Głos Wielkopolski zorganizował plebiscyt kto powinien wystąpić w 2015 na stadionie w Poznaniu. Myślę że warto uplasować Bossa pare miejsc wyżej
zachęcam do oddawania głosów http://www.gloswielkopolski.pl/plebiscy ... ,id,t.html

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 14, 2014 1:08 pm 
Głos oddany na The voice of pink floyd

Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 29, 2014 1:35 pm 
Blood Brothers + Admin

Dominik Baryła napisał(a):

Dywersant :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 29, 2014 1:38 pm 
Blood Brothers + Admin

Moim zdaniem nie warto głosować w plebiscycie, którego organizator za główny cel postawił sobie KLIKI, a nie faktyczne poznanie opinii fanów, bo tylko tak można wytłumaczyć możliwość oddawania głosów nie tylko za, ale i "przeciwko" poszczególnym artystom. No i zebranie "od czapy" tak ogromnej liczby wykonawców świadczy, że to nie wybieranie artysty, który zagra, tylko KLIKO-ŻEROWANIE w celu wyrobienia statystyk.

Szajs. Nie głosuję.

Tytuł:
PostNapisane: So sie 30, 2014 10:14 am 
Blood Brothers

Wojtek Markos Markiewicz napisał(a):

Mamy na forum kolegów zajmujących się głownie szczeniacką kontenstacją .

Tytuł:
PostNapisane: N sie 31, 2014 4:57 pm 

przepraszam, ale człowiek się zmienia, jak i jego gusta, ale nie jest to chyba powód do tego aby go obrażać ? Bo komentarz taki jak ten powyższy świadczy tylko o komentującym...

Tytuł:
PostNapisane: N sie 31, 2014 5:10 pm 
Blood Brothers + Admin

przepraszam, ale człowiek się zmienia, jak i jego gusta, ale nie jest to chyba powód do tego aby go obrażać ? Bo komentarz taki jak ten powyższy świadczy tylko o komentującym...

Nie ma co się obrażać jak naburmuszony nastolatek, bez poczucia humoru :-)

Tytuł:
PostNapisane: N sie 31, 2014 6:19 pm 
Mirka Suwarska napisał(a):

Nie ma co się obrażać jak naburmuszony nastolatek, bez poczucia humoru :-)

A skąd myśl, że się obraziłem ? Stoję ponad tym, po prostu odniosłem się do komentarza Markosa.
Mirosława, a czy ty czasami nie składałaś jakiś czas temu w innym wątku publicznej deklaracji, że to twój ostatni post w moim kierunku ?

Tytuł:
PostNapisane: N sie 31, 2014 6:23 pm 
Blood Brothers + Admin

A skąd myśl, że się obraziłem ? Stoję ponad tym, po prostu odniosłem się do komentarza Markosa.
Mirosława, a czy ty czasami nie składałaś jakiś czas temu w innym wątku publicznej deklaracji, że to twój ostatni post w moim kierunku ?

Jest sprzeczność w Twoim wpisie.
Stwierdziłeś wcześniej, że Twoje gusta nie są powodem do tego, aby Cię obrażać. Chyba, że miałeś na myśli jakiegoś innego człowieka.
Niby stoisz ponad tym, ale jednak komentujesz, same sprzeczności :)

Tytuł:
PostNapisane: N sie 31, 2014 7:59 pm 
Mirosława kompletnie nie rozumiem twojego wpisu ? Wybacz, ale nie kumam co miałaś na myśli.

To może inaczej, tak uważam, że o gustach się ciężko dyskutuje, a tym bardziej, nie jest to podstawa do obrażania kogoś, tyczy się to komentarza Marka, który nic nie wnosi do wątku, a jest jedynie trollowaniem, a nie Markosa. Jemu też odp. dlaczego oddałem głos na kogoś innego niż Springsteena, i przede wszystkim, nie czuję się obrażony, gdyż stoję ponad komentarzem Marka, mam poważniejsze sprawy na głowie, niż jego komentarze, dlatego też nie odp. na jego zaczepkę.

Czy tu jest sprzeczność ? Jeśli tak uważasz, to pozwolę to sobie zgonić na długi weekend i zmęczenie.
Zakończenie tej wymiany znajdziesz w wiadomości prywatnej, trochę zeszliśmy z tematu.

Tytuł:
PostNapisane: N sie 31, 2014 8:11 pm 
Blood Brothers + Admin

Mirosława kompletnie nie rozumiem twojego wpisu ? Wybacz, ale nie kumam co miałaś na myśli.

To może inaczej, tak uważam, że o gustach się ciężko dyskutuje, a tym bardziej, nie jest to podstawa do obrażania kogoś, tyczy się to komentarza Marka, który nic nie wnosi do wątku, a jest jedynie trollowaniem, a nie Markosa. Jemu też odp. dlaczego oddałem głos na kogoś innego niż Springsteena, i przede wszystkim, nie czuję się obrażony, gdyż stoję ponad komentarzem Marka, mam poważniejsze sprawy na głowie, niż jego komentarze, dlatego też nie odp. na jego zaczepkę.

Czy tu jest sprzeczność ? Jeśli tak uważasz, to pozwolę to sobie zgonić na długi weekend i zmęczenie.
Zakończenie tej wymiany znajdziesz w wiadomości prywatnej, trochę zeszliśmy z tematu.

Cytujesz wypowiedź Markosa i próbujesz mnie teraz przekonać, że to komentarz do wypowiedzi Marka ? :shock: :shock: :shock:
Cytuję, żeby nie było wątpliwości Twoją wypowiedź, którą skomentowałam, nie ma to związku żadnego z wypowiedzią Marka:

Miałeś na myśli to co napisałeś, widać to czarno na białym i nie ma co dorabiać ideologii do tego i odwracać tzw. kota ogonem.
Z gustami się nie dyskutuje jak najbardziej, nie o to Markosowi chodziło.

Jestem przekonana na 100%, że nikt z tego forum nie skomentowałby tak tego żartobliwego wpisu Markosa o dywersji, jak Ty to zrobiłeś.
Niby jak żart Markosa o nim świadczy ? :roll:

Tytuł:
PostNapisane: N sie 31, 2014 9:03 pm 

Cytujesz wypowiedź Markosa i próbujesz mnie teraz przekonać, że to komentarz do wypowiedzi Marka ? :shock: :shock: :shock:
Cytuję, żeby nie było wątpliwości Twoją wypowiedź, którą skomentowałam, nie ma to związku żadnego z wypowiedzią Marka:

Miałeś na myśli to co napisałeś, widać to czarno na białym i nie ma co dorabiać ideologii do tego i odwracać tzw. kota ogonem.
Z gustami się nie dyskutuje jak najbardziej, nie o to Markosowi chodziło.

Jestem przekonana na 100%, że nikt z tego forum nie skomentowałby tak tego żartobliwego wpisu Markosa o dywersji, jak Ty to zrobiłeś.
Niby jak żart Markosa o nim świadczy ? :roll:

co ?
Nie, nie, nie
Cytuje Markosa, i odp. Markosowi. Jak skomentowałem żartobliwy wpis Markosa o dywersji ? Normalnie, bez dwuznaczności, dlaczego. Nie miałem nic na myśli, ani podtekstów.

"przepraszam, ale człowiek się zmienia, jak i jego gusta"

Jednocześnie odp. JEMU, że uważam, że czyjeś poglądy nie są powodem do tego aby kogoś obrażać, co starał się według mnie zrobić Marek

"ale nie jest to chyba powód do tego aby go obrażać ? Bo komentarz taki jak ten powyższy świadczy tylko o komentującym..."

Teraz rozumiesz ? Przeczytaj jeszcze raz - piszę czarno na białym

"powyższa wypowiedź" - a powyższa wypowiedź jest Marka a nie Markosa.

Tak ?
Tak.

Szkoda, że nie potrafisz dotrzymać deklaracji, tylko mieszasz, i mieszasz. Czy ty masz jakiś kompleks mojej osoby ??? Ciągle się wtrącasz i mieszasz.

Pa Pa

Tytuł:
PostNapisane: N sie 31, 2014 9:09 pm 
Marek Biernacki napisał(a):

a nie czasem może kontestacją ???

Tytuł:
PostNapisane: N sie 31, 2014 9:11 pm 
Mirosława, dla ułatwienia, teraz odp. Markowi.
Ps. nie, nie czuję się obrażony, ani nic podobnego. Ma prawo do swojego zdania na mój temat. Nie jest to powód do obrażania się.

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 01, 2014 9:18 am 
Blood Brothers + Admin

co ?
Nie, nie, nie
Cytuje Markosa, i odp. Markosowi. Jak skomentowałem żartobliwy wpis Markosa o dywersji ? Normalnie, bez dwuznaczności, dlaczego. Nie miałem nic na myśli, ani podtekstów.

"przepraszam, ale człowiek się zmienia, jak i jego gusta"

Jednocześnie odp. JEMU, że uważam, że czyjeś poglądy nie są powodem do tego aby kogoś obrażać, co starał się według mnie zrobić Marek

"ale nie jest to chyba powód do tego aby go obrażać ? Bo komentarz taki jak ten powyższy świadczy tylko o komentującym..."

Teraz rozumiesz ? Przeczytaj jeszcze raz - piszę czarno na białym

"powyższa wypowiedź" - a powyższa wypowiedź jest Marka a nie Markosa.

Tak ?
Tak.

Szkoda, że nie potrafisz dotrzymać deklaracji, tylko mieszasz, i mieszasz. Czy ty masz jakiś kompleks mojej osoby ??? Ciągle się wtrącasz i mieszasz.

Pa Pa

Będę się wtrącała tak długo jak będę miała na to ochotę.
Jeśli ja w Twoim odczuciu jestem rozwydrzoną nastolatką, to mnie wolno nazwać Cię naburmuszonym nastolatkiem.

Jesteś podobno zwolennikiem wolności dyskusji czy jednak nie ? odbierasz mi prawo głosu ?

Starałam się w swoim poście wyżej pokazać, że jesteś nieprecyzyjny w swojej wypowiedzi, co widać czarno na białym.
Twoje kolejne wyjaśnienie jest tylko jednym wielkim chaosem.

Prześledź jeszcze raz ten wątek począwszy od wpisu Markosa o dywersancie, spokojnie bez emocji, na pewno w końcu przyznasz, że Twój komentarz o gustach, obrażaniu człowieka dotyczył tego wpisu, bo właśnie ten wpis zacytowałeś.
Wpis Marka nie ma tu nic do rzeczy, gdyż On nie komentował niczyich gustów.

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 01, 2014 9:28 am 
widzę, że siedzisz w mojej głowie, i wiesz lepiej ode mnie co myślę, i co chcę powiedzieć.
powtórzę

"powyższa wypowiedź" - a powyższa wypowiedź była wypowiedzią Marka a nie Markosa. Tak ciężko ci idzie to zrozumieć ?

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 01, 2014 9:37 am 
Może moderator zajmie się tym wątkiem i zrobi porządek ? Trochę odbiegliśmy od tematu. Osobiście nie mam problemu z Mirosławą, i mogę tak dalej, ale robi to się śmieszne, i czas aby moderator to zamknął, chyba, że się mylę, i jedziemy dalej, byle były kliknięcia.

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 01, 2014 10:24 am 
Blood Brothers + Admin

widzę, że siedzisz w mojej głowie, i wiesz lepiej ode mnie co myślę, i co chcę powiedzieć.
powtórzę

"powyższa wypowiedź" - a powyższa wypowiedź była wypowiedzią Marka a nie Markosa. Tak ciężko ci idzie to zrozumieć ?

Bardzo ciężko :) choć staram się usilnie zrozumieć co Ci siedzi w głowie, skoro tak reagujesz na taki wpis jak ten o dywersancie, z uśmiechem na końcu.

Też powtórzę ostatni raz, bo widać iż dalsza wymiana zdań to walka z wiatrakami.
Napisałam wczoraj, że jesteś naburmuszonym nastolatkiem, bo zacytowaną przez siebie wypowiedź Markosa o dywersancie, opatrzyłeś komentarzem iż z powodu takiego a nie innego gustu nie wolno obrażać człowieka i że to świadczy o komentującym (dotąd nie wiem jak to świadczy o komentującym, że sobie zażartował).
Przy czym Marek nie wypowiadał się o niczych gustach.

Konkluzja jest taka, że ktoś tutaj Dominiku nie zna się na żartach, i tyle.

Moderator to tutaj nie ma nic do roboty, nikt nikogo nie obraził jak sam stwierdziłeś, nie użyto niecenzuralnych słów. Nie został naruszony regulamin.

Nie nazwałabym Cię nigdy naburmuszonym nastolatkiem, ale Ty sam zaproponowałeś tę formę odnoszenia się do rozmówcy, nazywając mnie rozwydrzoną nastolatką.

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 01, 2014 10:40 am 
Wszystko pięknie tylko, że brniesz, i uparcie nie chcesz przyjąć do wiadomości, że tak jak pisałem wcześniej odp. Markosowi, jednocześnie odnosząc się do obraźliwego powyższego stwierdzenia Marka, które pod moim adresem kierował już wcześniej w innym wątku. Wypowiedź składał się z 2 części.

Jeśli nie rozumiesz czyjeś wypowiedzi, to zapytaj zanim zaczniesz wyciągać pochopnie błędne wnioski.
To tyle. Zapytaj jak nie rozumiesz, a potem komentuj, oszczędzisz nam wszystkim podobnej farsy.

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 01, 2014 11:40 am 
Blood Brothers + Admin

Wszystko pięknie tylko, że brniesz, i uparcie nie chcesz przyjąć do wiadomości, że tak jak pisałem wcześniej odp. Markosowi, jednocześnie odnosząc się do obraźliwego powyższego stwierdzenia Marka, które pod moim adresem kierował już wcześniej w innym wątku. Wypowiedź składał się z 2 części.

Jeśli nie rozumiesz czyjeś wypowiedzi, to zapytaj zanim zaczniesz wyciągać pochopnie błędne wnioski.
To tyle. Zapytaj jak nie rozumiesz, a potem komentuj, oszczędzisz nam wszystkim podobnej farsy.

Brnę, bo nie lubię jak mi ktoś coś wmawia i będę o to się zawsze spierać, nie dla zasady, dla ścisłości.
Nadal nie mogę zgodzić się z Tobą, widzę że zgubiłeś już chronologię swoich wypowiedzi w tym wątku.

W którym miejscu w tej Twojej wypowiedzi odnosisz się do wpisu Marka ? nie pada tu Jego imię, nie ma tu ani jednego Jego słowa.
Właśnie o ten post cały czas chodzi i chodziło od początku, bo właśnie ten wpis skomentowałam wczoraj. Nie widzę tu żadnego nawiązania do wcześniejszych wpisów Marka:

Twoja wypowiedź pod adresem Markosa składała się z jednej części, do której się odniosłam. Twoje dodatkowe wyjaśnienia pojawiły się w trakcie naszej niewątpliwie pasjonującej wymiany zdań.
Może należało odrazu zacytować dodatkowo ten "powyższy wpis", na który się powołujesz wielokrotnie i podać odnośnik do tego innego wątku, w którym Marek Cię obraził.
Twoja myśl byłaby wówczas przejrzysta i jasna.

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 01, 2014 11:53 am 
odp.

"W którym miejscu w tej Twojej wypowiedzi odnosisz się do wpisu Marka" - pisząc pod jego postem "Bo komentarz taki jak ten powyższy" przecież to jasne.

"Może należało odrazu zacytować dodatkowo ten "powyższy wpis" - nie, nie należało od razu go zacytować, gdyś stoję ponad takimi postami, co również wspomniałem wcześniej, i nie będę z nimi dyskutował.

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 01, 2014 11:58 am 
Blood Brothers + Admin

odp.

"W którym miejscu w tej Twojej wypowiedzi odnosisz się do wpisu Marka" - pisząc pod jego postem "Bo komentarz taki jak ten powyższy" przecież to jasne.

Może należało odrazu zacytować dodatkowo ten "powyższy wpis" - nie, nie należało od razu go zacytować, gdyś stoję ponad takimi postami, co również wspomniałem wcześniej, i nie będę z nimi dyskutował.

Jasna sprawa teraz, czyli komentujesz nie komentując, cytujesz nie cytując, dyskutujesz nie dyskutując, pozazdrościć takiej umiejętności :-)

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 01, 2014 12:04 pm 
dziękuje, ale to żadna umiejętność, a logiczne myślenie i czytanie ze zrozumieniem. Marek i Markos jakoś nie mają z tym problemu.

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 01, 2014 12:14 pm 
Blood Brothers + Admin

odp.

Nie jest jasne, jest pokrętne.
Logiczne myślenie pozwala natomiast wyciągnąć wniosek, że jeśli we własnym poście cytujesz czyjąś wypowiedź, w tym wypadku Markosa, jak tutaj:

i dodajesz tekst, który aby nie było wątpliwości zaznaczyłam na czerwono, to wyraźnie komentujesz tekst tej cytowanej osoby, szczególnie że ta "powyższa wypowiedź" Marka nie dotykała kwestii gustów, więc trudno Twój wpis wiązać dodatkowo z wpisem Marka :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Dla ścisłości cytuję tę "powyższą wypowiedź" Marka:

Marek Biernacki napisał(a):

Ostatnio edytowano Pn wrz 01, 2014 12:28 pm przez Mirka Suwarska, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 01, 2014 12:27 pm 
Wychowanie i ze względu na szacunek do starszych oraz kobiet, odpuszczam.
Masz racje.

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 01, 2014 12:30 pm 
Markos, jeśli również nie rozumiesz, to 2. część mojego komentarza nie dotyczyła Ciebie a Marka.

Pozdrawiam
Dominik

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 01, 2014 12:55 pm 
Blood Brothers + Admin

Wychowanie i ze względu na szacunek do starszych oraz kobiet, odpuszczam.
Masz racje.

Nie chodziło o to, abyś przyznał mi rację w całej tej tak na prawdę zbędnej wymianie zdań.

Chciałam uparcie (przyznaję) i konsekwentnie wykazać jak bardzo jesteś nie fair, tutaj na tym forum.
Wiele razy zarzucałeś moim wypowiedziom, że są sprzeczne. Używałeś epitetów w stylu "rozwydrzona nastolatka", gdy miałam inne zdanie od Ciebie. Zmusiłeś mnie tym samym do odwzajemnienia tych epitetów.
Nie muszę się z nikim tutaj na tym forum zgadzać, ale oczekuję szacunku, nie do starszych, ale do wszystkich.

Chciałam pokazać tą wymianą zdań tutaj, w tym wątku, jak Ty reagujesz na zwróconą uwagę, że Twoja wypowiedź jest nie jasna, nie ścisła.

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 01, 2014 2:00 pm 
Według ciebie nie była jasna, nie zapominaj proszę o tym, bo to ważna rzecz w tym wszystkim.

W stosunku do kogo jestem nie fair ? Jakoś nie otrzymałem od nikogo innego oprócz ciebie takiej uwagi.

Nie wiele razy, a dwa razy wygłosiłem, że jesteś sprzeczna, co sama przecież potwierdziłaś. A czy twoje posty nie są sprzeczne. Zaczynając tę całą dyskusję ponownie to potwierdziłaś - złożyłaś czy nie złożyłaś publicznej deklaracji, że więcej do mnie nie będziesz pisać ? Nie minął tydzień, i już mnie cytujesz, nie rozumiejąc w ogóle mojej wypowiedzi. No czy to nie jest sprzeczne ? Przyznaj sama, tak szczerze.

Wszystkich szanuje, co również wielokrotnie podkreślałem, również Ciebie. Mogę, i nie zgadzam się z twoimi wypowiedziami, ale je szanuję, jak Marka, Jacka itd. Jakoś nikt inny, ponownie oprócz ciebie, nie zgłosił, że czuje się przeze mnie obrażony. To adresaci moich komentarzy nie czują się obrażeni, ale ty wiesz od nich lepiej, że są tak ?

Jak zareagowałem na zwróconą mi uwagę ? Normalnie, grzecznie, wyjaśniłem dlaczego tak a nie inaczej zagłosowałem. Ponownie, to tylko według ciebie, bo nie zrozumiałaś co napisałem, uniosłem się. Zamiast zapytać, to wygłosiłaś błędny, pochopnie wygłoszony osąd, nie rozumiejąc przesłania, a potem walczysz wmawiając mi, że wiesz lepiej ode mnie, co miałem na myśli, a jak ci odp. że źle mnie rozumiesz, to ty dalej, że nie.

Dla mnie problem leży po twojej stronie do mojej osoby, już się powoli boję odezwać w jakimkolwiek wątku, przed obawa, że zaraz znajdzie się tam twój post...

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 01, 2014 5:36 pm 
Blood Brothers + Admin

Nie obchodzi mnie jak inni odbierają Twoje wypowiedzi, za nikogo się nie wypowiadam. Ja je tak odbieram, negatywnie i mam do tego prawo.
Nie składałam żadnych deklaracji, jesteś w błędzie, napisałam, że pozostawię Twoją wypowiedź bez komentarza jedynie w tym wątku:
http://www.springsteen.pl/forum/viewtop ... 3145#43145
Będę nadal komentowała Twoje wypowiedzi jeśli uznam za stosowne.

Ja jestem świadoma swoich problemów, obawiam się że Ty nie jesteś świadom swoich.

Na przyszłość jak kogoś cytujesz i komentujesz to sprawdź czy to jedna i ta sam osoba, bo z tego wyniknął cały problem.

To tyle w tej sprawie.

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 01, 2014 7:35 pm 

Na przyszłość jak kogoś cytujesz i komentujesz to sprawdź czy to jedna i ta sam osoba, bo z tego wyniknął cały problem.

co ty znowu za brednie wypisujesz ? co jeszcze wymyślisz w tej materii ?

Mirka Suwarska napisał:

Nie składałam żadnych deklaracji, jesteś w błędzie, napisałam, że pozostawię Twoją wypowiedź bez komentarza jedynie w tym wątku:
http://www.springsteen.pl/forum/viewtop ... 3145#43145

jedynie w tym wątku ??

cytuje według oryginału

"Dlatego też odpowiadam ostatni raz na Twój post do mnie skierowany."

Jak to nie jest deklaracja, to ja już nie wiem co nią jest.

Napisałem wszystko co miałem w tej sprawie do powiedzenia, jeśli ty nie umiesz dotrzymać swoich deklaracji, to ułatwię ci, i zrobię to za ciebie.
Jesteśmy całkowicie odmienni, różni nas wszystko, od światopoglądu przez poziom osłuchania muzycznego a na wieku kończąc, dalsza dyskusja z tobą nie ma sensu, jest to mój ostatni komentarz w twoim kierunku.

Strefa czasowa: UTC [ DST ]