Forum dyskusyjne BLOOD BROTHERS

- polskiego fanklubu Bruce'a Springsteena i The E Street Band
Teraz jest Pn sty 22, 2018 5:17 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 01, 2014 10:12 am 
Blood Brothers + Admin

iza&michael napisał(a):
Summertime Bruce ?
Plotka niesie - Hamburg 6 lipca...bilety w sprzedaży w przyszłym tygodniu...plotka...
Wolę letnie koczowanie niż zimowe. ;)
ps: ale nadal bardziej wierzę w trasę jesienno - zimową.

Ciąg dalszy spekulacji:
http://wap.bild.de/bild/json.bild.de/se ... 932/7.html
a na niemieckim eventimie pojawił się ticket-alarm :-)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 01, 2014 11:50 am 
Niezmordowany forumowicz

Koleżanka wysłała nam wczoraj wiadomość o Hamburgu właśnie z Bilda. Zobaczymy, czy to się potwierdzi...
Mój początkowy scenariusz dla Bruce'a ;) zakładał krótka wizytę latem w Europie - głównie festiwale. A następnie trasę po europejskich halach późną jesienią...wolę hale od stadionów...tylko to koczowanie na zimnie... :roll:
Jeśli ma być "coś" latem, to powinni to niedługo ogłosić...
Po Bruce'ie można spodziewać się wszystkiego. ;)

Tytuł:
PostNapisane: So mar 01, 2014 3:58 pm 
Blood Brothers

Imtech Arena - to chyba inny obiekt niż w 2008 roku ?
Ale okoliczności przyrody zachęcają do koczowania .
korekta - ten sam tylko inna nazwa

Ostatnio edytowano So mar 08, 2014 10:01 am przez Marek Biernacki, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 05, 2014 2:28 pm 
Niezmordowany forumowicz

Kolejna data w Stanach:
6 kwietnia - Dallas. Bruce wystąpi na NCAA March Madness Music Festival. Trzy dni muzyki za darmo (festiwal, który o ile mi wiadomo towarzyszy NCAA Final Four Men’s Basketball Championship). Bruce & Co zagrają na zakończenie festiwalu (przed nimi na scenie zespół fun.).

Rozkład jazdy na dzień dzisiejszy:

6 Apr, 2014 Dallas, TX-Reunion Park March Madness Music Fest
8 Apr, 2014 Cincinnati, OH-US Bank Arena
12 Apr, 2014 Virginia Beach, VA-Farm Bureau Live at Virginia Beach
15 Apr, 2014 Columbus, OH-Nationwide Arena
17 Apr, 2014 Nashville, TN-Bridgestone Arena
19 Apr, 2014 Charlotte, NC-Time Warner Cable Arena
22 Apr, 2014 Pittsburgh, PA-Consol Energy Center
24 Apr, 2014 Raleigh, NC-PNC Arena
26 Apr, 2014 Atlanta, GA-Aaron's Amphitheatre at Lakewood
29 Apr, 2014 Sunrise, FL-BB&T Center
1 May, 2014 Tampa, FL-MidFlorida Credit Union Amphitheatre
3 May, 2014 New Orleans, LA-Fair Grounds Race Course New Orleans Jazz Fest
6 May, 2014 Houston, TX-Cynthia Woods Mitchell Pavilion
13 May, 2014 Albany, NY-Times Union Center
14 May, 2014 Hershey, PA-Hersheypark Stadium
17 May, 2014 Uncasville, CT-Mohegan Sun Arena
18 May, 2014 Uncasville, CT-Mohegan Sun Arena

Ostatnio edytowano Śr mar 05, 2014 4:16 pm przez iza&michael, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 05, 2014 2:36 pm 
Mr. Darkness

Ciekawe, co przyniosą kolejne miesiące jeśli chodzi o Springsteena.
Z jednej strony trasa, z drugiej sporo planów dotyczących archiwalnych wydawnictw. Mam nadzieję, że do kwietnia pojawią się jakieś newsy...

Tytuł:
PostNapisane: So mar 22, 2014 9:38 pm 
Blood Brothers + Admin

To może nie jest odpowiedni dział, ale co tam ! w końcu Adminowi wolno :-)
dostałam ten link od jednej z Sióstr BB:
https://www.youtube.com/watch?v=FkTp0qG ... e=youtu.be
i od razu zamarzyłam sobie o takim spotkaniu fanklubowym,
na którym też tak razem zaśpiewamy :-)

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 24, 2014 8:21 pm 
Blood Brothers

piękne...bycie fanem Bruce'a jest cudowne :)

Tytuł:
PostNapisane: So mar 29, 2014 11:51 am 
Niezmordowany forumowicz

Nadal wierzę w plotkę z Kilkenny - o jesiennej trasie po Europie. I letnich stadionowych koncertach w 2015. I więcej dat w Stanach - pojawiła się plotka o festiwalu w San Francisco:
http://radioalice.cbslocal.com/2014/03/ ... 2014-acts/
Outsidelands Festival (plakat podobno podrobiony, ale plotka "żywa")

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 01, 2014 10:54 am 
Niezmordowany forumowicz

Bruce zamiast Stonesów na Stadionie Narodowym?

Myślicie, że to żart primaaprilisowy?

http://wyborcza.pl/1,75478,15720930,_Th ... owym_.html

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 01, 2014 10:58 am 
Blood Brothers

jak co roku 1 kwietnia...

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 01, 2014 11:01 am 
Mr. Darkness

Całe szczęście, że dziś 1 kwietnia...

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 01, 2014 12:57 pm 
Debiutant

Najwyższy czas! Wierzę, że to nie jest żaden żart, już wcześniej ukazywały się artykuły, w których gdybano, kiedy i czy to będzie tego lata, Bruce przyjedzie do Polski.
W związku z tym, że TRS odwołali wiele koncertów po tragicznej śmierci partnerki jednego z nich, myślę że organizatorzy mogli pozyskać Bruce`a!

Trzymam kciuki! Wtedy nie zatrzyma mnie nic i w Warszawie się pojawię!

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 01, 2014 1:32 pm 
Blood Brothers + Admin

A swoją drogą to mnie, fankę artysty, wkurzają takie żarty, dlaczego akurat Bruce'a sobie na żart primia aprilisowy wybrali :evil: :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 01, 2014 2:58 pm 
Blood Brothers

każdy żart jest dobry , o ile nie obrażą kogoś imiennie . np. dowcipy z branży audio : wzmacniacza bez zasilania czy gramofon trzymający płyty za pomocą próżni.

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 01, 2014 5:31 pm 
Blood Brothers

Mirka Suwarska napisał(a):
A swoją drogą to mnie, fankę artysty, wkurzają takie żarty, dlaczego akurat Bruce'a sobie na żart primia aprilisowy wybrali :evil: :D

Znaczy się: wiedzą kto On :P, mnie to cieszy :P :P.

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 02, 2014 7:58 am 
Blood Brothers + Admin

Czy ktoś widział sprostowanie do tej wiadomości ? może to jednak nie był żart :-) :P

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 02, 2014 8:22 am 
Debiutant

4 Czerwca 2014 to 30 rocznica ukazania się Płyty Sławnej płyty Bruca , to wszystko jakoś pasuje - Do zobaczenia na Narodowym.

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 02, 2014 9:35 am 
Blood Brothers

faktycznie nie ma sprostowania żartu, ale tez w programie imprez na basenie narodowym pod datą 4 czerwca nic nie figuruje. Nalezy również zauważyć że to termin po koncertach amerykańskich .

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 02, 2014 9:45 am 
Niezmordowany forumowicz

Bruce, na Narodowym, za darmo :-) :D ?

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 02, 2014 10:11 am 
Mr. Darkness

Dziś była aktualizacja newsa. Dziwna sprawa...

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 02, 2014 11:26 am 
Niezmordowany forumowicz

:) Wolę koncert w hali, ale wcale nie pogniewam się o dodatkowy na stadionie w Polsce. ;) Ciekawe, czy sam Bruce już wie cos o tym...

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 02, 2014 11:35 am 
Mr. Darkness

iza&michael napisał(a):
:) Wolę koncert w hali, ale wcale nie pogniewam się o dodatkowy na stadionie w Polsce. ;) Ciekawe, czy sam Bruce już wie cos o tym...

Pewnie tyle wie, ile o koncercie, który ma dać na początku lipca w Hamburgu... ;)

Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 03, 2014 1:34 pm 
Początkujący forumowicz

Jeśli to okaże się prawdą (w co szczerze powątpiewam) to perspektywa koncertu na Narodowym wywołuje u mnie mieszane uczucia... Ten stadion - choć niebrzydki - nie nadaje się na wielkie muzyczne imprezy – to trzeba powiedzieć wprost!!! Z akustycznego punktu widzenia to jedna wielka porażka choć lepiej użyć określenia bardziej dosadnego – Akustyczna KUPA. Widziałem McCartneya i Watersa - choć Panowie dali z siebie wszystko to jakość dźwięku w obydwu przypadkach to jakieś wielkie nieporozumienie. Znajomi byli na DM i Coldplayu – wyrażali podobne zdanie. Jak McCartneya odebrałem jeszcze siłą euforii i olbrzymich wzruszeń to Rogera, którego widziałem w Łodzi kilka lat wcześniej już bardziej na chłodno. Gdybym nie znał płyty The Wall na pamięć miałbym problem ze zrozumieniem słów – właściwie to bardziej odtwarzałem sobie w głowie dobrze znane mi dźwięki. Nikt mi nie wmówi że to wina dźwiękowców, że złego miejsca, sprzętu itp. Mówimy o Beatlesie i Floydzie którzy otaczają się chyba ekipą najlepszych fachowców, prawda? McCartney przed koncertem powiedział – macie bardzo ładny stadion tylko trochę odbija dźwięk ale nasz dźwiękowiec postara się jakoś temu zaradzić. Cóż… Nie udało się. Mój znajomy miał przyjemność przeprowadzić wywiad z gitarzystą Watersa - Snowy White’m tuż przed warszawskim koncertem. Ten powiedział mu że mają straszne problemy z dźwiękiem, że liczą na to że wypełniony stadion jakoś sobie poradzi. Było jeszcze gorzej… Wystarczyło poczytać rożne fora po tych imprezach by od razu wyłapać że rzeczywiście coś jest na rzeczy. Aż strach pomyśleć co będzie się działo na festiwalu z Metellicą w roli głównej, który odbędzie się już za niedługo…
Aż wierzyć się nie chce że w dzisiejszych czasach bazując na doświadczeniach minionych pokoleń na współczesnej technologii i technice nie można było stworzyć stadionu (dodajmy NARODOWEGO)z prawdziwego zdarzenia. Architekci starożytnej Grecji osiągali lepsze efekty niż współcześni inżynierowie wyposażeni w nowoczesny sprzęt. Dlatego perspektywę koncertu Bossa w tym miejscu budzi mój wewnętrzny sprzeciw bo wiem że po koncercie zamiast szczęśliwym (jak to miało już miejsce kilkakrotnie na różnych tourach europejskich) wyjdę wściekły nie na muzyka a na kogoś bliżej niezdefiniowanego, który swoim partactwem zepsuł a przynajmniej znacznie oszpecił piękny wieczór i wysiłki artysty. Nie chcę też wyjść w tej chwili na czepialskiego marudera, po prostu widziałem w swoim życiu blisko 200 koncertów (cóż, taka droga pasja od pierwszej połowy lat 90 i koncercie w Budapeszcie Briana Maya – muzyka to całe moje życie a wiadomo ze najlepiej smakuje w wersji live). Oczywiście zdarzają się miejsca średnio nagłośnienie – powiedzmy że nie zawsze jestem w muzycznym niebie ale tak źle przygotowanego – po prostu nieprzystosowanego miejsca nie zaliczyłem. No może berlińska Arena na której byłem 3 krotnie. W każdym przypadku podobna masakra…
Po drugie (i to może powód istotniejszy i chyba bardziej mi doskwierający niż Stadion Kupa) nie wierzę że w Polsce bylibyśmy w stanie zapełnić cały tak duży obiekt. Oczywiście bardzo chciałbym się mylić. Bardzo… Po tych 2 Warszawskich gdzie bilety na akustyczne koncerty można było zakupić w dniu występu w kasach niewielkiej Sali Kongresowej przestałem mieć złudzenia co do naszego kraju i tego że kiedykolwiek uda się zorganizować płatny, duży koncert Bossa. Ktoś powie – to były koncerty akustyczne, bez E Street Bandu to inny odbiór, bla, bla, bla. Ja mówię - guzik prawda! Do Polski przyjeżdża BRUCE SPREENGSTEEN a my nie potrafimy sprzedać 2 koncertów w niewielkiej kongresowej? I to w latach gdy najazd zagranicznych gwiazd na nasz kraj dopiero się rozpoczynał? Spójrzmy prawdzie w oczy - w naszym kochanym grajdole Boss, Bowie czy The Who to artyści, których nie tworzą ekstraklasy (dla mnie to 3 najbardziej niedocenianych artystów w naszym kraju) Niestety... Przyznaję to z bólem serca. Widzę to po swoich znajomych i to nie przypadkowych osobach słuchających muzyki od święta ale powiedzmy - wyrobionych muzycznie. Przegrywałem dziesiątki płyt rożnym ludziom licząc że zarażę ich muzyką ww. artystów i swoją pasją. Usłyszałem fajne ale jakoś mnie to nie rusza… Ok. Nie wszystkim musi się podobać to co mnie. Natomiast ten procent u nas jest moim zdaniem zbyt wysoki. Obserwuję to już od kilku lat. Nie mam tu na myśli pokolenia 20+ a raczej 30 i 40+. Nie do końca wiem na czym to wszystko polega i dlaczego tak właśnie się dzieje. Muzyczna Trojka nie grała odpowiednio często, Kaczkowski nie opowiadał w swoich słynnych audycjach wystarczająco namiętnie, na listach nie zagościł odpowiedni długo jakiś hit, który porwał tłumy? Przecież każdy z wymienionych przeze mnie artystów miał multi platynowe płyty? No nie mam pojęcia… Jak to jest że np. na koncert Bowiego, który miał się odbyć z końcem lat 90 w naszym kraju sprzedano 1500 biletów…??? Tu zgadzam się z Muńkiem, który gdzieś tam napisał że to co się stało to obciach 10lecia. Że The Who omijają szerokim łukiem nasz kraj choć okazja do ich zaproszenia była niejedna? Ta sama ekipa zasłuchująca się Zeppelinami, Purplami, rockiem progresywnym, znająca na pamięć Beatlesów, Stonesów odpowiada mi: „znam może 1 kawałek The Who” . Tak samo z Bossem. Tylko „Streets of…” i może jeszcze 2 kawałki z „Born in the USA”. Bruce zapełnia duże stadiony naszych sąsiadów a o koncercie w naszym kraju czytamy tylko co chwila jakieś wyssane z palca plotki. Artyści ww. to mega gwiazdy. Sprzedają (lub sprzedawali) miliony płyt. Trasy cieszą się wciąż sporym powodzeniem. Wszystko fajnie – cały ten ich show business hula że aż miło - tylko nie u nas…
Przepraszam za ten zdecydowanie przydługi post ale od pewnego czasu reaguję oburzeniem gdy słyszę o kolejnych koncertach na Narodowym. A gdy w to wszystko bardziej lub mniej prawdziwie zostaje wplątany mój ulubiony artysta – po prostu szlag mnie na miejscu trafia 
Pozdrawiam Wszystkich!

Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 04, 2014 9:35 am 
Blood Brothers + Admin

Jeśli ktoś ma dostęp to Fejsbuka to może się wypowiedzieć dlaczego Bruce powinien przyjechać do Polski, na profilu wydawnictwa In Rock/Vesper.
Przy okazji można wygrać biografię :-)

https://www.facebook.com/11361938868949 ... =1&theater

Ostatnio edytowano So kwi 05, 2014 1:27 pm przez Mirka Suwarska, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 04, 2014 9:42 pm 
Rafał Bazanek napisał(a):
Jeśli to okaże się prawdą (w co szczerze powątpiewam) to perspektywa koncertu na Narodowym wywołuje u mnie mieszane uczucia... Ten stadion - choć niebrzydki - nie nadaje się na wielkie muzyczne imprezy – to trzeba powiedzieć wprost!!! Z akustycznego punktu widzenia to jedna wielka porażka choć lepiej użyć określenia bardziej dosadnego – Akustyczna KUPA. Widziałem McCartneya i Watersa - choć Panowie dali z siebie wszystko to jakość dźwięku w obydwu przypadkach to jakieś wielkie nieporozumienie. Znajomi byli na DM i Coldplayu – wyrażali podobne zdanie. Jak McCartneya odebrałem jeszcze siłą euforii i olbrzymich wzruszeń to Rogera, którego widziałem w Łodzi kilka lat wcześniej już bardziej na chłodno. Gdybym nie znał płyty The Wall na pamięć miałbym problem ze zrozumieniem słów – właściwie to bardziej odtwarzałem sobie w głowie dobrze znane mi dźwięki. Nikt mi nie wmówi że to wina dźwiękowców, że złego miejsca, sprzętu itp. Mówimy o Beatlesie i Floydzie którzy otaczają się chyba ekipą najlepszych fachowców, prawda? McCartney przed koncertem powiedział – macie bardzo ładny stadion tylko trochę odbija dźwięk ale nasz dźwiękowiec postara się jakoś temu zaradzić. Cóż… Nie udało się. Mój znajomy miał przyjemność przeprowadzić wywiad z gitarzystą Watersa - Snowy White’m tuż przed warszawskim koncertem. Ten powiedział mu że mają straszne problemy z dźwiękiem, że liczą na to że wypełniony stadion jakoś sobie poradzi. Było jeszcze gorzej… Wystarczyło poczytać rożne fora po tych imprezach by od razu wyłapać że rzeczywiście coś jest na rzeczy. Aż strach pomyśleć co będzie się działo na festiwalu z Metellicą w roli głównej, który odbędzie się już za niedługo…
Aż wierzyć się nie chce że w dzisiejszych czasach bazując na doświadczeniach minionych pokoleń na współczesnej technologii i technice nie można było stworzyć stadionu (dodajmy NARODOWEGO)z prawdziwego zdarzenia. Architekci starożytnej Grecji osiągali lepsze efekty niż współcześni inżynierowie wyposażeni w nowoczesny sprzęt. Dlatego perspektywę koncertu Bossa w tym miejscu budzi mój wewnętrzny sprzeciw bo wiem że po koncercie zamiast szczęśliwym (jak to miało już miejsce kilkakrotnie na różnych tourach europejskich) wyjdę wściekły nie na muzyka a na kogoś bliżej niezdefiniowanego, który swoim partactwem zepsuł a przynajmniej znacznie oszpecił piękny wieczór i wysiłki artysty. Nie chcę też wyjść w tej chwili na czepialskiego marudera, po prostu widziałem w swoim życiu blisko 200 koncertów (cóż, taka droga pasja od pierwszej połowy lat 90 i koncercie w Budapeszcie Briana Maya – muzyka to całe moje życie a wiadomo ze najlepiej smakuje w wersji live). Oczywiście zdarzają się miejsca średnio nagłośnienie – powiedzmy że nie zawsze jestem w muzycznym niebie ale tak źle przygotowanego – po prostu nieprzystosowanego miejsca nie zaliczyłem. No może berlińska Arena na której byłem 3 krotnie. W każdym przypadku podobna masakra…
Po drugie (i to może powód istotniejszy i chyba bardziej mi doskwierający niż Stadion Kupa) nie wierzę że w Polsce bylibyśmy w stanie zapełnić cały tak duży obiekt. Oczywiście bardzo chciałbym się mylić. Bardzo… Po tych 2 Warszawskich gdzie bilety na akustyczne koncerty można było zakupić w dniu występu w kasach niewielkiej Sali Kongresowej przestałem mieć złudzenia co do naszego kraju i tego że kiedykolwiek uda się zorganizować płatny, duży koncert Bossa. Ktoś powie – to były koncerty akustyczne, bez E Street Bandu to inny odbiór, bla, bla, bla. Ja mówię - guzik prawda! Do Polski przyjeżdża BRUCE SPREENGSTEEN a my nie potrafimy sprzedać 2 koncertów w niewielkiej kongresowej? I to w latach gdy najazd zagranicznych gwiazd na nasz kraj dopiero się rozpoczynał? Spójrzmy prawdzie w oczy - w naszym kochanym grajdole Boss, Bowie czy The Who to artyści, których nie tworzą ekstraklasy (dla mnie to 3 najbardziej niedocenianych artystów w naszym kraju) Niestety... Przyznaję to z bólem serca. Widzę to po swoich znajomych i to nie przypadkowych osobach słuchających muzyki od święta ale powiedzmy - wyrobionych muzycznie. Przegrywałem dziesiątki płyt rożnym ludziom licząc że zarażę ich muzyką ww. artystów i swoją pasją. Usłyszałem fajne ale jakoś mnie to nie rusza… Ok. Nie wszystkim musi się podobać to co mnie. Natomiast ten procent u nas jest moim zdaniem zbyt wysoki. Obserwuję to już od kilku lat. Nie mam tu na myśli pokolenia 20+ a raczej 30 i 40+. Nie do końca wiem na czym to wszystko polega i dlaczego tak właśnie się dzieje. Muzyczna Trojka nie grała odpowiednio często, Kaczkowski nie opowiadał w swoich słynnych audycjach wystarczająco namiętnie, na listach nie zagościł odpowiedni długo jakiś hit, który porwał tłumy? Przecież każdy z wymienionych przeze mnie artystów miał multi platynowe płyty? No nie mam pojęcia… Jak to jest że np. na koncert Bowiego, który miał się odbyć z końcem lat 90 w naszym kraju sprzedano 1500 biletów…??? Tu zgadzam się z Muńkiem, który gdzieś tam napisał że to co się stało to obciach 10lecia. Że The Who omijają szerokim łukiem nasz kraj choć okazja do ich zaproszenia była niejedna? Ta sama ekipa zasłuchująca się Zeppelinami, Purplami, rockiem progresywnym, znająca na pamięć Beatlesów, Stonesów odpowiada mi: „znam może 1 kawałek The Who” . Tak samo z Bossem. Tylko „Streets of…” i może jeszcze 2 kawałki z „Born in the USA”. Bruce zapełnia duże stadiony naszych sąsiadów a o koncercie w naszym kraju czytamy tylko co chwila jakieś wyssane z palca plotki. Artyści ww. to mega gwiazdy. Sprzedają (lub sprzedawali) miliony płyt. Trasy cieszą się wciąż sporym powodzeniem. Wszystko fajnie – cały ten ich show business hula że aż miło - tylko nie u nas…
Przepraszam za ten zdecydowanie przydługi post ale od pewnego czasu reaguję oburzeniem gdy słyszę o kolejnych koncertach na Narodowym. A gdy w to wszystko bardziej lub mniej prawdziwie zostaje wplątany mój ulubiony artysta – po prostu szlag mnie na miejscu trafia 
Pozdrawiam Wszystkich!

Cześć.
Pytasz, dlaczego Boss nie cieszy się takim samym statusem co wymienione przez Ciebie grupy brytyjskie. Uważam, że odp. jest bardzo prosta, mieszasz gatunki, ktoś kto słucha Blues rocka bądź prog psychedelic rock nie słucha pop rocka. Inne zainteresowania.

Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 20, 2014 7:39 am 
Blood Brothers

US Tour zakończone .I co dalej ? Wielkie Nadzieje nie zawitają do Europy ? takiego przypadku nie było w histori lub od 40 lat.

Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 20, 2014 9:21 am 
Mr. Darkness

W zasadzie takiego przypadku nie było od trasy Darkness..., ale nie zapominajmy, że w 2013 roku Bruce'a z kolei nie było w Stanach. I choć trasę WB można dzielić na USA 2012/Europa 2012/USA 2012/Europa 2013, to fakt jest taki, że to mieszkańcy Ameryki Północnej mieli większe powody do narzekań.

Co dalej? Liczę na masę ciekawych archiwalnych projektów, w tym box The River, oficjalne bootlegi z poprzednich tras i DVD z tras WB/HH.

Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 21, 2014 7:13 am 
Blood Brothers

Bruce coś tam nagrywa w studio...ale trudno sie dziwic bo Boss non stop coś nagrywa :) także nie jest to żadna nowość...

Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 21, 2014 7:52 am 
Blood Brothers

Jak wiemy z książki Bruce ciągle coś nagrywa a wydaje retrospekcje :lol:
Teraz ma se odpocząc i pakować się na stary kontynent - kartę kredytową trzymam tylko dla Niego !

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 13, 2014 11:07 am 
Blood Brothers + Admin

Pojawiły się plotki (wyczytałam na FB), że Artysta wyda nową płytę na przełomie listopada/grudnia i w przyszłym roku zawita do Europy.

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 13, 2014 12:23 pm 
Mr. Darkness

Lepiej niech wyda box The River, a potem rusza w trasę (z płytą, czy bez). ;)

Tytuł:
PostNapisane: So cze 14, 2014 10:58 am 
Niezmordowany forumowicz

Od jakiegoś czasu mówi się o występie Bruce'a na Rock in Rio w Vegas w przyszłym roku.
Plotka o nowej płycie w stylu country/ folk kojarzy mi się z Seeger Session 2. Może by tak wpadli z krótką wizytą pod koniec roku do Europy, jak to było w przypadku trasy Magic... 8-)

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 25, 2014 11:55 am 
Blood Brothers

nowe plotki ( choć wyglądają na wyssane z palca ):
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater[/img]

Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 25, 2014 8:50 am 
Blood Brothers

nasilaja się plotki nt niemieckich ( 2015 ) koncertów w czerwcu...

Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 22, 2014 12:03 pm 
Blood Brothers

najnowsze plotki :
Date Location Venue
06/14 Southampton, England St. Mary's Stadium
06/17 Frankfurt, Germany Commerzbank Arena
06/19 Berlin, Germany Olympic Stadium
06/21 Scheessel, Germany (Hurricane Festival) Festival Event
06/23 Copenhagen, Denmark Parken Stadium
06/25 Leeds, England Leeds Arena
06/27 London, England (Calling Festival) Festival Event
06/29 Dublin, Ireland RDS Stadium
06/30 Dublin, Ireland RDS Stadium
07/03 Montreux, Switzerland (Montreux Jazz Festival) Festival Event
07/05 Madrid, Spain Estadio Santiago Bernabeu
07/07 Carhaix, France Festival Des Vieilles Charrues
07/09 Lisbon, Portugal Estadio Nacional
07/11 Barcelona, Spain Nou Camp
07/12 Barcelona, Spain Nou Camp
07/15 Paris, France Parc Des Princes
07/17 Helsinki, Finland Olympic Stadium
07/20 Oslo, Norway Valle Hovin
07/21 Oslo, Norway Valle Hovin
07/24 Gothenburg, Sweden Ullevi Stadium
07/25 Gothenburg, Sweden Ullevi Stadium
07/28 Milan, Italy San Siro Stadium
07/31 Rome, Italy Stadio Olimpico
08/01 Rome, Italy Stadio Olimpico
08/04 Udine, Italy Stadio Friuli
08/07 Munich, Germany Olympiastadion
08/10 Salzburg, Austria Red Bull Arena
08/14 Saint-Malo, France (La Route Du Rock Festival) Festival Event
08/17 London, England O2 Arena
08/18 London, England O2 Arena

Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 22, 2014 1:39 pm 
Mr. Darkness

Wygląda bajecznie, ale trochę nierealnie, nawet pomimo tego, że już miesiąc temu pojawiły się plotki o Goteborgu w terminie 24-25 lipca...

Tak poza tym, nie jest to przypadkiem lista, która pojawiła się już w lipcu i była tylko wymysłem autora? :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 22, 2014 6:15 pm 
Blood Brothers

Inna , ale są pojedyncze podobieństwa

PostNapisane: Pn lis 03, 2014 5:57 pm 
Blood Brothers

niestety żaden z tych obiektów nie potwierdza i nie zaprzecza tym terminom .

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC [ DST ]