Forum dyskusyjne BLOOD BROTHERS

- polskiego fanklubu Bruce'a Springsteena i The E Street Band
Teraz jest Pt kwi 27, 2018 12:04 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Czy koncert się odbędzie?...
Tak 69%  69%  [ 24 ]
Nie 20%  20%  [ 7 ]
Tak, ale jeszcze nie teraz 11%  11%  [ 4 ]
Liczba głosów : 35
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 09, 2012 8:03 pm 
Blood Brothers + Admin

Dziś miałam sen, oby proroczy :-) śniło mi się moje miasto oklejone plakatami z informacją o koncercie Bruce Springsteena w dniu 20 września 2013 r. Chciałam zaznaczyć, że sny z soboty na niedzielę się u mnie sprawdzają :-) tylko ta data nie pasuje :P :P :P

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 09, 2012 11:35 pm 
Blood Brothers

Mirko, to trzymam Cię w takim razie za słowo :D

Dopóki nie ma jasnej sytuacji co do Polski, nie mogę sobie nic postanowić, mętlik mam :( a jednocześnie Bossowy głód mnie trawi i spać nie daje :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 10, 2012 5:11 pm 
Blood Brothers + Admin

Też mam Aniu taki mętlik i pewnie stąd te sny :-)

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 10, 2012 6:46 pm 
Blood Brothers

Ten mętlik i sny to jakaś epidemia już chyba :?

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 10, 2012 7:08 pm 
Niezmordowany forumowicz

Mirka, mam nadzieję, że Twój sen się spełni !!! Czekam na potwierdzenie !! :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 10, 2012 7:18 pm 
Blood Brothers

Mirka Suwarska napisał(a):
Dziś miałam sen, oby proroczy :-) śniło mi się moje miasto oklejone plakatami z informacją o koncercie Bruce Springsteena w dniu 20 września 2013 r. Chciałam zaznaczyć, że sny z soboty na niedzielę się u mnie sprawdzają :-) tylko ta data nie pasuje :P :P :P

Ja już Mirka mówiłam co ma być w tym temacie... ma się spełnić!!! :P :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 11, 2012 10:59 am 
Blood Brothers

Wypytałem znajomych którzy zajmują się organizacją dużych koncertów w Polsce czy słyszeli żeby ktoś w branży rozmawiał z Bossem w sprawie planowanych koncertów ale nic nie słyszeli a plotki w tym środowisku rozchodzą się szybko. Albo ktoś jest bardzo dyskretny albo Bossa w Polsce nie będzie bo jeśli koncert miałby się odbyć to powinny już trwać negocjacje.

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 11, 2012 11:09 am 
Forumowicz

Ja każdego dnia sprawdzam, może juz Polska jest na liście koncertów. Kiedy nowe wieści, wypatruję i wypatruje, zastanawiam sie w jakim czasie cała trasa będzie mniej więcej wyznaczona..?
Jednak rzeczywiście cos by było slychać, gdyby Bruce miał przyjechac do Polski. A tu ani widu ani słychu...

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 11, 2012 12:36 pm 
Niezmordowany forumowicz

Zamiast trzeciego koncertu w Solnej, mogli wrzucić jeden w Gdańsku...i tak przyjechałoby dużo Skandynawii...

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 11, 2012 12:37 pm 
Mr. Darkness

iza&michael napisał(a):
Zamiast trzeciego koncertu w Solnej, mogli wrzucić jeden w Gdańsku...i tak przyjechałoby dużo Skandynawii...

I tak przyjedzie, więc po co zarabiać mniej? ;)

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 12, 2012 11:18 am 
Blood Brothers + Admin

Paweł Rost napisał(a):
Wypytałem znajomych którzy zajmują się organizacją dużych koncertów w Polsce czy słyszeli żeby ktoś w branży rozmawiał z Bossem w sprawie planowanych koncertów ale nic nie słyszeli a plotki w tym środowisku rozchodzą się szybko. Albo ktoś jest bardzo dyskretny albo Bossa w Polsce nie będzie bo jeśli koncert miałby się odbyć to powinny już trwać negocjacje.

Sądząc po reklamach koncertu Bon Jovi, to jeśli koncert Bossa miałby się w Polsce odbyć, to już powinny być dopinane ostatnie szczegóły, czyli nie ma siły by nikt nic o tym nie słyszał. Nistety obawiam się, że nasi promotorzy/organizatorzy boją się że umoczą na koncercie Bossa i nikt nawet do tego się nie przymierzał :(

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =800%2C679

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 12, 2012 4:17 pm 
Blood Brothers

mówie to od kilku lat ( a dokładnie od poczatku trasy Magic ) ale zbyt wielu myli marzenia od rzeczywistości....

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 12, 2012 7:30 pm 
Blood Brothers + Admin

Sny snami, ale ja też już nie mam nadziei na koncert w Polsce z TESB.

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 12, 2012 7:38 pm 
Blood Brothers

na podobnej zasadzie moglibysmy wykluczyc pozostale koncerty...jeszcze jest "troche" czasu... nie pojawilo sie zadne miejsce poza tymi ktore Bruce odwiedza od lat...mam na mysli kraje...i nie przypadkiem anonsowano i rozpoczeto sprzedaz juz teraz...aby dac sobie mozliwosc korygowania trasy dodajac drugi koncert w mieście...tam gdzie zainteresowanie bylo bardzo dobre i bilety swietnie sie sprzedaly tam n apierwszy ogien oglosili przyslzoroczna trase...wiec wiecej wiary w lepsze mozliwosci :)...

P.S. brak koncertu w Polsce nie oznacza konca świata a tym bardziej nie przekresla mozliwosci zobaczenia Bruce'a i TESB :)...jeszcze w dzisiejszych czasach...aby miec przyjemnosc trzeba si etroche postarac ;)

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 12, 2012 8:18 pm 
Mr. Darkness

Piotr Zięba (Smyrgu) napisał(a):
na podobnej zasadzie moglibysmy wykluczyc pozostale koncerty...jeszcze jest "troche" czasu... nie pojawilo sie zadne miejsce poza tymi ktore Bruce odwiedza od lat...mam na mysli kraje...i nie przypadkiem anonsowano i rozpoczeto sprzedaz juz teraz...aby dac sobie mozliwosc korygowania trasy dodajac drugi koncert w mieście...tam gdzie zainteresowanie bylo bardzo dobre i bilety swietnie sie sprzedaly tam n apierwszy ogien oglosili przyslzoroczna trase...wiec wiecej wiary w lepsze mozliwosci :)...

P.S. brak koncertu w Polsce nie oznacza konca świata a tym bardziej nie przekresla mozliwosci zobaczenia Bruce'a i TESB :)...jeszcze w dzisiejszych czasach...aby miec przyjemnosc trzeba si etroche postarac ;)

Dokładnie, wyłapałeś sedno sprawy w tym komentarzu, co nie zmienia jednak faktu, że fani w całej Europie zostali pokrzywdzeni takim systemem podawania dat do ich informacji.

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 13, 2012 8:50 pm 
Blood Brothers + Admin

Może namawia Bruce'a do przyjazdu do Polski ? :P :D w końcu On już się zdecydował :-)

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 13, 2012 10:34 pm 
Niezmordowany forumowicz

Jacek Kubiak napisał(a):
Piotr Zięba (Smyrgu) napisał(a):

Dokładnie, wyłapałeś sedno sprawy w tym komentarzu, co nie zmienia jednak faktu, że fani w całej Europie zostali pokrzywdzeni takim systemem podawania dat do ich informacji.

To już nie pierwszy raz...i pewnie nie ostatni...fani w Europie zasługuja na lepsze informowanie, ale coż..nie w/g ekipy Boss'a.

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 27, 2012 11:06 pm 
Aktywny forumowicz

Według mnie na koncert Bruca w Polsce jest już za późno. Koncert Depeche Mode, Watersa, Bon Jovi są od kilku tygodni reklamowane wszędzie gdzie się da ( Bon Jovi w Łodzi banner na całą kamienicę w środku miasta). Bruce jak wiemy nie jest w Polsce artystą tak popularnym jak Waters, więc logiczne, że koncert potrzebuje silnej kampanii reklamowej. Na taką jest już zwyczajnie trochę późno. Według mnie jedyna opcja to Bruce na stadionie (Poznań, Wrocław, Wawa, Gdańsk), albo na Open'er (tu już wszystko chyba ogłoszone, ,ale tutaj publika w liczbie 50 tys jest murowana) - na reklamę nie ma już czasu.

Tytuł:
PostNapisane: N gru 30, 2012 10:49 am 
Niezmordowany forumowicz

Chyba, że koncert ma się odbyć 20 września jak we śnie Mirki ;) :lol:

PostNapisane: N gru 30, 2012 10:14 pm 
Początkujący forumowicz

...uważnie wsłuchiwałem się w kilka wypowiedzi pojawiających się tu i tam ( jak to przy podsumowaniach na koniec roku ) i raczej szanse na koncert Bossa w PL są bardzo nędzne...parę dużych koncertów plenerowych w 2012 totalnie się nie sprzedało ( Queen we Wrocku, koncert Jennifer Lopez na Bursztynowym Stadionie ), na paru spodziewano się więcej publiki ( Madonna w WAW , czy w tym samym miejscu Coldplay ), chociaż Ci ostatni zebrali duże swoje grono wielbicieli w Polsce już rok wcześniej na Openerze...
...wielu ludzi z tzw"branży" uważa, że Boss nie ma w Polsce tak licznej publiczności i fanów, żeby duży koncert się sprzedał bez problemów...
...myślę sobie, że jednak przy zachowaniu odrobiny realizmu przy cenach biletów ( tak jak zrobili to Czesi w Pradze ) i wyborze odpowiedniego stadionu ( mniejszy niż nasze euro-giganty ) byłaby szansa wielkiego wydarzenia...patrząc na kalendarz europejskiej trasy Bruce są w niej jeszcze "dziury" na wypad do Polski...

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 31, 2012 12:06 am 
Niezmordowany forumowicz

...czy koncert Bossa odbędzie się w Polsce latem 2013 ? - czemu nie (w/g niektórych ja to już do znudzenia wałkuję ten temat...:roll:.)...ale to dopiero za dobre pół roku...koncert w Meksyku nie był ogłoszony z półrocznym wyprzedzeniem, więc dlaczego u nas miałoby być inaczej ?...koncert w Polsce nie musi być wcale na stadionie - zdziwiłaby mnie taka decyzja...jeszcze tegoroczne koncerty w Paryżu były w hali (i to latem, a więc pora roku widocznie nie ma w niektórych przypadkach za dużego znaczenia)...nie wspomnę już o czasami trochę niezrozumiałych dla mnie wcześniejszych wyborach np. hali Spectrum w Oslo, gdzie było tylko 9,700 miejsc koncertowych, a popularność BS w Norwegii sięga zenitu i dostanie biletu na taki koncert = good luck ...a z innej strony jest koncert w Hiszpanii na stadionie, który dwa razy z rzędu sprzedaje się tylko w połowie...także ja jestem przyzwyczajona do bardzo dziwnych decyzji ekipy BS i nawet koncert w Polsce (w który zresztą zawsze wierzę) mnie nie zaskoczy - ale by było, gdyby Boss zawitał do nas znowu w maju...:)

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 01, 2013 1:28 pm 
Blood Brothers + Admin

Witam w Nowym Roku :-)

coś mi się wczoraj obiło o uszy, że Wrocław szykuje się w tym roku do koncertu gwiazdy światowego formatu ! chyba mniej więcej za miesiąc ogłoszą cóż to za gwiazda ! trzymam kciuki za jedno jedyne nazwisko :P może tak 9 lipca we Wrocławiu, wprost idealnie z punktu widzenia logistycznego, bo wprost z Lipska :)

PostNapisane: Cz sty 03, 2013 11:17 am 
Niezmordowany forumowicz

Kacper Bazior napisał(a):
...uważnie wsłuchiwałem się w kilka wypowiedzi pojawiających się tu i tam ( jak to przy podsumowaniach na koniec roku ) i raczej szanse na koncert Bossa w PL są bardzo nędzne...parę dużych koncertów plenerowych w 2012 totalnie się nie sprzedało ( Queen we Wrocku, koncert Jennifer Lopez na Bursztynowym Stadionie ), na paru spodziewano się więcej publiki ( Madonna w WAW , czy w tym samym miejscu Coldplay ), chociaż Ci ostatni zebrali duże swoje grono wielbicieli w Polsce już rok wcześniej na Openerze...

Panowie z Queen zagrali przed 30 - tysięczną publiką, więc nie można mówić, że się " totalnie nie sprzedał " ;)
Wiadomo, bez Fredka, ale cześć magii dało się wyczuć. Choć dwa razy Kochanek życia, Śpiewak piosenek pojawił się na teolebimach.

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 03, 2013 8:55 pm 
Forumowicz

Jaka jest rozpoznawalnosc Bruce`a w narodzie ....????
a jaka byla Pana Freda .???

roznica jest ? Jest.

zatem prawdopodobienstwo zapelnienia stadionu z 1/2 Queen + cos na wokalu jest o wiele wieksze niz stadion full w opcji Bruce`a S.

Jedyna mozliwosc to Opener. Inna bez szans .

Smutne ale prawdziwe.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 04, 2013 11:16 am 
Forumowicz

Robert Stawinski napisał(a):

roznica jest ? Jest.

zatem prawdopodobienstwo zapelnienia stadionu z 1/2 Queen + cos na wokalu jest o wiele wieksze niz stadion full w opcji Bruce`a S.

Smutne ale prawdziwe.

Nie wiem jak można porównywać zespół bez słynnego wokalisty z aktywnym muzykiem którego koncerty są uznawane za jedne z najlepszych na świecie.
Jak można porównywać rozpoznawalność Mercurego i przekładać to na sprzedaż biletów w porównaniu z ewentualna sprzedażą biletów na Bruca. Każdy zna Freddiego choćby ze słyszenia, nie znaczy że pójdzie na koncert zespołu, który wydaje się odcinać kupony od dawnej sławy. Nie sądzę żeby Bruce dużo gorsze wyniki sprzedaży.

Ostatnio edytowano Pt sty 04, 2013 1:07 pm przez Blanka Piesiak, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 04, 2013 11:38 am 
Niezmordowany forumowicz

Blanka Piesiak napisał(a):

roznica jest ? Jest.

Smutne ale prawdziwe.

Nie wiem jak można porównywać zespół bez słynnego wokalisty z aktywnym muzykiem którego koncerty są uznawane za jedne z najlepszych na świecie.
Jak można porównywać rozpoznawalność Mercurego i przekładać to na sprzedaż biletów w porównaniu z ewentualna sprzedażą biletów na Bruca. Każdy zna Freddiego choćby ze słyszenia, nie znaczy że pójdzie na koncert zespołu, który wydaje się odcinać kupony od dawnej sławy. Nie sądzę żeby Bruce miał gorsze wyniki sprzedaży.

Zdecydowanie!

Do tego przyjechałyby też kraje ościenne - tak jak to jest w przypadku każdego "grubszego" wykonawcy. Frekwencja murowana.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 04, 2013 1:16 pm 
Forumowicz

Rafał Bochenek napisał(a):

roznica jest ? Jest.

Smutne ale prawdziwe.

Jak można porównywać rozpoznawalność Mercurego i przekładać to na sprzedaż biletów w porównaniu z ewentualna sprzedażą biletów na Bruca. Każdy zna Freddiego choćby ze słyszenia, nie znaczy że pójdzie na koncert zespołu, który wydaje się odcinać kupony od dawnej sławy. Nie sądzę żeby Bruce miał gorsze wyniki sprzedaży.

Zdecydowanie!

Do tego przyjechałyby też kraje ościenne - tak jak to jest w przypadku każdego "grubszego" wykonawcy. Frekwencja murowana.

Bez przesady... Bruce niszowym artysta nie jest. W Polsce z jakiegoś dziwnego powodu jest niepopularny. Ale taki brak wiary i złośliwości. Przyjechał do Czech sprzedał bilety to w Polsce tez by się udało. Zresztą jak przyjedzie to się przekonamy a jak nie przyjedzie to możemy sobie tak wymyślać, porównywać i pisać posty. Fakt 30 tysiecy to moze by się nie zebrało :wink: ale czy musi aż tyle...

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 04, 2013 1:27 pm 
Forumowicz

Poza tym chodziło mi głownie o to że nie da się porównać frekwencji na Queen i ewentualnie na Brucie bo to zupełnie inna historia...
Trzeba przyznać że gdyby Bruce był popularny w naszym kraju to byśmy nie mieli takiej dyskusji bo by na pewno przyjechał.
Przeoczyłam to 30 tys. Ale kto wie :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 04, 2013 1:42 pm 
Mr. Darkness

Blanka, Rafał miał na myśli samą sprzedaż biletów, nie popularność artysty. Ja jestem przekonany, że Bruce w Polsce sprzedałby i 50 000 biletów, bo tak, jak Rafał napisał, przyjechałoby mnóstwo osób spoza kraju i kto wie, czy nie stanowiliby większości na koncercie...

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 04, 2013 1:50 pm 
Forumowicz

wszystko zamyka sie w jednym: jesli Bruce bylby w naszym kraju "dobrym towarem na sprzedaz " to koncert bylby .

Na razie ani widu ani slychu zatem mysle ze jest po sprawie .

Absolutnie nie mam nic do Mistrza bo koncerty uwazam za najlepsze na swiecie.

Takich mamy w Ciemnogrodzie sluchaczy dla ktorych slowo Springsteen kojarzy sie z niczym

nie chcialbym zeby powtorzyla sie sytuacja z Davida Bowie z 97 roku kiedy promowal wybitna Earthling.Mial byc koncert w Gdansku . I byl...ale jeden wielki wstyd. (znikoma sprzedaz biletow).

Jesli mam wybierac czy byc na pelnym stadionie fanow w Londynie tudziez Wiedniu czy w polowie zapelnionym Wroclawiu,..wybieram Londyn.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 04, 2013 1:59 pm 
Niezmordowany forumowicz

Bez przesady... Bruce niszowym artysta nie jest.

Skąd wywnioskowałaś, że mógłby być niszowym artystą???

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 04, 2013 2:01 pm 
Forumowicz

Jacek Kubiak napisał(a):
Blanka, Rafał miał na myśli samą sprzedaż biletów, nie popularność artysty. Ja jestem przekonany, że Bruce w Polsce sprzedałby i 50 000 biletów, bo tak, jak Rafał napisał, przyjechałoby mnóstwo osób spoza kraju i kto wie, czy nie stanowiliby większości na koncercie...

Tak to jest nieuważnie czytać. Przyjechałoby z przejechałby pomyliłam.
Grunt to czytać ze zrozumieniem, dzięki Jacku. Rafał cofam słowa o złośliwości.
:oops:

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 04, 2013 2:02 pm 
Forumowicz

"...Fakt 30 tysiecy to moze by się nie zebrało ale czy musi aż tyle..."

Niestety, ten biznes polega na tym ze musi.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 04, 2013 2:08 pm 
Mr. Darkness

"...Fakt 30 tysiecy to moze by się nie zebrało ale czy musi aż tyle..."

Niestety, ten biznes polega na tym ze musi.

W zeszłym roku bardzo słabą sprzedaż biletów odnotowała Hiszpania i nawet w Barcelonie nie pojawiły się napisy 'sold out'.
Być może to jest przyczyną nie pojawienia się dat na koncerty w tym kraju na 2013 rok...

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 04, 2013 2:10 pm 
Forumowicz

Rafał Bochenek napisał(a):
Bez przesady... Bruce niszowym artysta nie jest.

Skąd wywnioskowałaś, że mógłby być niszowym artystą???

Źle cie całkowicie zrozumiałam :roll: ale Jacek mnie oświecił :wink:
Myślałam że ty sobie ironizujesz,że Bruce by pojechał do wszystkich ościennych krajów i wszędzie była by frekwencja :o

Ostatnio edytowano Pt sty 04, 2013 2:14 pm przez Blanka Piesiak, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 04, 2013 2:12 pm 
Forumowicz

Mnie zastanawia absencja Mccartneya w naszym kraju .
Sold out murowany , nawet jakby zagral w Rubieszowicach Podkarpackich.

Praga, Moskwa i inne Petersburgi byly a u nas nigdy ...

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 04, 2013 3:00 pm 
Niezmordowany forumowicz

Mnie zastanawia absencja Mccartneya w naszym kraju .

Gdzieś już była kiedyś o tym mowa. Paul, ma zbyt wysoką stawkę jak na Polskę.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 04, 2013 6:09 pm 
Forumowicz

podniesc ceny do 350 pln i stadion full.

notabene, jestem ciekaw jak sprzedaja sie bilety na Watersa. Cena kosmiczna ale widowisko rowniez :):)

Tytuł:
PostNapisane: So sty 05, 2013 12:20 am 
Początkujący forumowicz

...miasto Wrocław dopłaciło do koncertu Queen kilka milionów złotych i o tym myślałem pisząc, że koncert się "totalnie" nie sprzedał..oto fragment jednego z wywiadów (...Wcześniej na turnieju piłkarskim Polish Masters i koncercie zespołu Queen Wrocław stracił łącznie około 10 mln zł.../ fragment wywiadu z www.tomaszcukiernik.pl )...
...szkoda, że Boss nie jest postrzegany w naszym kraju jak gwiazda wielkiego formatu....jeden z naszych przyjaciół, którego zabraliśmy na koncert Bruce do Pragi był wręcz oszołomiony występem i tym jak wyglądał ten koncert z trybun...nigdy nie sądził, że ten gość może dać taki show...i cały powrót znad Wełtawy do KRK tylko słuchał płyt Bossa z naszego zapasu wziętego "na drogę"...

Tytuł:
PostNapisane: N sty 06, 2013 4:29 pm 
Forumowicz

coz, nasz kraj "stodołą i remizą" stoi .

Tytuł:
PostNapisane: N sty 13, 2013 6:25 pm 
coz, nasz kraj "stodołą i remizą" stoi .

Strasniasteee, jaśnie panie. Prawda jest jednak jeszcze gorsza... w wielu miejscach nie ma remiz a stodoły chylą się ku ziemii....

Tytuł:
PostNapisane: N sty 13, 2013 10:29 pm 
Niezmordowany forumowicz

Stadiony też trzeba spłacić :P .

Zgadza się, koncert Panów May'a i Taylora z zespołem i turniej Polish Masters przyniosły straty.
Za to poleciał wiceprezydent Wrocławia.

Bilety na ten koncert były dodawane do większych zakupów RTV / AGD w pewnej sieci sklepów, a karnety na piłkarzy do zakupów powyżej 100 PLN.
Nie była to jednak wielka ilość.

Jedyny Wykonawca na którego zcekam ( oprócz Stonesów ) to David Bowie. Bezapelacyjnie największe oczekiwanie od dekady.
Nowa płyta za pasem, ale z koncertami już może być kiepsko. Wszak Mr Jones nie jest pierwszego zdrowia.

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 14, 2013 7:16 am 
Forumowicz

10 lat temu na Reality Tour , Mr Jones dawał rade jak mało kto :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 30, 2013 3:02 pm 
Blood Brothers

pewnie nie jestem jedyny , a miałem sen o koncercie w Polsce . Nie wynikało z niego ani kiedy ani gdzie ale jedno było niepokojące : w fos`ie zwanej pit`em nie znalazłam nikogo z blood brothers...
Sen to czy może już koszmar ?

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 30, 2013 4:05 pm 
Blood Brothers

Zawsze jest na odwrót niż we śnie. Nie wiadomo tylko, czy nie będzie koncertu w Polsce, czy polskich fanów w picie?
Marzenie senne, czy koszmar? Zależy od nastawienia: jak z tą szklanką, która jest do połowy pełna/pusta.

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 30, 2013 10:38 pm 
Blood Brothers + Admin

Ja mam często jak we śnie :-)

Jeszcze jest czas na organizację wspólnego wyjazdu celem wypełnienia przez BB PIT-u lub co najmniej płyty, chociaż gdzieś za granicami naszego ukochanego kraju :-)
Jednak czy znajdzie się chętny, aby się tym zająć ? :?

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 31, 2013 1:40 am 
Forumowicz

po perypetiach z zeszłoroczną Pragą będzie ciężko..
i to nie jest wyrzut :)

Tytuł: info
PostNapisane: Cz lut 14, 2013 3:59 pm 
Blood Brothers

Nie wiem czy wiecie, ale chcę was poinformować że na eventim.pl w Ticket Alert jest Bruce Springsteen, a zwykle jak jest jakiś artysta w Ticket Alert to jest póżniej jego koncert, może to płonna nadzieja, ale cuda się zdarzają więc kto wie...

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 14, 2013 6:39 pm 
Blood Brothers + Admin

Magdalena Auguścik napisał(a):
po perypetiach z zeszłoroczną Pragą będzie ciężko..
i to nie jest wyrzut :)

Perypetie to się zawsze zdarzają, jak się co najmniej 2 osoby zbiorą :-) Najważniejsze, aby wyciągać wnioski ze złych doświadczeń i unikać takich sytuacji w przyszłości :-)

Tytuł: Re: info
PostNapisane: Cz lut 14, 2013 6:40 pm 
Blood Brothers + Admin

Mariusz Pankonin napisał(a):
Nie wiem czy wiecie, ale chcę was poinformować że na eventim.pl w Ticket Alert jest Bruce Springsteen, a zwykle jak jest jakiś artysta w Ticket Alert to jest póżniej jego koncert, może to płonna nadzieja, ale cuda się zdarzają więc kto wie...

Taki alert to się pojawił w 2009 roku, gdy Polski eventim sprzedawał bilety na koncert w Monachium....

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 19, 2013 9:11 pm 
Blood Brothers

po relacji z koncertu Bon Jovi w Gdańsku - relacja kosztów wystepu Boss do frekwencji daje za duże ryzyko taki nasuwa mi sie wniosek...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC [ DST ]