Forum dyskusyjne BLOOD BROTHERS

- polskiego fanklubu Bruce'a Springsteena i The E Street Band
Teraz jest Pt kwi 27, 2018 12:08 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 15, 2012 10:08 am 
Mr. Darkness

Z tego, co czytałem, ciężko o rozdanie pierwszych 100 opasek do dnia, którego odbywa się koncert. Zazwyczaj wiara ściąga się w nocy/nad ranem w dzień imprezy.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 15, 2012 12:22 pm 
Niezmordowany forumowicz

Tak, loteryjne opaski rozdawane są dopiero w dniu koncertu. "Normalne", czyli na bezloteryjnych koncertach raczej też. Kolejki - to osobny rozdział... :wink: Ogólnie wiadomo, że jeśli chce się być w pierwszym rzędzie na środku, to trzeba trochę czasu poświęcić na koczowanie. Jeśli chce się być gdziekolwiek w picie - wystarczy przyjść w dniu koncertu na jakiś czas przed godziną otwarcia stadionu i będzie się w "magicznym pierścieniu". :) Kolejki - tu różnie bywa... wydawałoby się, że Hiszpanie i Włosi są najbardziej fanatyczni, ale wydaje mi się, że Skandynawowie wcale im nie ustępują (bynajmniej podczas poprzednich tras, kiedy to pisano nawet w gazetach o koczowaniu fanów Springsteena w Sztokholmie i Goteborgu...). Mam wrażenie, że podczas obecnej trasy przybyło nam więcej fanatyków w Europie, którzy wcześnie zaczynają kolejki pod stadionami....
Na szczęście dla nas Praga jest tym koncertem, który wielu fanatyków opuszcza (nastawiają się na Wiedeń, dzień po Pradze), także Boss-bus będzie miał super miejsca pod sceną ! (oraz indywidualne osoby, które pojawią się tam rano w dniu koncertu). :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 15, 2012 12:40 pm 
Mr. Darkness

Iza, nie zapominaj o takich, którzy pojawią się rano w przeddzień koncertu. :) W poprzednim poście miałem na myśli kolejki do PIT-u i pierwsze 100 numerków, które zazwyczaj wcale nie tak łatwo rozdać do dnia koncertu.

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 15, 2012 1:36 pm 
Niezmordowany forumowicz

Jacek, przyznam, że jestem trochę confused ... :oops: Po prostu nie nadążam za Tobą ! :D No bo tak - wiadomo, że część pojawia się na kilka dni przed koncertem (grupka minimum na szczęście, to też czasami zależy od miejsca koncertu), "normalni/ mniejsi" fanatycy pojawiają się w godzinach porannych w dniu koncertu...Ale hej, ja zdecydowanie wolę, żeby ta pierwsza 100-ka nie stawiała się zbyt wcześnie przed koncertem, bo ile trzeba by poświęcić wolnego, żeby się w niej znalezć !! :) Na tej trasie trochę ciężko to porównać, bo są różne zasady... i tak (wszystko dotyczy tylko obecności w dniu koncertu): w Barcelonie, gdzie były tylko "normalne" bilety na płytę, do godziny 11 rano rozdano tysiąc opasek; w Kolonii kolejka z biletami FOS - sprawdziłam na liście ok. godz 11 był numerek 400 z hakiem; we Florencji - loteria - o godz. 7 rano było prawie 2 tysiące ludzi. Wielu fan-ów/ -tyków po Florencji jechało do Triestu - to jednak pewien dystans do pokonania i przez to, to też inaczej wyglądało...W Madrycie już wczoraj było co najmniej 70 osób na ostatniej roll-call o godz. 23, ale to znowu pierwszy koncert po pauzie.... Tego się nie da porównać... :lol: W Barcelonie - koncerty dzień po dniu - podobno ktoś zrezygnował z koncertu numer 1, żeby zająć się kolejką na koncert numer 2... crazie..:roll:
Ale powtarzam, o Pragę nie musimy się martwić. 8-)

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 15, 2012 1:49 pm 
Mr. Darkness

Iza, mogłem trochę zagmatwać. :)

Odnoszę się tylko i wyłącznie do koncertów z klasyczną procedurą do PIT-u, gdzie wystarczy bilet GA i odrobina szczęścia i wytrwałości.
Pisałem na ten temat bardzo dużo z zagranicznymi fanami i wynika z ich doświadczeń, że niewiele osób jest w kolejce do dnia, którego odbywa się koncert. To znaczy tyle, że nawet, jeżeli fani koczują po kilka dni, to zazwyczaj jest to kilkadziesiąt osób i przychodząc pod stadion wieczorem w przeddzień koncertu, można załapać się na nr do pierwszego rzędu. :)
Najwięcej osób przychodzi nad ranem w dniu koncertu i wtedy frekwencja do PIT-u może gwałtownie wzrosnąć.

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 15, 2012 1:53 pm 
Mr. Darkness

Jeżeli chodzi o podwójne koncerty, to faktycznie są dwie osobne listy...
Wg mnie, ma to więcej minusów, niż plusów. Plusy na pewno łatwiej znajdą Ci, którzy wybierają się tylko na drugi występ, ale choć z założenia uczciwe, rozwiązanie to wprowadza wiele chaosu i zamętu.
Obawiam się, że wyjście ze stadionu po pierwszym koncercie (Bergen, Goteborg) może przypominać scenę ze średniowiecznej bitwy z udziałem ciężkozbrojnej jazdy. :) I jak tu być na dwóch koncertach pod sceną?...

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 15, 2012 2:25 pm 
Niezmordowany forumowicz

Jacek, teraz nadążam i kumam i całkowicie się zgadzam, co do klasycznej procedury do PIT-u. :)
Odnośnie dwóch koncertów pod rząd w tym samym miejscu - hmmm...może nie będzie aż tak zle... znam takiego jednego fana, który był w pierwszym rzędzie na środku na obu koncertach w Barcelonie i wcale nie wychodził wcześniej podczas pierwszego koncertu.
Z drugiej strony - wizja "średniowiecznej bitwy z udziałem ciężkozbrojnej jazdy" - malownicze ! Prawie jak Malbork ! ;) Ale spokojnie - Goteborg, noc w noc nie będzie tragiczny. :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 28, 2012 6:34 pm 
Niezmordowany forumowicz

Nie zdziwię się, jeśli we Włoszech ponownie będzie loteria. Z tegorocznej byli bardzo zadowoleni -"lottery guy", czyli Tom mówił, że był to duży sukces... :roll:

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 29, 2012 10:26 am 
Niezmordowany forumowicz

Chodzą plotki, że większość koncertów europejskich będzie miała albo system loterii albo jak za starych czasów - bieganie. Podobno są zmęczeni rozdawaniem wristbandów i wpuszczaniem w/g numeracji... :roll: Oby ta wiadomość pozostała tylko plotką....

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2012 5:19 am 
Niezmordowany forumowicz

Koncertowa loteria (plus LOHAD):
video
ps: wolę LOHAD ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC [ DST ]