Forum dyskusyjne BLOOD BROTHERS

- polskiego fanklubu Bruce'a Springsteena i The E Street Band
Teraz jest N cze 24, 2018 7:42 pm

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 08, 2012 2:18 pm 
Blood Brothers

Ja "odpadam" Powód. Darek B. z Warszawy nabył 2 bilety do Berlina od Tomka , ja nabyłam 1 bilet od Darka, i jadę z Warszawy pociągiem ( dla mnie to najbardziej prosta opcja, bo mam gdzie w stolicy przenocować )
Pozdrowienia, szerokiej drogi i do zobaczenia w Berlinie. :)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 08, 2012 4:50 pm 
Forumowicz na dorobku

Witam,
jestem za wspólnym wyjazdem, mam nadzieję, że uda zorganizować się jakiegoś mniejszego busa. Ja rezerwuję w dalszym ciągu dwa miejsca. Nie ukrywam, że druga alternatywa też jest do przemyślenia, no i jakoś musimy się stawić zwarci i gotowi. Ale jak ktoś ma małe dziecko w domu to zawsze ten krótszy czas nieobecności w domu bierze pod uwagę. Osobiście łatwiej by mi było dojechać z Wami, gdyż za granicą sama na koncercie nie byłam. Żywię nadzieję i trzymam kciuki może nam się uda! Pozdrawiam!

Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 09, 2012 4:07 pm 
Blood Brothers

Ja jestem za busem; pięknie rozpisaną wycieczkę przez Ewę Bielawską traktuję jako plan B.Koszt chyba podobny, bo musimy wszyscy dotrzeć do i z Poznania. A może by tak bus+1nocleg? :D A propos Bossbusa -Jacku gdzie punkt zbiorczy i/czy jakie jeszcze przystanki pośrednie przewidujesz? :)

PostNapisane: Śr maja 09, 2012 4:59 pm 
Forumowicz na dorobku

Też chciałabym pojechać tym zorganizowanym busem, ale tak naprawdę jest mi prawie obojętne, na jaką formę transportu zdecydujemy się wszyscy. Bardzo, ale to bardzo zależy mi na jak najlepszym miejscu (pierwszy rząd 8-) ) w picie. Nigdy nie byłam na takim dużym koncercie, więc nie mam pojęcia, które rozwiązanie transportowe przybliżyć mi może stanie pod samą sceną. Koczowanie od 29 maja, stanie pod stadionem od rana 30?

Tytuł:
PostNapisane: N maja 13, 2012 11:21 am 
Blood Brothers

LISTA BOSSBUSA DO BERLINA
1. Jacek Pelc
2. Joanna Ciszek
3. Ewa Bielawska
4. Ewa Januszek
5. Magda Urbańska
6. Magda Urbańska
7. Marek Daroszewski
8. Piotr Dudek

Ponieważ tylko dwie osoby, Ewa Januszek i Jacek Pelc, z okrojonej listy BossBusika deklarowały wyjazd z Katowic więc zapraszam Ich do siebie (nocleg, itede) i proponuję wyjazd rozpocząć z Wrocławia 29 maja ok. 23:00 godz. Sprawdziłam dojazd PKP z Warszawy (Piotr Dudek), Legnicy (Asia Ciszek) i Kalisza (Magda Urbańska)– jest połączenie w obie strony, zgodnie z planem:

29-05-2012 godz. 23:00 wyjazd z Wrocławia
30-05-2012 godz. 03:00 wyjazd z Poznania
30-05-2012 godz. 07:00 przyjazd do Berlina
31-05-2012 godz. 01:00 wyjazd z Berlina
31-05-2012 godz. 05:00 przyjazd do Wrocławia
31-05-2012 godz. 09:00 przyjazd do Poznania

Rozesłałam wici i czekam na ofertę przewoźnika. Potwierdźcie, proszę, czy taka opcja Was interesuje.
Wysyłam tą wiadomość do wszystkich zainteresowanych na priv.
Podajcie swoje numery telefonów, będzie łatwiej się dogadać.

Tytuł:
PostNapisane: N maja 13, 2012 11:41 am 
Blood Brothers

Ja się dopasuję,ale logicznie rzecz biorąc dotrę do Wrocławia, by nie cofać się z K-K do Katowic. Jeśli Jackowi i Piotrowi lepiej pasuje dojazd do Katowic, to bus może zacząć właśnie tam. Moja propozycja:poczekajmy jeszcze 3 dni,aż Jacek będzie dostępny.Wtedy skonfrontujemy opcje Ewy i Jacka.

PostNapisane: Śr maja 16, 2012 7:20 pm 
Forumowicz na dorobku

Czy jest ktoś z biletem do pitu, a nie mający jeszcze transportu do Berlina?

Tytuł:
PostNapisane: So maja 19, 2012 9:21 pm 
Blood Brothers + Admin

Ewa Januszek napisał(a):
Jeśli Jackowi i Piotrowi lepiej pasuje dojazd do Katowic, to bus może zacząć właśnie tam. Moja propozycja:poczekajmy jeszcze 3 dni,aż Jacek będzie dostępny.Wtedy skonfrontujemy opcje Ewy i Jacka.

Jak znam życie i tradycję, to Jacek skądkolwiek BossBusik by nie jechał, to i tak bedzie jechał pociągiem przez Warszawę. Tradycję trzeba podtrzymywać :):):)
wspomnijcie tam mnie troszeczkę na koncercie.

Tytuł:
PostNapisane: N maja 20, 2012 7:49 am 
Blood Brothers

Jacek Podróżnik Rekordzista jest bardzo zdeterminowany, ale tym razem grupa katowicko-wrocławska pracuje nad Jego przechwyceniem. Krzysiek, będzie Cię nam brakowało, hard times come, hard times go, z naciskiem na go, bo czas najwyższy!

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 21, 2012 12:29 pm 
Blood Brothers

PILNE! Pora domknąć sprawę dojazdu do Berlina.
Po wielu poszukiwaniach, mamy dwie opcje:1)
Ewa Bielawska napisał(a):
Najlepsza opcja, to wynajęcie busa, mamy też taką alternatywę:

1. spotykamy się 30 maja ok. godz. 04:00 - Poznań Dworzec Główny,
2. przejazd autobusem 249 lub 252 z przystanku Most Dworcowy na Dworzec Górczyn,
3. o godz. 04:50 odjazd busem http://www.polskibus.com/search-results,
4. przyjazd 09:20 Berlin ZOB, Zentraler Omnibusbahnhof, Masurenallee 4-6, cena biletu 50zł.
5. hostel: Sleep Cheap Hostel Spandauer Damm 101 http://www.polish.hostelworld.com/hoste ... c_sau=avdc sala sypialna 44,29zł. za osobę; z dworca autobusowego do hostelu jest 1.9 km – pieszo około 26 minut, można wybrać godzinę przyjazdu do schroniska, ze schroniska na stadion 3.8 km – pieszo około 46 minut
7. odjazd 19:30 czwartek 31 maj – Berlin ZOB, Zentraler Omnibusbahnhof
8. przyjazd 23:59 czwartek 31 maj – Poznań, Dworzec Górczyn cena biletu 65zł.

Taniej niż wynajętym busem, ale wyjazd zabierze nam więcej czasu i sił. No i trzeba zapłacić za dojazd do Poznania i Jacek znowu byłby w trasie pół dnia, zanim by do nas dołączył. Z drugiej strony można by trochę pozwiedzać miasto i pogawędzić we wspólnym pokoju. A jazda samochodem osobowym po takim koncercie to też nie lada wyczyn.
Najpierw cyrk z kupnem biletu do pitu na niemieckim eventimie, a teraz nerwówka z dojazdem do Berlina. To musi być nam wynagrodzone!

*W czwartek możemy też wracać o 10.30-to opcja dla tych co rano 1 czerwca( piątek) muszą do pracy.

2)
Albo opcję busa za 1800 zł; tu ważne jest ilu nas pojedzie-ponieważ kolega z Warszawy trochę dla nas późno zrezygnował, zostało nas 7 osób, z tego jedna do PIT-u. Pytanie do Asi, na którą sobie wyobraża przyjazd do Berlina ? Co na to reszta podróżujących.?Czy wystarczy jak będziemy ok.11.00 30 maja?
Asi muszę tylko powiedzieć, że numerek nie gwarantuje 1 rzędu: potrzeba sprytu, sprintu i samozaparcia,ale tego żadnemu PIT-owcowi nie brakuje ( właśnie ułożyłam regułę 3 „S”) :-)
Koszt busa na 7 osób 257 zł, na 6 osób 300zł. Pomyślałam, że tu ewentualnie Asia jeśli zdecyduje się jechać w inny sposób do Berlina, to może wracać z nami i wtedy kwotę 900zł powrotnych podzielimy na 7 i całkowity koszt zamiast 300zł wyjdzie 278zł.
Przy opcji busa wracamy zaraz po koncercie-oczywiście po krótkim ochłonięciu.
Bus z K-K a później Wrocław.
Proszę wszystkich zainteresowanych o szybką reakcje i wybór opcji, bo busa trzeba potwierdzić, a noclegi zarezerwować.
Osobiście jestem za opcją busa( skomplikowana sytuacja rodzinno-zdrowotno- pracownicza), ale decyduję się na wspólny wyjazd, więc jeśli przejdzie opcja z noclegiem to ok.

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 21, 2012 8:06 pm 
Blood Brothers

Mamy szansę na tańszy bus z Wrocławia.Trzymajcie kciuki by się udało! :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 23, 2012 11:37 am 
Blood Brothers

Nasz bus wyrusza o godz. 6 z Wrocławia, strudzonych podróżą zapraszam do siebie wcześniej. Bus - Mercedes Vito jest 9-osobowy, 6 miejsc z tyłu + 1 kierowca + 2 miejsca przy kierowcy, koszt busa 1500zł, a więc dla 6 osób opłata wynosi 250zł.

Mamy 1 miejsce wolne
Gdy znajdzie się chętny, wówczas 1500zł. dzielimy na 7, zapłata za podróż w jedną stronę też, oczywiście, obniża ten koszt).

Lista osób, które deklarowały przejazd
1. Jacek Pelc
2. Joanna Ciszek (tylko powrót)
3. Ewa Bielawska
4. Ewa Januszek
5. Magda Urbańska
6. Magda Urbańska
7. Marek Daroszewski
Umowa podpisana, wpłacony zadatek. Rozliczamy się za przejazd przed wyjazdem w busie, przewoźnik chce otrzymać całą opłatę zanim wyruszymy (obawia się rozwydrzonej grupy zatraconych fanów szatańskiej muzyki :wink: :P ).

Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 23, 2012 6:08 pm 
Niezmordowany forumowicz

Wrocław z namiastką Oławy przywita strudzonych Przybyszów :wink: .

Oj, jak bym chciał z Wami pojechać, ale siła wyższa.

Pan driver da się przekonać do muzy Bossa zapewne, jak nie sposobem, to siłą perswazji :lol: .

Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 25, 2012 7:51 pm 
Blood Brothers

Ewa Bielawska napisał(a):
przewoźnik chce otrzymać całą opłatę zanim wyruszymy (obawia się rozwydrzonej grupy zatraconych fanów szatańskiej muzyki :wink: :P ).

O kurka, w coś Ty się dziewczyno ubrała na rozmowę?! 8-) :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 25, 2012 10:21 pm 
Blood Brothers

Może to ten obłęd w oczach :wink:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC [ DST ]