Forum dyskusyjne BLOOD BROTHERS

- polskiego fanklubu Bruce'a Springsteena i The E Street Band
Teraz jest So cze 23, 2018 4:48 pm

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt gru 04, 2012 9:29 pm 
Blood Brothers + Admin

Aktualnie można zakupić taki kalendarz na 2013 rok:

http://allegro.pl/bruce-springsteen-kal ... 03343.html

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
PostNapisane: Śr gru 05, 2012 9:45 pm 
Blood Brothers

Mirka Suwarska napisał(a):
Aktualnie można zakupić taki kalendarz na 2013 rok:

http://allegro.pl/bruce-springsteen-kal ... 03343.html

A siostra właśnie zapytała, co bym chciała na Święta :D No to już wiem, co bym chciała 8-)

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 05, 2012 9:51 pm 
Blood Brothers + Admin

Mnie Mikołaj przyniesie jutro ten kalendarz :-)

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 05, 2012 10:07 pm 
Blood Brothers

To gratuluję :wink: Daj znać, jak wyglądają poszczególne miesiące! A mnie niestety w tym roku Mikołaj nie znajdzie :?

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2012 6:31 pm 
Blood Brothers + Admin

Mikołaj dotarł, kalendarz w moich rękach :-)
Jakby tu opisać...hmm....takie klimatyczne, w ciemnej kolorystyce zdjęcia Bruce'a zdobią poszczególne miesiące.
Troszkę może uda się zobaczyć na tej fotce:

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 06, 2012 7:36 pm 
Blood Brothers

fajna rzecz...:)...mam poprzednie edycje i uwazam ze warto miec kalendarz na rok 2013 :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 07, 2012 10:13 pm 
Blood Brothers

Bardzo fajna rzecz :D Ten mroczny klimat zdjęć bardzo mi odpowiada. Mam nadzieję, że dość wyraźnie zasugerowałam, co chcę dostać na Święta :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 28, 2013 1:42 pm 
Niezmordowany forumowicz

W najnowszej książce Jonathana Cotta pt. "Yoko i John. Dni, których nigdy nie zapomnę" można znaleźć następującą wypowiedź J. Lennona:

cyt. "...niech Bóg dopomoże Bruce'owi Springsteenowi, kiedy zdecydują, że już nie jest bogiem. Nie widziałem go - niewiele oglądam osobiście - ale słyszałem o nim wiele dobrego od ludzi, których szanuję i szczerze mówiąc, mógłbym się zwlec z łóżka, żeby go zobaczyć. Teraz jego fani są zadowoleni. Opowiedział im o piciu, podrywaniu dziewczyn, o samochodach i tak dalej, a to jest mniej więcej ten poziom, który lubią. Ale kiedy przestanie żeby zmierzyć się z własnym sukcesem, ze starzeniem się i z koniecznością nieustannego tworzenia nowych rzeczy, naskoczą na niego i mam nadzieję, że to wytrzyma."

John Lennon mówił o tym w wywiadzie, który przeprowadził 3 dni przed śmiercią - czyli 05.12.1980 (okres "The River"). Ciekawe co by powiedział teraz po 33 latach i zobaczył Bruce'a w takiej formie, grającego takie koncerty?

Zupełnie tego nie przewidział....

Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 01, 2013 8:43 am 
Blood Brothers

Niesamowicie prawdziwa myśl Pana Johna. Boss miał swój okres radzenia sobie ze swoim sukcesem. Końcówka lat 80 i rozwiązanie E Street Band`u i całe lata 90 to był chyba taki czas. Dziś już wiadomo ze wyszedł z tego okresu "z tarczą". Opieram jednak swoja refleksje jedynie na powierzchownej obserwacji bez podparcia jej biograficznymi lekturami. Może ktoś kto czytał biografie Bosa będzie w stanie rozwinąć ten wątek.

Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 01, 2013 9:21 am 
Mr. Darkness

Rafał Bochenek napisał(a):
W najnowszej książce Jonathana Cotta pt. "Yoko i John. Dni, których nigdy nie zapomnę" można znaleźć następującą wypowiedź J. Lennona:

cyt. "...niech Bóg dopomoże Bruce'owi Springsteenowi, kiedy zdecydują, że już nie jest bogiem. Nie widziałem go - niewiele oglądam osobiście - ale słyszałem o nim wiele dobrego od ludzi, których szanuję i szczerze mówiąc, mógłbym się zwlec z łóżka, żeby go zobaczyć. Teraz jego fani są zadowoleni. Opowiedział im o piciu, podrywaniu dziewczyn, o samochodach i tak dalej, a to jest mniej więcej ten poziom, który lubią. Ale kiedy przestanie żeby zmierzyć się z własnym sukcesem, ze starzeniem się i z koniecznością nieustannego tworzenia nowych rzeczy, naskoczą na niego i mam nadzieję, że to wytrzyma."

John Lennon mówił o tym w wywiadzie, który przeprowadził 3 dni przed śmiercią - czyli 05.12.1980 (okres "The River"). Ciekawe co by powiedział teraz po 33 latach i zobaczył Bruce'a w takiej formie, grającego takie koncerty?

Zupełnie tego nie przewidział....

Świetny cytat. Nie dziwię się Lennonowi, Boss miał za sobą najlepsze lata, i na vinylu i podczas koncertów było się czym zachwycać. Co ciekawe, właśnie podczas trasy 'The River' Springsteen przechodził okres depresji.
A gdyby John żył, kto wie, może byłaby szansa na zobaczenie go na scenie razem z Brucem? ;)

Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 01, 2013 11:08 am 
Blood Brothers + Admin

Bardzo interesujące spostrzeżenia miał John :-) szkoda, że nie możemy wiedzieć co miałby do powiedzenia o dzisiejszym świecie, muzyce :-(

Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 01, 2013 10:44 pm 
Niezmordowany forumowicz

Jacek Kubiak napisał(a):
Świetny cytat. Nie dziwię się Lennonowi, Boss miał za sobą najlepsze lata, i na vinylu i podczas koncertów było się czym zachwycać. Co ciekawe, właśnie podczas trasy 'The River' Springsteen przechodził okres depresji.
A gdyby John żył, kto wie, może byłaby szansa na zobaczenie go na scenie razem z Brucem? ;)

Jak wiemy, Lennon miał swój " długi weekend " :wink: .
Prawie każdy znany muzyk przechodził przez takie zawirowania.
Być tzw. " normalnym " w tym biznesie, to cholernie trudna sztuka, a już przejść przez okres burz i naporów i powrócić to już całkiem.

Ileż wykonawców skompromitowało się mierząc na nowo ze sceną? Żenada, śmieszność i brak wiarygodności to samobójcza śmierć artysty.

Fani dojrzewają i " starzeją się " ze swoimi ulubieńcami. Nowe pokolenie nie zawsze przekonuje się do " starych zgredów ".

Cytowałem niegdyś wypowiedź Francisa Rossi ( Status Quo ) z książki " Freddie Mercury. Biografia legendy " autorstwa Lesley - Ann Jones, ale warto przypomnieć ją w tym kontekście:
" Ludzie z naszej branży desperacko pragną miłości. Wszyscy jesteśmy niepewnymi małymi pozerami. Robimy z tego bajkę, zabawiamy ludzi najlepiej, jak potrafimy. Jakbyśmy wiedzieli, co robimy, ale tak naprawdę pływamy w kółko, jak kaczki w przerębli..."

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 01, 2014 5:59 pm 
Blood Brothers

http://www.mediabistro.com/galleycat/br ... ook_b89675

Strefa czasowa: UTC [ DST ]