Forum dyskusyjne BLOOD BROTHERS

- polskiego fanklubu Bruce'a Springsteena i The E Street Band
Teraz jest Cz maja 24, 2018 1:34 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 09, 2010 5:47 pm 
Aktywny forumowicz

To już rok?! :shock:
Jak ten czas szybko leci...
Kurde, czasem łażę z głową w chmurach tak wysoko, że nawet nie wiem, który rok teraz mamy. :wink:

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 09, 2010 6:34 pm 
Blood Brothers + Admin

Natalka Bujnowska napisał(a):
Kurde, czasem łażę z głową w chmurach tak wysoko, że nawet nie wiem, który rok teraz mamy. :wink:

Natalia :) mimo, że jestem 2,5 razy starsza od Ciebie też mam z tą głową tak samo :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 09, 2010 11:18 pm 
Niezmordowany forumowicz

Mireczko, u Ciebie to nawet na zdjęciu widać, że głowa i cała reszta WYSOKO :lol: :lol: :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 10, 2010 10:49 am 
Blood Brothers + Admin

Sylwia Cieślik (Księgowa) napisał(a):
Mireczko, u Ciebie to nawet na zdjęciu widać, że głowa i cała reszta WYSOKO :lol: :lol: :lol:

:D

Stoję na tarasie widokowym na Florencję to pewnie dlatego wszystko mam wysoko :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 10, 2010 4:03 pm 
Aktywny forumowicz

Mirka Suwarska napisał(a):
Natalka Bujnowska napisał(a):

Natalia :) mimo, że jestem 2,5 razy starsza od Ciebie też mam z tą głową tak samo :)

To uważaj w tej Warszafce Mirka, bo jeszcze nam o Pałac Kultury zahaczysz. :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 9:20 pm 
Niezmordowany forumowicz

W tym roku w przerwie finału Super Bowl wystąpi Madonna:
http://www.guardian.co.uk/music/musicbl ... sfeed=true

W szóstym akapicie pod zdjęciem mowa o Bossie :) .

Tytuł:
PostNapisane: So lut 11, 2012 5:29 pm 
Blood Brothers

Boss'a można lubić lub nie...ale jego profesjonalizm przekłada się na kulturę odbioru show...a Madonna i jej występ ? fantastyczny i zepsuty jednym elementem...

Tytuł:
PostNapisane: So lut 11, 2012 8:10 pm 
Blood Brothers + Admin

Widziałam całość w Polsat Sport, łącznie z występem Madonny. Wielkie show, tylko gdyby nie ten cienki i słaby głosik artystki....

Tytuł:
PostNapisane: N lut 12, 2012 12:36 am 
Niezmordowany forumowicz

Tak, jak Piotrek w innym temacie wspomniał pięknie o Bossie i Jego długoletniej karierze, tak samo trzeba oddać Madonnie, mimo wielu kontrowersji związanych z Nią, że już czwartą dekadę jest na topie.
Skandali ma wiele na koncie. I jaki efekt? Uwielbienie fanów na całym świecie i setki nowych.
Ta wykonawczyni jest z innej bajki niż moja, ale szacunek za tyle lat uporu i konsekwencji mimo fatalnych warunków startu.

Tytuł:
PostNapisane: N lut 12, 2012 1:11 pm 
Mr. Darkness

Jacek Tyc napisał(a):
Tak, jak Piotrek w innym temacie wspomniał pięknie o Bossie i Jego długoletniej karierze, tak samo trzeba oddać Madonnie, mimo wielu kontrowersji związanych z Nią, że już czwartą dekadę jest na topie.
Skandali ma wiele na koncie. I jaki efekt? Uwielbienie fanów na całym świecie i setki nowych.Ta wykonawczyni jest z innej bajki niż moja, ale szacunek za tyle lat uporu i konsekwencji mimo fatalnych warunków startu.

Czy o to właśnie chodzi? Jej na pewno tak, a fanom, którzy dopisali się do szerokiego grona z w.w. powodów mogę tylko współczuć.
Nazwanie jej artystką, to wg mnie mocne nadużycie a występy? - Setka pseudo-tancerzy machających łapami do czegoś, co chyba ma być muzyką + żenująca Madonna.

Zdecydowanie wolę oglądać na Super Bowl Springsteena, Toma Petty i wielu innych a Madonne bardziej widzę na otwarciu supermarketu albo lodowiska w Central Parku.

Tytuł:
PostNapisane: N lut 12, 2012 1:55 pm 
Niezmordowany forumowicz

Nie pochwalam Jej życia osobistego.
Nie łączę życia z muzyką, po prostu.

Ortodoksja jest dla mnie śmieszna. Nie ten wiek, żeby zacietrzewiać się i napuszać, bo Nasz Artysta jest Najlepszy. OK, ale pozwólmy innym również mieć takie zdanie na temat Ich ulubionych Wykonawców.
Lubię pop i nie ukrywam tego. Niejednokrotnie taka muzyka przemawia do mnie bardziej niż żenujące poczynania niektórych rockowych dinozaurów, którzy powinni " wiedzieć kiedy ze sceny zejść ".
W muzie niekoniecznie musze szukać filozofii i drogowskazów, jak żyć. Tylko tyle i aż tyle.

Temat muzyki jest pojemny, więc i zapewne taka Madonna o czym świadczą miliony sprzedanych płyt, wyprzedane trasy koncertowe i rzesze fanów na całym świecie, mieści się w jej ramach.

Osobiście Jej album " Ray of Light " ( 1998 ) uważam za mistrzostwo popu.

Rockandroll rockandrollem, ale nie zamykam się w ciasnych ramach muzyki i nie patrzę pod kątem jednego gatunku.

Tytuł:
PostNapisane: N lut 12, 2012 2:14 pm 
Mr. Darkness

Jasne, rozmiem to, bo sam nie tylko Bruce'a słucham. Pisałem tylko o Madonnie i nie miałem na celu narzucać nikomu swojego zdania a swoją drogą, dlaczego ludzie zawsze używają tego argumentu w rozmowie?

Sam lubię posłuchać czasem popu, ale Madonny nie lubię i nie uważam, aby zasługiwała na miano jakiejś królowej (kto to w ogóle wymyślił?) i tyle w temacie. Ilość sprzedanych płyt nie świadczy o muzycznym poziomie, jaki prezentuje artysta, tylko o jego popularności wśród publiczności.

I proszę, nie piszcie więcej, że ktoś komuś zabrania mieć własne zdanie, bo nie przypominam sobie, aby kiedyś na tym forum miała miejsce taka sytuacja. Dyskusja dyskusją, są różne poglądy, ale to nie znaczy, że odbieramy sobie prawo do własnego zdania.

Tytuł:
PostNapisane: N lut 12, 2012 3:36 pm 
Niezmordowany forumowicz

Publika jest jedynym i najbardziej wymiernym wskaźnikiem popularności.
O gustach się nie dyskutuje :wink:.

Przydomki stosowane względem muzyków również mnie dziwią. Działają na wyobraźnię niektórych, ale nic poza tym.

A Madonna niech sobie śpiewa. I znów w Polsce wystąpi. I znów będą głosy sprzeciwu :) .

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC [ DST ]