Forum dyskusyjne BLOOD BROTHERS

- polskiego fanklubu Bruce'a Springsteena i The E Street Band
Teraz jest Cz gru 14, 2017 7:31 am

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1805 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Inna muzyka
PostNapisane: So cze 03, 2017 9:27 am 
Blood Brothers

Mirka Suwarska napisał(a):
Jerzy Wacławik napisał(a):
Mirka Suwarska napisał(a):
Szkoda :( z Moniką zgadałyśmy się przez fejsa :)

Nie jestem "facebookowy" - czyli tak jakby mnie nie było? Ale dobrze mi z tym. [....].

Tego nie napisałam.

P.S.
W jaki sposób miałyśmy z Moniką "zgadać" się z Tobą ? bo zupełnie nie mam pojęcia.

Wpis o tym, że wybieram się na ten koncert zamieściłam właśnie tutaj 20 października 2016r., bo wtedy kupiłam bilet.
Nikt na niego nie zareagował.
Skasowałam ten wpis w poniedziałek 29 maja br., po koncercie.
Na forum zagląda coraz mniej osób, niektóre od wielu miesięcy się nie logują, więc jaki sens ma informowanie tutaj o tym, że wybieram się na jakiś koncert ?

Ja jestem fejsbukowa i bardzo sobie to chwalę, bo właśnie FB pozwala mi mieć niemal codzienny kontakt z wieloma znajomymi, również z naszego fanklubu. FB ma opcję informującą o udziale znajomych w rożnych wydarzeniach i w ten sposób dowiedziałam się, że Monika wybiera się na ten koncert i to pozwoliło nam się spotkać przed i po koncercie.

FB jest na prawdę świetnym medium społecznościowym, tylko trzeba umieć rozsądnie i mądrze z niego korzystać :)

Co do facebooka to jest temat niekonieczne na to forum .Pozostanę przy swoim postanowieniu nie bycia facebookowym.
Masz rację ,nasze forum od jakiegoś czasu jest bardzo mało aktywne,chociaż ja zaglądam na nie prawie codziennie od 8 lat.
Pozostaje nadzieja ,że jakieś kolejne spektakularne wydarzenie je ożywi .
P.S.Mirko ,jak tak sięgam pamięcią wstecz po aktywności na forum wnioskuję ,ze uczestniczyliśmy oboje w tych samych kilku wydarzeniach "pozabossowych' .

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
PostNapisane: So paź 28, 2017 11:05 am 
Blood Brothers + Admin

FB mnie poinformował przedwczoraj, że 17 lutego 2018r. w klubie Progresja w Warszawie odbędzie się koncert Tony Hadleya !
o czym Wam donoszę, bo może ktoś będzie zainteresowany. Młodszemu pokoleniu :mrgreen: wyjaśniam, iż to były wokalista Spandau Ballet !
Bilety w przyzwoitej cenie można kupić tu: https://www.interticket.pl/program/tony ... llet-3340/

Tony śpiewa jak 34 lata temu, bez zmian. Piosenka "Gold", która miała swoją premierę w 1983 roku https://www.youtube.com/watch?v=wK6Eoe61G0k
Dla mnie to będzie wspaniała, sentymentalna podróż do lat młodości :)

PostNapisane: Śr lis 08, 2017 9:58 pm 
Blood Brothers + Admin

Kolejna informacja koncertowa:
W dniu 30.06.2018r. na bardzo dobrze nam znanym stadionie IMTECH Arena w Hamburgu,
na jedynym koncercie w Niemczech, wystąpi Billy Joel :)
Ja z moim szanownym Bratem się wybieramy, gdyż to jeden z naszych ulubionych artystów, od wielu, wielu lat !
Kolejne marzenie, aby usłyszeć na żywo Billy Joela, się spełni :)

Bilety są jeszcze do kupienia na eventim.de

PostNapisane: Pn lis 13, 2017 9:18 am 
Blood Brothers

Trochę koncertów weteranów w 2018 roku nas czeka w tym kilka w Polsce .

PostNapisane: Śr gru 06, 2017 10:29 am 
Blood Brothers

Pisałem to już na gęboksiędze ale tu też wypada . Drugim moim najbardziej szanowanym artystą rockowym jest Bob Seger . Kilka dni temu ten 72 letni konkurent Bosa popełnił chyba najlepszą od 2 dekad płytę pod tytułem "I knew you when" Pełna stylu charakterystycznego dla tego weterana jednocześnie z duża dawką świeżości i ogromnymi pokładami ekspresji . Kiedy słucham jej po raz kolejny łapię się na imaginacjach że Bruce mógłby nie jeden kawałek wziąć pod skrzydła i wycisnąć z niego na scenie ostatnie poty . Tyle marzeń w oczekiwaniu od 3 lat na coś nowego lub chociaż z szuflady ....
Co ciekawsze 2 krotnie słyszałem Boba w "3" co w czasach kiedy super gwiazdą jest Nochavica jest miłym zaskoczeniem

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1805 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31

Strefa czasowa: UTC [ DST ]