Forum dyskusyjne BLOOD BROTHERS

- polskiego fanklubu Bruce'a Springsteena i The E Street Band
Teraz jest So sty 20, 2018 10:02 pm

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Nils Lofrgen
PostNapisane: Pt maja 02, 2008 8:55 am 
Blood Brothers

o tym artyście tez wielu zapomina , jest w cieniu ale wazny. Na nw zdjęciu widac że audiofile tez go słuchają. ( serwer Naima za 8000 E )

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 02, 2008 8:10 pm 
Niezmordowany forumowicz

:?:

Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 02, 2008 9:52 pm 
Blood Brothers + Admin

Cierpliwości Sylwia - Marek podeśle mi obrazek, wrzucę go na serwer i wtedy będzie widoczny :)

Tytuł:
PostNapisane: So maja 03, 2008 5:39 am 
Blood Brothers

Właśnie miał być obrazek :( ale to nie to forum ( udzielam sie na jeszcze jednym , choć mniej sympatycznym i chyba za bardzo masowym )

Tytuł:
PostNapisane: N maja 04, 2008 7:41 am 
Blood Brothers

21 czerwca Nils Lofgren będzie obchodził urodziny.
Może to jakoś uczcimy? Mam flagę, mogę zorganizować okoliczny nadruk, potrzebuję płytkę z projektem. Macie jakiś pomysł?

Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 05, 2008 11:05 am 
Niezmordowany forumowicz

Nils opowiedzial dla radia BBC o swoich ulubionych kawalkach, oto one:

It’s A Man’s Man’s World ~ James Brown
In Your Eyes ~ Peter Gabriel
I Left My Heart In San Francisco ~ Tony Bennett
Beast Of Burden ~ The Rolling Stones
I Can’t Make You Love Me ~ Bonnie Raitt
I’m Your Hootchie Cootchie Man ~ Muddy Waters
Secret Garden ~ Bruce Springsteen
My World Is Empty Without You ~ The Supremes

Na stronie http://www.bbc.co.uk/radio2/shows/bruce ... gren.shtml
mozna posluchac dlaczego Nils wlasnie te utwory lubi.

Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 05, 2008 11:14 am 
Niezmordowany forumowicz

Nils, przy okazji pobytu w Amsterdamie, znalazl czas na nagranie paru utworow w studio Kink FM i tak powstalo 2 meter session - http://www.dimeadozen.org/torrents-deta ... ?id=211288.

Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 30, 2008 5:58 pm 
Niezmordowany forumowicz

Na stronie Nilsa umieszczona jest wiadomosc o operacji biodra. Zabieg przeprowadzany w Nowym Jorku. Tym samym potwierdzily sie plotki, krazace podczas trasy Magic, o klopotach "biodrowych" Nilsa, ktorym nikt za bardzo nie chcial wierzyc biorac pod uwage wyczyny Nilsa na scenie. Trzymamy kciuki za szybka rehabilitacje i powrot w trase !!

Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 30, 2008 8:04 pm 
Aktywny forumowicz

To ja też przyłączam się do życzeń. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.

W ogóle to dopiero niedawno zaczęłam doceniać Nilsa, Jego talent i to co potrafi zrobić z gitarą (i nie tylko). Zarówno On ma zaszczyt grać z Brucem i TESB jak i zespół ma ogromne szczęście mając takiego gitarowego mastera.
Bardzo podoba mi się Jego utwór "No Mercy"- zachorowałam na niego ostatnio i mam zamiar poznać tego artystę bliżej, bo jest naprawdę świetny w tym co robi. Wcześniej zbierało mi się do śmiechu jak Nils zaczynał cokolwiek spiewać ale teraz zaczyna mi się podobać ten Jego specyficzny głos-jest po prostu ciekawy, taki inny. No i Jego gitarowe solówki oraz "wstawki" w tak zwanym między czasie w piosenkach są jak dla mnie na najwyższym poziomie i czynią utwory dużo ciekawsze.

Także; Wszystkiego Najlepszego Nils, wracaj nam szybko do zdrowia! :wink:

p.s. Widziałam kilka dni temu Wasze zdjęcie na Jego stronce-gratuluję! :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 30, 2008 9:52 pm 
Blood Brothers

Natalka, tutaj możesz posłuchać kawałków z płyt: http://cdbaby.com/cd/nilslofgren5
A tutaj na oficjalnej stronie Nilsa jest udostępnionych do ściągnięcia za darmo parę utworów, w tym najnowszy "Yankee Stadium": http://www.nilslofgren.com/Downloads07.html

Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 01, 2008 12:38 am 
Blood Brothers + Admin

iza barczynska napisał(a):
Na stronie Nilsa umieszczona jest wiadomosc o operacji biodra. Zabieg przeprowadzany w Nowym Jorku. Tym samym potwierdzily sie plotki, krazace podczas trasy Magic, o klopotach "biodrowych" Nilsa, ktorym nikt za bardzo nie chcial wierzyc biorac pod uwage wyczyny Nilsa na scenie. Trzymamy kciuki za szybka rehabilitacje i powrot w trase !!

Jeszcze raz proszę wszystkich forumowiczów o jedą z dwóch rzeczy:

a) korzystajcie z opcji "Przyślij newsa", która jest w menu uzytkownika u każdego zalogowanego na stronie www.springsteen.pl

b) ewentualnie wysyłajcie maila z informacją do mnie lub Krzyśka.

Pamietajcie, że nie każdy interesujący się Bossem śledzi nasze forum.

Np. w naszym serwisie www zarejestrowanych jest bodaj 60 osób, z czego spora grupa NIE jest forumowiczami. Uważam, że coś im się od nas należy... W końcu zarejestrowali się na stronie, bo szukają wiadomości z obozu Bossa, a oczekują ich od nas.

No i jeszcze jedno nasze przebudowane www od 31 marca do dziś zanotowało 140 tysięcy odsłon. Nie wolno nam tego zaprzepaścić. Sam wszystkiego nie upilnuję... Zakończę cytatem z klasyka: "No to jak towarzysze? Pomożecie?" :) :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 01, 2008 1:55 am 
Aktywny forumowicz

Ewa Bielawska napisał(a):
Natalka, tutaj możesz posłuchać kawałków z płyt: http://cdbaby.com/cd/nilslofgren5
A tutaj na oficjalnej stronie Nilsa jest udostępnionych do ściągnięcia za darmo parę utworów, w tym najnowszy "Yankee Stadium": http://www.nilslofgren.com/Downloads07.html

Dziękuję. :wink:

Swoją drogą pamiętam jak zapamiętałam Nilsa gdy zaczynałam słuchać E Street Band (dalej właściwie zaczynam, bo przy waszym stażu to żółtodziób jestem, ale na samym początku :wink: )- bardzo zaciekawił mnie jego dosyć oryginalny sposób gry "otwartą dłonią". Mimo, że jest sporo gitarzystów, którzy preferują grać bez kostki (są to najczęściej blusowe solówki) to jego technika jest i tak raczej niespotykana. Co prawda On często ma kostke,ale na kciuku, więc jak podciąga struny do góry? Chyba muszę się go spytać przy najbliższej okazji. :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 01, 2008 11:05 am 
Niezmordowany forumowicz

Wydawalo mi sie, ze jest to najlepsze miejsce na wiadomosc o Nilsie...W kazdym badz razie, zabieg odbyl sie wczoraj. Nils wspomnial, ze oba jego biodra potrzebuja "wymiany". Ma nadzieje szybko wrocic do domu, do Arizony, gdzie bedzie kontynuowal rehabilitacje. Chcialby jak najszybciej zajac sie znowu lekcjami gry na gitarze (czy ktos widzial, jak Nils uczyl gry na gitarze prezenterow stacji ABC <chyba> ? Prawdopodobnie w sierpniu mialo to miejsce...). Nils wspomnial rowniez, ze jesli wszystko bedzie przebiegalo pomyslnie, to ma nadzieje rozpoczac swoja akustyczna trase przed wiosna. :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 01, 2008 4:15 pm 
Blood Brothers + Admin

Oczywiście, że miejsce na info i dyskusję jest OK. Ale przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem o serwisie www.springsteen.pl...

Iza, w ciągu ostatnich dni dostarczyłaś przynajmniej dwie bardzo ciekawe wiadomości, które spokojnie powinny znaleźć się na www.springsteen.pl. Ale się nie znalazły, bo nie bardzo mam teraz czas żeby po kilka razy dzienni wchodzić na forum i wyłapywać z całej masy wątków newsy, które powinny znaleźć się na www.springsteen.pl

Jeszcze raz to powiem: www.springsteen.pl potrzebuje WASZEJ pomocy w wyszukiwaniu newsów i ich wstawianiu do serwisu. Przeredagowaniem i "podpięciem" newsa Krzysiek i ja się już zajmiemy...

Ostatnio edytowano Pt paź 03, 2008 7:16 pm przez Wojtek Markos Markiewicz, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 02, 2008 4:19 pm 
Niezmordowany forumowicz

Piszac wiadomosc o Nilsie nie sadzilam, ze zarzuci mi sie stwarzanie problemow oraz to, ze nie chce, aby ten serwis sie rozwijal :shock: ...to troche mocne stwierdzenia.
Chcialabym przeczytac podany link odnosnie serwisu, ale link nie chce sie otworzyc. Ponadto na stronie glownej www.springsteen.pl nigdy nie chce mnie zalogowac - moze wtedy pojawilyby sie informacje, o ktorych nie wiem. Loguje sie zawsze dopiero po przejsciu do forum.
Szczerze mowiac, nie wiedzialabym co sie nadaje na strone serwisu, a co nie, co jest postrzegane jako "news", a co nie. Dla mnie np. wazniejsza wiadomoscia jest ogloszona trasa koncertowa Southside Johnny (ktory jest przyjacielem Springsteena) anizeli zaangazowanie polityczne Bruce'a (jako, ze w ogole nie jestem fanka polityki).
Odnosnie Nilsa - wiadomosc wyczytalam i podzielilam sie nia tutaj. I nie wiem, czy ta wiadomosc o Nilsie byla umieszczona na jego stronie juz miesiac temu, czy dzien wczesniej - nie wchodzilam na strone Nilsa od dawna. Jezeli ona byla tam juz miesiac temu, to w/g mnie to nie jest az taki "news".
I chyba teraz zaczelam bac sie pisania czegokolwiek na forum... :(

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 02, 2008 4:35 pm 
Blood Brothers

Iza, Markosowi chodzi o pomoc w redagowaniu i wyszukiwaniu newsów, a Ty jesteś w tym doskonała. Dobrze, że Markos jasno powiedział o co mu chodzi. Mnie zdarzyło się coś przeczytać, co nie zaistniało na naszej stronie, dziwiłam się, że tego nie ma u nas. Teraz wszystko jasne: coś wiemy, to wysyłamy do Wodza albo Pielgrzyma, a oni biorą na siebie odpowiedzialność za umieszczenie tego na stronie, bądź nie. Całkiem wygodna sytuacja.
Nie wyobrażam sobie, żebyś tutaj, na Forum nie zabierała głosu. Ani się waż!

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 02, 2008 5:13 pm 
Blood Brothers + Admin

Ojejku :-) Iza ! Ewa ma rację ! nie zrozumiałaś intencji Wojtka :-) nie chcę powtarzać tego co napisała Ewa, ale chodzi o to żeby takie informacje, jakie ostatnio nam zapodawałaś o Bossie lub członkach TESB na forum, umieszczać od razu i przede wszystkim na stronie głównej - ale i swoją drogą na forum.
Iza pisałam, że jesteś jak kopalnia wiedzy i proszę nie obrażaj się i napisz priv albo maila do Wojtka, że nie możesz się prawidłowo logować :-)

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 02, 2008 6:30 pm 
Niezmordowany forumowicz

Alez ja sie na nikogo nie obrazam :) (ostatnio obrazilam sie pare lat temu na pania doktor w instytucie onkologii w Gliwicach, ktora w odpowiedzi na moje pytanie o inne, moze lepsze lekarstwo, podaje mi to samo, juz zazywane, tylko pod inna nazwa handlowa...:evil: jakbym nie potrafila sprawdzic tego w ulotce...).
Zrobilo mi sie tylko przykro, bo przypomnialy mi sie wczesniejsze wiadomosci (np. o spotkaniu z Nilsem w saunie, relacje z koncertow, czy recenzja z Empiku), ktore najpierw byly na forum, a dopiero pozniej znalazly sie na stronie glownej i autorzy owych tekstow nie otrzymali takiego komentarza, jak ja...Jesli moderatorzy uznaja, ze akurat moja wiadomosc na forum byla wazna, to przeciez ja nie mam nic przeciwko, aby ja umiescic na stronie glownej. Ja wiem, ze wielu z nas nie ma czasu tyle, ile chcialoby, ale czy taka wiadomosc znajdzie sie dzien wczesniej, czy dzien pozniej, to nie jest chyba az tak wazne, bo i tak www.springsteen.pl bedzie jedynym zrodlem tej wiadomosci dla polskojezycznego fana badz nie-fana chcacego dowiedziec sie czegos o Brucie i ESB.
Jak juz napisalam, ja nie wiem, co jest dobre na pierwsza strone, a co nie. Ja nawet nie wiem, jak napisac cos na stronie glownej www.springsteen.pl. Poza tym moim problemem jest brak polskiej czcionki...
A ponadto obrazanie sie nie lezy chyba w naturze fanow Springsteena. :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 02, 2008 6:35 pm 
Niezmordowany forumowicz

Dlatego też Iza powinnaś wysyłać newsy do Markosa albo Krzyśka. Myślę, że faktycznie nikt się nie obraża, a co do polskiej czcionki, to się nie martw- jateż nie mam "ć" , ale teraz będę bacznie czytała (również poprawiała) Twoje posty. Pozdrawiam.

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 02, 2008 6:50 pm 
Blood Brothers + Admin

Alez ja sie na nikogo nie obrazam :)

To świetnie :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 02, 2008 10:42 pm 
Blood Brothers + Admin

...ale link nie chce sie otworzyc. Ponadto na stronie glownej www.springsteen.pl nigdy nie chce mnie zalogowac... (

Iza, a czy zarejestrowałaś się na www.springsteen.pl?

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 02, 2008 11:04 pm 
Blood Brothers + Admin

Iza, skarbie Ty nasz...

Nie myśl o tym czy coś się nadaje na serwis www.springsteen.pl czy nie, tylko dawaj znać. Oczywiście im bardziej będziesz w stanie napisać to w formie nadającej się do publikacji na stronie serwisu, tym lepiej. a korekta zupełnie się nie przejmuj! To bierzemy (wstawiający teksty do serwisu) na siebie.

Przecież nie będzie problemu jak napiszesz jakiegoś newsa, a on się nie znajdzie w serwisie - bo np. z powodu kaca źle go oceniłem ;) I tak na forum o nim będziemy w swoim wąskim gronie debatować.

Widzisz, może dlatego, ze pracuję do ponad 20 lat w prasie, to pogodziłem się z tym, że tylko co któryś tekst, który człowiek napisze, to redakcja puści albo puści go na następny dzień po napisaniu... A za takie teksty, które nie poszły do gazety, nikt dziennikarzowi nie płaci - a to przecież ich podstawowe źródło dochodu... Dlatego może jest różnica w moich oczekiwaniach i w Waszej chęci do współpracy ;)

Po prostu proszę Ciebie i pozostałych forumowiczów o przysyłanie za pośrednictwem serwisu www.springsteen.pl (najpierw trzeba założyć tam konto i zalogować się) lub maila czy PW z forum, wiadomości na temat Bossa i jego otoczenia, najlepiej w postaci takiej w jakiej sami chcielibyście przeczytać je na naszej stronie...

Ostatnio edytowano Pt paź 03, 2008 7:14 pm przez Wojtek Markos Markiewicz, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 02, 2008 11:34 pm 
Blood Brothers + Admin

I jeszcze w kwestii, że inne newsy z forum wchodziły do serwisu... bo maiłem wtedy na to czas, teraz nie mam. Niestety. Np. od tygodnia czeka na zilustrowanie kilkoma zdjęciami z naszego archiwum tekst o 5-leciu fanklubu. Może w ten weekend w przerwach między zajęciami ze studentami na WSHE mi się uda, a może nie... :(

Iza, to nie kwestia mojej złej woli czy złego traktowania Twojej osoby. Mam nadzieję, że teraz mnie rozumiesz.

Tytuł:
PostNapisane: So paź 04, 2008 4:50 pm 
Niezmordowany forumowicz

Teraz juz kumam :) - jak wyczytam cos, co moze nadawac sie na "newsa", to najpierw podesle do Szefostwa :)
Dotychczas z wszelkimi nowinkami pedzilam prosto na forum, aby jak najszybciej podzielic sie nimi z Wami...a fakt, ze to moze szkodzic serwisowi informacyjnemu, nigdy nie przeszedl mi przez mysl...bo, jak wspomnialam, zawsze myslalam, ze obowiazuje zasada wylapywania newsow przez Szefow (co czesto mialo miejsce) i ewentualne umieszczanie ich na stronie glownej. Nie wiedzialam, ze nawet i forumowicz moze umiescic newsa na stronie glownej. Ja wolalabym jednak podeslac go najpierw do Szefow, bo naprawde ciezko mi osadzic, co sie nadaje na pierwsza strone, a co nie, a nie chcialabym zasmiecac tak waznego miejsca (nie wspominajac juz o braku polskiej czcionki u mnie...jak na razie...). Poza tym jestem jak najbardziej ZA, abysmy wszyscy podsylali w/g nas wazne wiadomosci do moderatorow, bo to rzeczywiscie zaoszczedzi wiele czasu na ich wyszukiwanie w "gaszczu" postow. :)
Wojtek, Krzychu - dzieki za info na PW !! :)

Tytuł:
PostNapisane: So paź 04, 2008 5:25 pm 
Blood Brothers + Admin

Najważnieszje, że gdy ludzie ze sobą rozmawiają, to nawet największe nieporozumienia można wyjaśnić :)

Tytuł:
PostNapisane: So paź 04, 2008 6:24 pm 
Niezmordowany forumowicz

Dokladnie ! :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 08, 2008 7:13 pm 
Niezmordowany forumowicz

Dzisiaj, przy okazji tlumaczenia tekstu medycznego, natknelam sie na nazwisko...Nils Löfgren :) Jednak to nie nasz Nils (surprise surprise :wink:). Chodzilo o szwedzkiego naukowca. Ale jak przyjemnie zobaczyc nagle tak swojsko brzmiace nazwisko !

Tytuł:
PostNapisane: Śr paź 08, 2008 7:32 pm 
Niezmordowany forumowicz

Ktos slyszal o czyms takim, jak Nils Lofgren Day ? Podobno odbywa sie co roku w Montgomery County..

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 09, 2008 7:46 am 
Blood Brothers

Dzisiaj, przy okazji tlumaczenia tekstu medycznego, natknelam sie na nazwisko...Nils Löfgren :) Jednak to nie nasz Nils (surprise surprise :wink:). Chodzilo o szwedzkiego naukowca. Ale jak przyjemnie zobaczyc nagle tak swojsko brzmiace nazwisko !

Izo ja jako wielki orędownik wątku tłumaczeń składam ci oficjalna prośbę wsparcia Macka w tłumaczeniach. Może znajdziesz czas i spróbujesz przyczyniając się w ten sposób do popularyzacji Bossa w Polsce.

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 09, 2008 12:34 pm 
Niezmordowany forumowicz

Planowalam w weekend zajac sie tlumaczeniami wywiadow, ale sprobuje zmierzyc sie z tekstami piosenek. Nie wiem, jaki bedzie efekt koncowy moich tlumaczen utworow, bo na co dzien ma do czynienia z tekstami, ktorym daleko do artystycznej formy. :wink: Krotko mowiac, tlumaczenie "poezji" to wyzwanie. :)
ps: przykro mi, ale ze wzgledu na brak czasu nie podejme sie tlumaczen utworow Springsteena w najblizszej przyszlosci...

Ostatnio edytowano Pt lis 07, 2008 6:39 pm przez iza&michael, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 09, 2008 10:23 pm 
Blood Brothers + Admin

Nilsowi - szybkiego powrotu do pełni sił :-)

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 09, 2008 10:37 pm 
Niezmordowany forumowicz

zwyczajem holenderskim wyslalabym kartke z zyczeniami powrotu do zdrowia, ale adresu nie znam Mr Lefty ! ogranicze sie wiec do stukania na klawiaturze - beterschap Nils ! :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz paź 09, 2008 11:00 pm 
Blood Brothers + Admin

Maile z życzeniami dla Nilsa można wysyłać na dwa adresy:

lessons@nilslofgren.com lub asmgmt@aol.com

lub tradycyjną pocztą:

Anson Brooks Smith
Anson Smith Management, L.L.C.
8012 Old Georgetown Road
Bethesda, Maryland 20814
USA

Będzie miło jak pod życzeniami oprócz swojego podpisu dodacie "Blood Brothers Poland" ;)

A ci z Was którzy byli w Hamburgu mogą dopisać coś w stylu "widzieliśmy się na Twoich urodzinach w Hamburgu" :) :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 10, 2008 11:15 am 
Niezmordowany forumowicz

Dzieki za namiary !!! Czuje, ze Nils niedlugo dostanie troche poczty z Polski. :) I moze tym samym wystapilby w jakims klubie u nas w ramach swojej solowej trasy koncertowej (o ile do takiej kiedys by doszlo). :D ja jak zwykle...rozmarzona na glos... 8-)

Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 10, 2008 11:28 am 
Blood Brothers + Admin

Zawsze warto marzyć...

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 12, 2008 11:23 pm 
Blood Brothers

Dobre wieści od Nilsa: wraca do formy po operacji stawów biodrowych :D :D . http://www.nilslofgren.com/NotesDates07.html#

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 29, 2009 1:53 pm 
Niezmordowany forumowicz

Na Backstreets umieszczono wywiad z Nilsem, ktory cieszy sie na Super Bowl.

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 29, 2009 2:20 pm 
Aktywny forumowicz

Podoba mi się płyta Nilsa-"Wonderland" z 1983 roku, "Flipa" z 85' jeszcze nie do końca rozpracowałam, ale jest tam bardzo śmieszny utwór "Flip Ya Flip", no i jeszcze jedna płytę przesłuchiwałam z 91' ale chyba też nie dokończyłam, w tytule jest chyba "coś tam Lining", nie pamiętam dokładnie. :wink:

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 29, 2009 2:22 pm 
Niezmordowany forumowicz

"Silver Lining". Nat, gatulacje z okazji 100 postu ! :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 29, 2009 2:28 pm 
Aktywny forumowicz

O dzięki, nawet nie zauważyłam. :D

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 01, 2010 9:56 am 
Aktywny forumowicz

Niedawno przesłuchałam album Nilsa "Acoustic Live '97" i nie mogę wyjść z podziwu, jak można przez cały koncert grać tak doskonale technicznie i czysto. Każda piosenka jest po prostu perfekcyjnie dopracowana, a te akustyczne solóweczki to miód na ucho. On nawet jak gra utwór prosty to zrobi z niego poezję, w między czasie gra jakieś "nutki", nie wali akordami-to przecież Nils! :) Naprawdę polecam, można się wciągnąć. Ten pan jest prawdziwym PRO-gitarzystą i to słychać za każdym dotknięciem gitary, mój gitarowy guru. :)

Naprawdę polecam przesłuchać bo to niezwykłe co można zrobić z jedną gitarą (no i lekkim wsparciem) i wokalem(który naprawdę jest okey, tylko w niektórych utworach jest zbyt jakby nosowy, country, czy nie wiem jak to określić).

Całość super! A no i na koniec jest "No mercy". :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 09, 2010 12:40 pm 
Niezmordowany forumowicz

Jak podaje BTX Nils będzie koncertować w UK :)

15 października 2010 - Cadogan Hall, London
16 października 2010 - The Stables, Milton Keynes
22 października 2010 - Preston Guildhall, Preston

Tytuł:
PostNapisane: So maja 28, 2011 1:58 pm 
Blood Brothers

jak widac Nils wciaz w trasie :)

http://www.youtube.com/watch?v=dv2GI0_W ... r_embedded

Tytuł:
PostNapisane: N maja 29, 2011 10:21 am 
Forumowicz

Ten człowiek jest dla mnie magiczny. Jego niesamowity głos i kompletnie odurzająca muzyka - raj dla duszy. Od lat go słucham, zanim jeszcze pokochałam Bruce'a. Pamiętam jak byłam mała i tato nam co chwile wysyłał CD z artystami których w ogóle nie znałyśmy z siostrami. I pamiętam jak jakos w 98 czy 99 dostałyśmy Night After Night jego solowy album... płyta dość stara ale wtedy z odtwarzacza cd nie wychodziła:D Mam ja do dziś w jakimś pudle, wiem, że zjechana jest na maxa:) Tak samo jego albumy z moim kochanym Neil Young'em :) ohhh to były czas... Koleżanki/koledzy w discmanach do szkoły nosili Backstreet Boys a ja w wieku 12-13 lat katowałam Nils'a, Bob Dylana, Dire Straits, Pink Floyd, Cash'a, Younga, Willie'go Nelson'a :)) eh piękne wspomnienia:)

Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 07, 2011 3:07 pm 
Niezmordowany forumowicz

Nowa płyta Nilsa już 6 grudnia :) http://www.amazon.com/dp/B005QBSS9I/ref ... Job1H8KC14

Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 07, 2011 3:29 pm 
Blood Brothers

czyli info że plyta Boss'a bez udziału niektórych z TESB trzyma się kupy...przynajmniej pod tym względem...a wracajac do nowego albumu Nils'a to zawsze dobrze mi się słucha jego solowych dokonań

Tytuł:
PostNapisane: So gru 17, 2011 9:50 am 
Blood Brothers

Ain`t Too Many Of Us Left – http://www.nilslofgren.com/OldSchool_AintTooMany.html - nie wiem czy wierzyć swoim uszom, czy oczom. Dla mnie to brzmi jak duet z Brucem.
I to mi się podoba :P

Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 02, 2012 6:45 pm 
Niezmordowany forumowicz

Ukazała się niedawno czteropłytowa składanka w hołdzie Wielkiemu Bobowi.
Jest i Nils wraz z Paulem Rodgersem z utworem " Abondoned Love ":
http://merlin.pl/Chimes-Of-Freedom-The- ... 3wodkXv7DA

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 22, 2012 10:48 am 
Niezmordowany forumowicz

Notka od Nils'a:

June 20, 2012

Hello everyone, hope you're all in good health and spirits.

E St tour continues to roar on beautifully. Although I miss Clarence mightily, I feel his spirit encouraging and guiding us every moment. Love ya "C"! On this eve of my 61st birthday, I want you all to know how grateful I am to be alive, playing beautiful music for you all. It's truly a blessing and an honor. And the greatest gift of all is my beautiful wife Amy, stepson Dylan, and our beautiful home that I miss so much!

I'm also so blessed to have my Mom, brothers and extended families on my side and Amy's, in addition to a large contingent of so many great friends (and dogs!) to carry on this journey with. Thank you all from my heart and soul for everything.

And you great listeners that keep showing up! God bless you all. God willing, I'll be out singing my shows for you again, down the road, after this wonderful E St tour. I am humbled and blessed to be here on this journey with you all! Thank you, thank you, thank you!!

Peace and Believe - Nils

Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 19, 2013 7:46 am 
Blood Brothers

Takie cacko do kupienia na "i baju" :

http://www.ebay.com/itm/231035643571?ss ... 1555.l2649

Z trasy Magic i WOAD :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 21, 2013 9:14 am 
Niezmordowany forumowicz

Po prawie roku local boy Nils ponownie na scenie Jobing.com, tym razem z Pearl Jam - Phoenix, AZ 19.11.2013:
Rockin' in the Free World
Love it !

Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 17, 2014 1:10 pm 
Blood Brothers

Szansa na wygranie gitary z autografem:
http://www.nilslofgren.com/
A czemu nie, a i z tytułem pieśni się zgadzam
8-)

Tytuł: